Ietiepīgais celulīts: pieci mīti par problēmu, kas galvassāpes sagādā daudziem
Foto: Shutterstock

Celulīts nav problēma, ar kuru saskaras vien pāris cilvēki pasaulē. Lai gan tā veidošanās iespējamība sievietēm ir daudz lielāka, ar celulītu ikdienā sadzīvo arī daļa vīriešu, taču visi kā viens mēģina rast iemeslus un veidus, kā tam teikt ardievas. Lai varētu izveidot pēc iespējas precīzāku likvidēšanas plānu, pastāstīsim, kādi ir vieni no izplatītākajiem mītiem, kas saistīti ar celulītu, tā veidošanos un samazināšanas iespējām.

Pirmajā brīdī varētu šķist, ka celulīts ir tauki, taču tā nav. Celulīts ir kosmētiskais defekts, ko mēs redzam, ja tauki ir izvietoti tādās kā ādas kabatiņās (vairāk pat tā rašanos lasi šeit). Ādas negludumi un bedrītes, kas visbiežāk novērojamas uz vēdera, sēžamvietas un augšstilbiem, cilvēkos raisa nepārliecinātības sajūtu, var pat kļūt par pamatu kompleksiem, tādējādi ietekmējot arī veselību kopumā. Tieši tāpēc svarīgi saprast, no kā tas veidojas.

Iemeslu un faktoru, kas ietekmē tā veidošanos, patiesi ir daudz. Kā piemērus var minēt hormonu ietekmi, iedzimtību, mazkustīgu dzīvesveidu, vairogdziedzera traucējumus, atkarību no alkohola, straujas svara izmaiņas un vēl, un vēl. Ja pati netiec galā ar celulītu, ieteicams vērsties pēc profesionālas palīdzības. Celulītam ir vairākas stadijas, bet īpaši tas saasinās novecojot – kad ķermenis piedzīvo vielmaiņas un hormonu izmaiņas, raksta "Time".

Turpinājumā iepazīsties ar vairākiem mītiem, kas saistīti ar celulīta veidošanos un tālāku cīņu pret ierobežošanu.


Source

DELFI Viņa

Tags

Celulīts Veselīgs dzīvesveids
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form