Saldam Vecgada vakaram – kārdinošas kūkas, ko pagatavot svinību galdam
Foto: Shutterstock

Neatkarīgi no tā, vai Vecgada vakaru pavadīsi ģimenes vai draugu lokā, svēta lieta ir sēsties pie bagātīgi uzklāta galda. Tāpēc nedrīkst aizmirst par svētku vakariņu saldo finišu – gardu kūku, kas liks baudā noelsties ēdājiem. Lai mazliet atvieglotu plānošanas un gatavošanas darbus, "Tasty" no saviem krājumiem sarūpēja 14 gardu kūku receptes!

Ja zini, ka pirms svinībām nevēlēsies dedzīgi cept biskvītu, laba izvēle būs kāda neceptā siera kūka – to vari sagatavot Vecgada dienas rītā un vienkārši ielikt ledusskapī. Līdz vakaram siera kūka būs skaisti sastingusi un gatava. Cepto kūku cienītāji novērtēs kādu apetītlīgu torti vai medus kūku. Bet, ja galds ieturēts tradicionālās notīs, tad īstā izvēle būs rupjmaizes kūka ar dzērvenēm.

Tomēr, ja viesus vēlies pārsteigt ar ko vēl nebaudītu, īstā izvēle būs pārbaudītas lietas, kas pasniegtas mazliet citā veidolā. Piemēram, mazas "Cielaviņas", siera kūka ar piparkūkām, ātrais "Napoleons" vai kāds cits šedevrs. Galvenais – negatavot kūkas pēdējā brīdī. