Izplatītas darbības, kas noved postā pat visromantiskākās attiecības
Foto: Shutterstock

Neviens no mums nav balts un pūkains, jo ikvienam ir kāds nejauks ieradums, kas bieži vien gandē ne tikai pašu dzīvi, bet arī mīļotā cilvēka ikdienu. Šoreiz, iedvesmojoties no "Reader's Digest", izvirzījām dažas darbības, kuras vajadzētu izskaust, ja nevēlies, lai attiecības pajuktu.

Nepārtraukta ielūkošanās mobilajā telefonā

Mēs dzīvojam laikā, kurā bez mobilajiem tālruņiem savu dzīvi iedomāties ir grūti. Tomēr šai nepārtrauktajai saziņai, izklaides iespējām un laika kavēšanai ir arī sava cena. Viena no izplatītākajām kļūdām, kas novērojama gandrīz jebkurās attiecībās – tiklīdz mobilais telefons signalizē par jaunumiem, cilvēks uzreiz steidz tos uzzināt, neņemot vērā, ka laiks tiek pavadīts patīkamā sabiedrībā.

Psihiatre Karola Libermane no Kalifornijas piebilst, ka atbildēšana uz zvanu ir vēl ļaunāka nekā īsziņas izlasīšana vai e-pasta aplūkošana, jo šāda rīcība partnerim nodod informāciju – cilvēks, kurš šobrīd pat nav klāt, ir daudz būtiskāks par cilvēku, kas atrodas tepat blakus. Eksperte iesaka nozīmīgākajos laika pavadīšanas mirkļos izslēgt mobilā telefona skaņu vai izslēgt tālruni vispār, lai otrs cilvēks saņemtu pilnu tavu uzmanību.

Vērts izlasīt rakstu: "Sekss trijatā – es, tu un telefons".

Tags

Attiecības Mīlestība Šķiršanās

Comment Form