Dažādo mīklu burvība – pankūkas, panēti dārzeņi un vienkāršas kūkas 10 gardās receptēs
Foto: Shutterstock

Mīkla pavisam noteikti nav tikai plāno pankūku pagatavošanai – no tās sanāk ne vien gardas biezās pankūkas, bet arī vienkāršas ogu kūkas un pat eļļā vārītas dārzeņu uzkodas. Katra mīkla ir īpaša, taču tām visām ir kopīgas trīs pamata sastāvdaļas – milti, olas un piens vai kāds cits šķidrums. Tas, kādā kombinācijā šīs sastāvdaļas sajauc, pierāda, cik ēst gatavošana var būt daudzveidīga.

Tāpēc, lai apgūtu ko citādāku, ir vērts pamēģināt neierastākas receptes. Tiklīdz, kā plāno pankūku gatavošana izkopta līdz perfekcijai, tās var sākt papildināt ar dažādiem krēmiem, piemēram, marakujas. Kā arī sākt pildīt – ar bekonu, dārzeņiem, gaļu un ko tik vēl ne.

Bet izteiktāku garšu var panākt, gatavojot biezās dārzeņu pankūkas. Īpaši sātīgas būs pastinaku pankūkas, bet, balstoties uz vienu un to pašu recepti, pastinakus var aizvietot ar rāceņiem vai ķirbjiem. Tam visam klāt piestāvēs jogurta mērcīte, kuru papildināt ar izteiksmīgo piparmētru.

Dažādībai iesakām pagatavot īpaši kraukšķīgu uzkodu – dārzeņus gaisīgā minerālūdens mīklā, kas veikli novārīti eļļā. Bet saldākai dzīvei – vienkāršu un pavisam viegli pagatavojamu kūku, kura izdosies vienmēr.

Tags

Dārzeņi Bekons Milti Olas Piens Plānās pankūkas Dažādas mīklas Pankūkas Tortes un kūkas

Comment Form