Dvīņi


Horoskops: ko zvaigznes mums sola 2020. gada jūlijā?
Foto: Shutterstock

Mēneša sākumā zvaigznes palīdzēs Dvīņiem pareizi saplānot darbus, atrisināt sasāpējušas problēmas. Tuvāk mēneša vidum astrologi iesaka mesties jaunu ienākumu avotu un vaļasprieka meklējumos.
Kopumā – mierīgs mēnesis. Pārāk cītīgs darbs nenesīs pietiekami daudz apmierinājuma.

Tas pats attiecas arī uz mīlas dzīvi – pārāk spēcīga vēlme kādam iepatikties var novest pie pretēja rezultāta. Svarīgi, lai viss būtu harmonijā, pilnīgā līdzsvarā. Vientuļajiem Dvīņiem zvaigznes var līdzēt atrast otru pusīti, bet ģimenes cilvēkiem un tiem, kas jau ir attiecībās, labāk nedarīt pāri mīļotajam cilvēkam. Jācenšas būt biežāk līdzās.

Šis var būt tāds periods, kurā vien ar domu spēku iespējams pārvērst sapni realitātē. Svarīgi vairāk domāt par saviem kvēlākajiem sapņiem un jau prātā atrast risinājumu. Visums Dvīņiem parādīs ceļu uz fantāziju piepildījumu. Jūlijā nebūs ne labvēlīgu, ne nelabvēlīgu datumu – šis būs laiks, kas jāpavada lietderīgi.

Mēneša otrā puse izcili piemērota atvaļinājumam.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form