Jaunava


Horoskops: ko zvaigznes tev sola septembrī?
Foto: Shutterstock


Mēneša jubilāres Jaunavas tiesības šajā laikposmā vairāk domāt par sevi, savu izskatu, iespaidu, ko viņa izraisa, un citām tādām lietām neviens neapšauba. Īsti ierasti tas nav, īpaši tiem, kas Jaunavu labi pazīst, bet tie, kam viņa mīļa, drīzāk priecāsies, ka arī viņā ir kaut kas cilvēcisks: lai tik rotājas!

Tiesa, mājas dzīvē bez Jaunavas modrās uzraudzības kaut kas var sabremzēties vai nojukt no ierastās kārtības. Skaidrs, ka Jaunava pēdējā brīdī paspēs un visu sakārtos, bet šomēnes viņai tas, atklāti runājot, sagādās mazāk prieka nekā parasti.

Mīlestības frontē Jaunavai rūpīgi jāizvēlas, ar ko viņa biedrosies: salīdzinoši viegli būs iekrist uz glaimiem (īpaši tāpēc, ka Jaunava gan jau būs pacentusies, lai tiešām labi izskatītos), taču veikla mēle vien nav ilgstošu attiecību garants. Nervus kutinošam romānam labākās dekorācijas ir ārzemju brauciens.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form