Foto: Vida Press
Esam izveidojuši sarakstu cilvēkiem, kuri meklē kādu aizraujošu, savai gaumei piemērotu kinolenti, ko skatīties "movie night" jeb filmu vakarā. Atlasītās filmas ir piemērotas visiem – sākot no jauniem un beidzot ar vecāka gada gājuma, lieliem romantiķiem, piedzīvojumu meklētājiem, tādiem, kas vēlas vienkārši pasmieties... Izvēlies vienu cilvēku uz planētas, un viņš noteikti varēs izvēlēties kādu no šīm filmām, un viņam tā noteikti patiks! Izbaudi!

Filmas nākamajam meiteņu vakaram

Nav labāku brīžu par laiku, kas pavadīts kopā ar draugiem. Lieliski draugi, izsmalcināts vīns, kosmētiskās sejas maskas un "fast food" jeb neveselīgs ēdiens – ir viss, kas ir nepieciešams meiteņu vakaram. Lai gan "baumiņas" ir galvenā prioritāte, dažreiz svarīgāk ir noskatīties filmu kopā ar labākajām draudzenēm, smejoties un reizē arī raudot par varoņu grūtībām.

Piekritīsi, ka laika taupīšanas nolūkos nav lietderīgi tērēt pusi nakts, ritinot šurpu turpu "Netflix" filmu piedāvājumu? Tā vietā, iespējams, prātīgāk būtu jau laikus ieplānot nākamo meiteņu vakara filmu. Mēs nākam palīgā!

Sešu filmu sarakstu meklē šeit!

Kāzu filmas, ko noskatīties pirms precībām


Foto: Vida Press

Divi cilvēki paziņo, ka mīlēs viens otru uz visiem laikiem – ar to noteikti pietiktu, lai tavās acīs sariestos asaras, vai ne? Iespējams, tāpēc stāsti par cilvēkiem, kas savienojas ģimenē, ir bijuši populāri jau kopš Šekspīra laikiem. Tāpat kā kāzas, arī filmas par lielo dienu var likt smieties, raudāt vai pat saviebties. Šeit ir ceļvedis dažām (10) visu laiku iecienītākajām kāzu filmām.

Filmas, kas virtuāli tevi aizvedīs uz pludmali

Foto: Kadrs no filmas/Vida Press


Laižam uz pludmali? Ja vēl tomēr atvaļinājums nav klāt, iesakām iedvesmoties un noķert vasaras sajūtu aiz astes, pateicoties šīm vasaras filmām. Šīs filmas ir apliecinājums – pavadot laiku smiltīs un jūrā, var iegūt vairākas jaunas pieredzes, no kurām dažas var pat mainīt dzīvi.

"Netflix" piedāvā daudz filmu, kas ļauj pārliecināties, ka var gūt baudu no pludmalēm, atrodoties pat mājās. Bieži vien šīs filmas iedvesmo skatītājus piedzīvot tādus pašus vai līdzīgus piedzīvojumus.

Astoņu filmu stāstus un to treilerus – atradīsi šajā rakstā!

Filmas, ko noskatīties, ja patika Adama Sandlera filma

Foto: Kadrs no filmas

Līdz šim filma "Hustle" bijusi viens no 2022. gada patīkamākajiem kino pārsteigumiem. Sporta drāmu ar Adamu Sandleru galvenajā lomā pozitīvi uztvēruši gan fani, gan kritiķi. Ja arī tev patika Sandlera slavētais "Hustle", tad iepazīsti vēl četras līdzīgas filmas, kuras var skatīties straumēšanas platformā "Netflix". Vairāk informācijas atradīsi šeit!

Filmas par mātēm un meitām

Foto: Kadrs no filmas


Ir daudz filmu, kurās tiek apspriests, cik unikāls un pievilcīgs var būt mātes statuss, taču šajās filmās tiek pētītas arī sajūtas, par kurām mammas baidās runāt, uztraucoties, ka citi viņas nepareizi varētu novērtēt.

Septiņas filmas, kur ietverts godīgs skatījums uz to, kā ir būt mammai – meklē šeit!

Smieklīgākās deviņdesmito gadu filmas

Foto: Vida Press

Deviņdesmitos gadus daudzi uzskata par komēdiju filmu zelta laikmetu, kuru veidoja vairākas ļoti populāras komēdiju zvaigznes, kuras nu jau uzkrājušas daudzu gadu pieredzi kinoindustrijā. Lai gan vairākas filmas tuvojas savai 30 gadu jubilejai, tās joprojām ir tikpat populāras, kā pēc to iznākšanas. Lūk, lietotāji tīmekļa vietnē "Ranker" ir izteikušies par to, kas, viņuprāt, ir labākās komēdijas iemīļotajā desmitgadē.

Par sešām smieklīgākajām deviņdesmito gadu filmām vairāk lasi šajā rakstā!

Filmas, kas mudinās kravāt somu un doties piedzīvojumos

Foto: Vida Press

Galvu reibinošs ceļojums apkārt pasaulei, kas maina dzīvi uz visiem laikiem. Romantiskas brīvdienas kādā šarmantā Eiropas pilsētā, kas iemāca baudīt dzīves sīkumus. Pārgājiens vienatnē pāri tuksnesim, kura laikā nākas saskarties ar savām lielākajām bailēm. Tomēr ne vienmēr jādodas ceļā pašam, dažkārt var ērti iekārtoties dīvānā un ļauties, lai filma aizved uz vistālākajiem un aizraujošākajiem pasaules nostūriem. Lasi tālāk un atklāj piecas iedvesmojošas ceļojumu filmas, bet pēc tam gan – mudīgi kravāt somu un, aidā, piedzīvojumos!

Jautāsi, kas ir šīs piecas iedvesmojošās filmas? To meklē rakstā! Klāt pievienoti ir arī filmu reklāmu rullīši.

'Pixar' filmas, kas liks liet asaras

Foto: Kadrs no filmas

Briesmoņi, dažādi citi radījumi un rotaļlietas... Kompānija "Pixar" ir pazīstama ar saviem dīvainajiem varoņiem un stāstiem, kas skatītājiem liek smieties, vienlaikus atstājot kādu ļoti būtisku vēstījumu. Šīs filmas bieži ir sirdi sildošas un prieka piepildītas. Iepazīsties ar šīm emocijām caur animācijas filmām!

Par sešām emocionālākajām "Pixar" filmām – lasīt vairāk!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!