Venera Mežāža zīmē: nopietnības pilna mīlestība, attiecības uz mūžu
Foto: Kyle Sudu / cc

Par mīlestību, romantiku, partnerattiecībām, naudu un citām tēmām atbildīgā Venera 4. februārī pārgāja no Strēlnieka zīmes uz Mežāzi, kur tā uzturēsies līdz 1. marta vakaram. Aplūkosim, kādu raksturu Mežāža zīme piešķir Venerai un kādu kopējo fonu tas radīs mums visiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iemīlēšanās, mīlestība, romantika

Ja vēl tikko peldējāmies piedzīvojumu jūrā, tad tagad pienācis laiks izkāpt krastā, iesakņoties un kļūt nopietniem, racionāliem. Tieši tāda ir Venera Mežāža zīmē. Cilvēkiem, kuriem dzimšanas kartē Venera ir Mežāža zīmē, galvenās vērtības mīlestības jautājumos ir ilglaicīgums, uzticība, lojalitāte, tradīcijas, rūpes caur darbiem, nevis vārdiem. Šie cilvēki, visticamāk, ir laulāti ar savu darbu, tāpēc arī tajā vidē ir lielākā iespēja satikt savu mīlestību.

Venerai Mežāža zīmē nebūs iemīlēšanās no pirmā acu skatiena. Visticamāk, sākumā būs draudzība, pēc tam tiks novērtētas otra cilvēka zināšanas, vizuālais izskats atbilstošs statusam, tiks vērtēti visi iespējamie parametri, lai secinātu, vai ar šo cilvēku ir iespējams dzīvot visu dzīvi. Iemīlēšanās un mīlestība vairāk ir caur racionālo prātu, kur ļoti lielu lomu spēlē uzticība. Mīlestība ir ilglaicīga investīcija, un jāpārliecinās, ka tā būs auglīga. Šādam Veneras stāvoklim nav raksturīgas dēkas, iemīlēšanās vairākos cilvēkos vienlaikus vai kur nu vēl attiecības ar vairākiem cilvēkiem vienlaikus. Šāda uzvedība vienkārši būtu pret pašu sirdsapziņu un vispārīgām ētikas normām.

Uzticībā cilvēks ar Veneru Mežāža zīmē var nojaukt aizsardzības mūri, visus rāmjus un atklāt savas jūtas, sirsnību un ievainojamību. Ne vienmēr žogs tiek pilnībā nojaukts pat tad, ja ir uzticība un mīlestība, tāpēc otrai pusītei cilvēks ar Veneru Mežāzī var šķist vēss, atturīgs, pārāk nopietns, it kā nemaz nemīlētu.

Šiem cilvēkiem nav raksturīga izjusta romantika, drīzāk praktiskums. Tā kā liela loma ir tradīcijām, stereotipiskiem uzskatiem par mīlestību, romantiku, attiecībām, dzimtā pārmantotām vērtībām, tad cilvēks var rīkoties romantiski tā, kā to ir redzējis savā ģimenē, vai ir, atbilstoši vispārpieņemtām normām. Vienīgi līdz pašiem sirds dziļumiem Mežāža Venera neizprot romantiku, vienkārši dara tā, kā ir pieņemts. Šajā gadījumā var sagaidīt dāvanas uz svētkiem, īpašu sasniegumu brīžos, arī uz randiņiem – viss, kā pieklājas. Vīriešu gadījumā šeit varētu meklēt džentlmeņus.

Iemīlēšanās un mīlestība šiem cilvēkiem nav bieža parādība viņu dzīvēs. Viņiem nepatīk izrādīt mīlestību publiskā vidē – mīlestība ir privāta lieta, tāpēc sabiedrībā bieži viņi ir ļoti rezervēti, atturīgi, pat vēsi, emocionāli nosvērti. Mežāža Veneras flirtēšana nebūt nav lēta un viegla, drīzāk ļoti nopietna. Flirtā šie cilvēki labprāt iesaista savu biogrāfiju, personīgās īpašības un sasniegumus, jo domā, ka tieši tas viņus padara par labu ķērienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz marta sākumam augstāk minētās lietas vairāk vai mazāk ietekmēs visus, vienīgi katrs pašreizējo Veneras stāvokli Mežāža zīmē uztversim citādi. Visiem šajā periodā ieteiktu novērtēt mīlestības dziļumu, bonusus, ko sniedz noturība, uzticība, cieņa. Spēt novērtēt arī vienatni, nevis par katru cenu ik pēc brīža mainīt mīļoto cilvēku, nespiest sevi iemīlēties, būt līdz sirds dziļumiem patiesiem.

