Straujiem soļiem tuvojas laiks, kad ikviena ģimene steigs sarūpēt visu nepieciešamo, lai pavadītu svētkus gan ar gardu maltīti, gan ar pārdomātām kopā būšanas aktivitātēm. Lai ziemas sirsnīgākos svētkus aizvadītu bez lieka uztraukuma, "Tasty.lv" dalās ar "Maxima Latvija" speciālistu ieteikumiem, kā laikus plānot pirkumus un ko ņemt vērā pirms došanās uz veikalu.

Iedvesmojies maltīšu idejām un izskati ledusskapja saturu

Pirms dodies uz veikalu, izskati sava ledusskapja saturu un ieplāno, ko svētkos celsi galdā un kā jau iegādātos produktus varētu iekļaut savā svētku mielastā. Iedvesmai zemāk vari aplūkot "Tasty" dažnedažādo recepšu piedāvājumu klāstu – tur atradīsi receptes gan pēc dažādas sarežģītības pakāpes, gan pēc produktu un maltītes veida (uzkodas, pamatēdienus, saldos un arī visvisādus dzērienus). Šādi ieekonomēsi savu laiku un padarīsi iepirkšanās procesu mērķtiecīgāku!

Kad būsi sarūpējis svētkiem nepieciešamos produktus, pievērs uzmanību to uzglabāšanai. Piemēram, dārzeņus uzglabā ledusskapja apakšējā kastē, kur ir vairāk mitruma, savukārt vidējos plauktos uzglabā piena produktus, turpretim gaļu novieto ledusskapja aizmugurē, kas ir visvēsākā daļa. Atceries – gaļu ievieto hermētiskos maisiņos, lai izvairītos, ka tās sula izplūst ledusskapī!

Plāno veikala apmeklējumu un izskati akcijas piedāvājumus

Plānojot veikala apmeklējumu, nosaki savu budžetu un atceries divus zelta likumus – nāc uz veikalu paēdis un pirms veikala apmeklējuma izveido iepirkuma sarakstu. Nereti tieši spontāni veikala apmeklējumi noved pie nepārdomātiem pirkumiem un pārlieku daudz produktiem, kurus nevar izlietot pirms to derīguma termiņa beigām.

Piemēram, noderīgs padoms: pirms došanās uz veikalu apskati tā mājas lapā, bukletā, kā arī mobilajā aplikācijā aktuālos akcijas un ilgtermiņa piedāvājumus, kas ļauj būtiski ietaupīt. Turklāt, lai izvairītos no cilvēku burzmas, iegādājies nepieciešamo laicīgi un ņem vērā, ka vislabākais iepirkšanās laiks ir no rīta, kad ir papildināti preču plaukti veikalos.

Seko līdzi pirkuma summai

Svētku iepirkšanās laikā nereti tiek piekrāmēti pilni groziņi un rati ar produktiem, savukārt, kad nonāc pie kases, tikai tad ieraugi pirkuma kopsummu. Lai tā nenotiktu un iekļautos atvēlētajā budžetā, seko līdzi groziņa kopsummai.

Tas ir svarīgi, jo tas palīdzēs izvērtēt, vai bez kādas preces, kas ielikta groziņā, vari iztikt, jo budžets jau iztērēts, vai arī tieši otrādi – iegādāties papildu produktus.

Izmanto lojalitātes programmu labumus

Papildus iknedēļas akciju piedāvājumiem veikalos pircējiem ir pieejami arī dažādi lojalitātes programmu piedāvājumi – tādā veidā ir iespējams produktus iegādāties krietni izdevīgāk.

Pārliecinies, vai tev ir pieejama atlaižu karte digitālā vai fiziskā formā, jo tā nereti ļaus ne tikai ieekonomēt līdz pat vairākiem desmitiem eiro, bet arī uzkrāt naudu savā lojalitātes kontā. Kā arī – ja svētku laikā ir arī tava dzimšanas vai vārda diena, tad vairāki no vadošajiem mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā piedāvā saņemt individuāli izstrādātus piedāvājumus.

Kā jau solījām – iedvesmai zemāk esam pievienojuši "Tasty" dažnedažādo recepšu piedāvājumu klāstu, lai jau laikus ieplānotu, ko svētkos celt galdā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !