Palutini savu sirdsāķīti - 10 saldu konfekšu receptes, ko izmēģināt mājās
Foto: Shutterstock

Visu mīlētāju svētki vairs nav aiz kalniem, līdz Valentīndienai atlikušas vien dažas dienas. Tā kā mēdz teikt, ka mīlestība iet caur vēderu, ceļš uz kāda sirdi pavisam noteikti ir ar šokolādi noklāts. Valentīndienā, uzdāvinot paša gatavotas konfektes, trāpīsi desmitniekā un noteikti atstāsi garšīgu iespaidu.

Tāpēc lūk, dažas gardas, saldas un vienkārši pagatavojamas idejas konfektēm! Visvieglākais variants, kas neaizņems daudz laika – šokolādes konfektes, kurām pa vidu paslēpts kāds kārums – saldi skābie ķirši, kumosiņš riekstu sviesta vai kāda kraukšķīga mandele. Tāpat mīļoto vari pārsteigt ar paša gatavotām marcipāna konfektēm, trifelēm vai griljāžas groziņiem.

Savu garšīgo veikumu neaizmirsti arī apdomāti pasniegt. Iesaiņo konfektes skaistos papīriņos, kastītē vai burvīgā maisiņā, ko pārsien ar samta lentīti. Reizēm taču drīkst būt sentimentāliem, vai ne?

Un zini, kas ir labākais? Nebūt nav jāgaida Valentīndiena, lai pagatavotu šos kārumus. Izdari to jau šodien, lai palutinātu sevi un mīļos!

Source

Tasty

Tags

Valentīndiena Ķirši Mandeles Marcipāna masa Riekstu sviests Šokolāde Šokolāde un konfektes
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form