Foto: Shutterstock

Viens no kulinārās pasaules pavasara vēstnešiem — Rīgas restorānu nedēļa — ir atgriezusies galvaspilsētā un jau no 8. līdz pat 21. aprīlim interesentiem un gardēžiem būs iespēja izbaudīt īpašus kulinārās pasaules šedevrus. Šosezon notikumā piedalīsies vairāk nekā 50 restorānu, to skaitā arī vairāki aizvadītā gada nogalē prestižajā "Michelin" ceļvedī iekļautie Rīgas restorāni — "LeDome", "Chef's Corner", "Ferma", "3 Pavāru restorāns" "Tam labam būs augt"", "Entresol", "Whitehouse" un "John", vēsta "LiveRiga".

Kā jau ierasts, restorānu nedēļā lielākais uzsvars ir uz šim notikumam īpaši sastādītu ēdienkarti, kurā dominē sezonāli un svaigi vietējie produkti. Katram apmeklētājam būs iespēja izbaudīt trīs kārtu maltīti 30, 35 un 40 eiro cenu kategorijās. Vairāki restorāni saviem apmeklētājiem arī pasniegs gardu komplimentu no šefpavāra, kā arī piedāvās iespēju pieskaņot dzērienus ēdienkartei.

Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras direktors Fredis Bikovs stāsta: "Divu nedēļu laikā restorāniem būs iespēja parādīt savu radošumu un izpratni par saderīgām garšu niansēm, bet apmeklētājiem — novērtēt kulinārijas mākslas meistarību. Šī restorānu nedēļa ir visnotaļ īpaša, jo pirmo reizi varam teikt, ka tajā piedalīsies "Michelin Guide" sarakstā iekļuvušie restorāni, kas ir nudien vēl nebijis notikums Rīgas restorānu nedēļas vēsturē. Šī ir iespēja katram apmeklētājam nogaršot, cik daudzveidīga ir mūsu ēdienu kultūra, un vienlaikus atbalstīt restorānus vēl pirms aktīvās sezonas sākuma."

Plašāk iepazīties ar Rīgas restorānu nedēļas dalībniekiem un to piedāvājumu iespējams, apmeklējot "Liveriga.com" mājaslapu.

Lai nodrošinātu sev iespēju nobaudīt restorānu nedēļas piedāvājumu, ir būtiski laikus rezervēt galdiņu vēlamajā restorānā, atgādina "LiveRiga".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!