Foto: Shutterstock/Jolanta Roze foto kolāža
Vasarā jābauda visi labumi, ko sniedz tirgus, dobes un siltumnīcas piedāvājums, tāpēc nevajadzētu laist garām izdevību pagatavot mazsālītos gurķīšus mājās. Vieglākai dzīvei "Tasty" izvēlējās 10 mazsālīto gurķīšu receptes, kuru pagatavošana neprasīs daudz pūļu.

Lai pagatavotu pašus gardākos gurķīšus, izvēlies tādus, kas ir nelieli. Sālīšanai izmanto kvalitatīvu jūras sāli un atceries par garšaugiem – bagātīgi pievieno dilles. Tāpat īpašu garšu gurķiem piešķirs ķiploki.

Atkarībā no ēdāju vēlmēm, gurķīšus vari gatavot ar vai bez etiķa. Ja gardumu gribas ēst jau pēc pāris stundām, "Tasty" jo īpaši rekomendē ātros mazsālītos gurķus maisiņā, bet saldskābās gurķu šķēles superātrajā ķiploku marinādē varēsi kraukšķināt jau tūlīt pat pēc pagatavošanas.

Lai labi garšo!

Mazsālīti gurķi ātrai apēšanai

Foto: Shutterstock

Nupat jau klāt tas laiks, kad sāk ienākties pirmie gurķīši, kurus grēks nenobaudīt arī mazsālītā versijā. Šī recepte būs pavisam ātrai apēšanai.

Lasīt vairāk

Ātrie mazsālītie gurķīši ar etiķi

Foto: Shutterstock

Ātrie mazsālītie gurķīši sagatavojami 10 minūtēs.

Lasīt vairāk

Mazsālīti gurķi bez etiķa

Foto: Shutterstock

Mazsālīto gurķu receptes mēdz būt daudz un dažādas - šī ir īpaša ar to, ka kraukšķīgos gurķīšus var iegūt ļoti ātri, turklāt marinādei nav nepieciešams etiķis. Receptes pierakstā saglabāts autores rakstības un izteiksmes stils.

Lasīt vairāk

Ātrie mazsālītie gurķi - gatavi četrās stundās!

Foto: Shutterstock

Ātrie mazsālītie gurķi - četras stundas un ceļami galdā. Receptes pierakstā saglabāts autores izteiksmes stils un izteiksmes līdzekļi.

Lasīt vairāk

Fiksākā mazsālīto gurķu recepte - polietilēna maisiņā

Foto: Privātais arhīvs

Viens no ātrākajiem veidiem, kā tikt pie mazsālītiem gurķīšiem, ir to gatavošana visparastākajā polietilēna maisiņā! Šī turklāt ir ļoti elementāra recepte, kas neprasa buršanos ar sāls un cukura proporcijām vai etiķa daudzuma noteikšanu.

Lasīt vairāk

Klasiski mazsālītie gurķi

Foto: Shutterstock

Klasiski mazsālītie gurķi - īstā jūnija garša!

Lasīt vairāk

Saldskābās gurķu šķēles ātrajā ķiploku marinādē

Foto: Jolanta Roze

Mazsālītie ir vakardiena. Ķiplokoti saldskābās gurķu šķēles ir gatavas jau piecās minūtēs un tik kraukšķīgas, ka vai traks! Ja netici, tad pārbaudi.

Lasīt vairāk

Mazsālīti, pildīti gurķi korejiešu gaumē

Foto: Shutterstock

Piešauj asumu mazsālītajiem gurķēniem, apgūstot dažu labu viltību no korejiešiem! Mazsālītie ar pikantu pildījumu būs pavisam negaidīts notikumu pavērsiens vasaras ēdienkartē.

Lasīt vairāk

Mazsālītie gurķīši ar piparmētrām, citroniem un rožlapiņām

Foto: DELFI

Jāņos izmēģināju mazāk ierastu veidu, kā iesālīt gurķīšus "ar glanci". Cerams, arī tev šī recepte būs noderīga, lai piešķirtu ikdienai mazliet vairāk krāsu, garšu un košuma.

Lasīt vairāk

Mazsālītie gurķi mājas gaumē

Foto: Shutterstock

Viekārši gatavojamie mazsālītie gurķi mājas gaumē.

Lasīt vairāk

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!