12 stāsti par uzņēmīgām sievietēm, kuras ļāvušās pārmaiņām un sekojušas sapņiem
Foto: Privātais arhīvs

Kad dzīvē viss nenorit kā prātā izsapņots, nereti gribas par to vainot visu pasauli, tomēr šādos brīžos svarīgi atcerēties – katrs ir savas laimes kalējs un katra paša spēkos ir ikdienu ievirzīt sev labvēlīgās sliedēs. Lai viestu dzīvē pozitīvas pārmaiņas, vajadzīgs stiprs gribasspēks, kas ļauj virzīties uz izlolotu mērķi.

Vienalga, vai runa ir par profesijas maiņu, jauna aroda apgūšanu, sava zīmola izveidi vai veselīga dzīvesveida iekļaušanu savā dzīvē – visu šo apņemšanos realizēšana prasa lielu uzņēmību. Saprotams, pāršķirot baltu lapu kādā dzīves posmā, klātesošas var būt arī bailes par neizdošanos, taču ar apņēmību un nepretošanos pārmaiņām iespējas "gāzt kalnus".

  • Tāpat liela vērtība ir uzņēmīgi un darbīgi ļaudis, kas spožas idejas nebaidās attīstīt biznesā un par to stāstīt arī citiem. Šajā rakstā apkopoti interesanti stāsti par enerģiskiem ļaudīm, kuri ar saviem darbiem ļāvuši Latvijas vārdam izskanēt ārpus valsts robežām.

Taču šoreiz no "Viņa" stāstu krājumiem esam izcēluši 12 stāstus par iedvesmojošām sievietēm, kuru apņēmība un uzdrīkstēšanās ļāvusi viņām dzīvē daudz sasniegt. Kāda savedusi kārtībā savu ķermeni un varējusi kāzu dienā tērpties izraudzītajā kleitā, cita kardināli mainījusi darbavietu un profesiju, bet vēl kāda apņēmusies turpmāk lauzt stereotipus un mērķtiecīgi soļot pa karjeras kāpnēm.

Source

DELFI Viņa

Tags

Iedvesma Sievietes
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form