Īpatnas ēkas, kas piesaistījušas cilvēku uzmanību visā pasaulē
Foto: Shutterstock

Šajā reizē "Tūrisma Gids" aicina iekārtoties ērtāk un tuvāk iepazīties ar neparastām ēkām no visas pasaules. Tās valdzina ar arhitektūras risinājumu, atrašanās vietu vai vienkāršu savdabību.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Neparastā mājiņa Portugālē


"Casa do Penedo" jeb Akmens māja (titulattēlā) nudien ir vieta, kas piesaista tos, kas novērtē neparastas celtnes. Tā atrodas Portugālē.

Kad internetā parādījušies pirmie foto no šīs visai interesantās vietas, daudzi uzskatīja, ka šāda vieta nemaz neeksistē un ir vien veikls foto apstrādes triks. Tomēr interesantais namiņš nudien ir īsts.

  • Ar citām mājām Eiropā, kas iespiedušās starp akmeņiem, vari iepazīties šeit.


Māja celta 1974. gadā, un tās būvniecībā izmantoti četri milzu laukakmeņi, skaidrots "Forbes". Tāpat vērts izcelt, ka ēkā nav elektrības, tāpēc mājas īpašniekiem jāpaļaujas vien uz mazajiem lodziņiem, kā arī svecēm.

Iespiedusies starp lielajiem akmeņiem, nelielā izmēra mājiņa pievērusi uzmanību no visas pasaules. Tomēr ne visiem tūristiem izdodas tik vienkārši to sasniegt. Kā skaidrots "Atlas Obscura", privāto teritoriju apjož žogs, neļaujot brīvi pietuvoties namiņam, tomēr arī no attāluma iespējams raudzīties uz šo interesanto būvi. Protams, var cerēt arī uz laimi sastapt mājas īpašniekus, kuri dažkārt ir gatavi padalīties ar tās stāstu un izrādīt to, uzsver daži ceļotāji "TripAdvisor".

Lasīt vairāk

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam