Par attiecībām ar sevi un citiem

Sarunām ir spēks. Tajās mēs rodam padomu, atbalstu un grūtību brīžos ikvienam tik nepieciešamo sajūtu – es neesmu viens! Tieši tādēļ interneta žurnāls “Viņa.lv” aicina uz pasākumu ciklu “Sarunas spēkam”, kurā kopā ar profesionāliem psihoterapeitiem un citiem speciālistiem intīmā, drošā atmosfērā meklēsim atbildes un risinājumus dažādām dzīves situācijām. Bez klišejām un stereotipiem, nevairoties no smagām tēmām un atklātības, mēs runāsim par attiecībām ar sevi un citiem un to, kā sakārtot emocionālo un garīgo pasauli. Katru tikšanos ievadīs profesionālu psihoterapeitu un citu speciālistu lekcija, bet vakara turpinājumā ikvienam būs iespēja dalīties savā pieredzē, uzklausīt un tapt uzklausītam.

Viņa skaidro raidījums

Paralēli pasākumu ciklam “Sarunas spēkam”, “Viņa.lv” uzsāk jaunu raidījumu sēriju “”Viņa” skaidro”, kur kopā ar psihoterapeitiem un psihoterapijas speciālistiem reizi mēnesī tiks pētītas dažādas ar attiecībām un to krīzēm saistītas tēmas – vienatne, šķiršanās, krāpšana, atkarības, rīcība gadījumos, kad attiecībās ienāk bērns un citas. Raidījumu mērķis ir sniegt zinošu ekspertu viedokli par būtiskām tēmām, kas kādā dzīves periodā var skart ikvienu no mums.

Neatradi sev interesējošu tēmu? Sūti ierosinājumus uz info@vina.lv
Dalīties ar pasākumu
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.