Skorpions

Horoskops: ko zvaigznes mums sola 2020. gada jūlijā?
Foto: Shutterstock

Skorpionam jūlijs būs kā pēc principa "pirmā pankūka neizdodas". Līdz 5., 6. jūlijam zvaigznes un planētas disonēs, tādēļ šajā periodā labāk neizaicināt likteni. Vēlams mēnesi sākt piesardzīgi, bez riskiem un avantūrām.

Mīlas frontē jūlijā svarīgi nelavierēt riņķī, jābūt patiesam un atklātam. Tas uz pretējā dzimuma pārstāvjiem atstās ļoti lielu iespaidu. Tiem, kas jau ir nopietnās attiecībās, parādīsies iespēja pāriet nākamajā tuvības līmenī. Var atzīties mīlestībā, piedāvāt roku un sirdi.

No 1. līdz 8. un no 18. līdz 26. jūlijam Skorpionam noderēs veiksme, kas varbūt vajadzīgajā brīdī pietrūks. Paļaujies uz ģimenes un kolēģu atbalstu – nebaidies lūgt palīdzību grūtā brīdī.

Jūlijā svarīgi pēc iespējas ātrāk atdot parādus. Ja nav iespējas norēķināties, labāk atklāti par to pateikt, lai nezaudētu cieņu. Jūlijā godīgums atmaksāsies. Atklātība ir jaudīgākais ierocis, kas prasmīgās rokās spēj radīt brīnumus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form