Partnerattiecības

No iepriekš minētā par iemīlēšanos, mīlestību un romantiku var secināt, ka sieviete ar Veneru Mežāzī būs ieturēta, nopietna, konservatīva, nobriedusi, uz darbu, sasniegumiem un statusu orientēta, bieži veiksmīga un ietekmīga darbā. Tajā pašā laikā labprāt ieņems stereotipiskas sievas lomu un tai pienākošos pienākumus, bet – kombinējot tos ar darbu, neatkarību. Vairāk raksturīgas rūpes caur materiālo prizmu, labklājību, nodrošinājumu. Ģimenes dzīves organizēšana tiek pielīdzināta biznesa vadībai. Šī sieviete ir izglītota visās jomās, prot uzvesties, ievērot normas.

Vīrietis ar Veneru Mežāzī meklē sievieti, kura ir ar augstāk minētajām īpašībām un vērtībām. Bieži izvēlas par sevi vecāku sievieti vai sievieti ar statusu, jo tieši tāda, visticamāk, būs ar vēlamajām īpašībām.

Abu dzimumu gadījumā attiecības ir kā investīcija, kurai jābūt ilglaicīgai un augļus nesošai. Vērtība ir nodzīvot kopā līdz sirmam vecumam. Šādam Veneras stāvoklim nav izslēgtas aprēķina laulības, lai apvienotu dzimtas, biznesus, kopīgi radītu biznesu vai citu materiālu un tradīciju apsvērumu dēļ. Jā, tradīcijām attiecību un ģimenes dzīvē ir ļoti liela loma, pie tam – tādām tradīcijām, kuras nododam no paaudzes paaudzē. Tas ietver arī paaudzēs mantotu saderināšanās gredzenu, dzimtas mājvietu vai jebko citu. Attiecībās noteikti svarīga uzticība, cieņa un draudzība. Dažkārt ģimenes dzīvei un attiecībām var traucēt cilvēka laulība ar darbu. Attiecības ir uz mūžu, bieži arī neuzticība vai meli neizraisa šķiršanos, jo sabiedrības priekšā ir šis statuss "ģimene", turklāt nav viegli pārstāt mīlēt, pat, ja nākas ciest un stipri labot attiecības. Šādās attiecībās viss ir vairāk vai mazāk prognozējams, ir skaidrība.

Ikviens no mums līdz martam esošās attiecībās var kļūt rāmāks, nopietnāks, racionālāks. Var prasīties kopīgi piekopt kaut kādas tradīcijas, viest lielāku uzticību un cieņu. Vienkāršāk sakot, ikvienam prasīsies stabilizēt attiecības, viest tajās skaidrību.

Nauda

Naudas jautājumos līdz martam var aktualizēties apdomība, gudra naudas menedžēšana. Kāds var sākt taupīt un krāt nebaltām dienām vai drošības sajūtai. Cits var ieguldīt ilglaicīgās, augstvērtīgās, kvalitatīvās, arī pietiekami dārgās lietās, kas kalpos ilgi un zināmā mērā nodrošinās statusu. Kāds izjutīs nepieciešamību atstāt pēc sevis materiālo mantojumu gan ģimenei, gan biznesa pēctečiem, tāpēc var sākt krāt vai tieši vairot savu vai uzņēmuma mantu.

Venerai Mežāža zīmē saistībā ar naudas lietojumu raksturīgas antīkas, vēsturiskas lietas, arī tādas kurām ir īpaša vērtība, tradīciju nozīme vai kvalitāte. Var rasties vēlme caur materiālo dzīvojamā un darba vidē ienest dabas elementus: masīvkoku, akmeņus, augus, taksidermijas priekšmetus – visu, kas piešķir senatnīguma un pamatīguma noskaņu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form