Oriģinālās drēbēs, ar biznesmeņa talantu un piedzīvojumu kāri. Deviņi jaunieši mums līdzās
Foto: Privātais arhīvs

Runā, ka bērni ir vecāku spogulis, un tieši mūsu jaunā paaudze ar saviem darbiem parāda, cik spēcīgas, mīlošas un darīt varošas ir ģimenes Latvijā. Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, aicinām arī tevi izkristalizēt viedokli par šo tēmu un iepazīsties ar deviņiem talantīgiem un interesantiem jauniešiem, kuri izauguši tepat līdzās – mūsu uzņēmīgajās ģimenēs!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Starptautiskā Ģimenes diena plašāku atpazīstamību Latvijā guva 2008. gadā – tajā ikviens aicināts būt kopā ar saviem mīļajiem un sargāt ģimeniskās vērtības, kas ir viena no galvenajām lietām, kas kā ceļa maize dzīvei jāieliek mūsu mazāko un jaunāko sabiedrības locekļu somās. Kā jau personības, katrs jaunietis vai viņa vecāks, ar ko portālam "Cālis" reiz bijusi iespēja aprunāties, bijuši ārkārtīgi atšķirīgi, taču visi kā viens – ļoti aizraujoši sarunbiedri.

Piemēram, dobelnieks Jancis jau 11 gadu vecumā sapratis – lai tiktu pie kārotā, būs nedaudz jāpastrādā. Tuvojoties pavasarim, šī gada sākumā viņš uzsāka putnu būrīšu meistarošanu, taču ne jau tāpēc, lai nopirktu konfektes. Viņa sapnis bija vistiņu iegāde! Savukārt 14 gadus vecajai Monai bija iespēja doties piedzīvojumā, kuru dzīves laikā neizbauda pat liela daļa pieaugušo – jauniete ar tēvu devās ekspedīcijā uz Antarktīdu, kur pat izgulēja nakti sniegā.

Taču tas vēl nav viss! Turpinājumā aicināt virtuāli iepazīties ar vēl citiem interesantiem jauniešiem – Valteru Artūru, kura ģērbšanās stils nemaz neatbilst tam, ko saprotam ar "jauniešu modi", Maratu, kurš ar savu zīmēšanas prasmi pārsteidzis tūkstošiem mākslas cienītāju, meža laumiņu Amandu, kurai 13 gadu vecumā jau kabatā ir pirtī pērējas sertifikāts, un vēl vairākiem citiem!

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Iedvesmojoši cilvēki Bērni Ģimene Jaunietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form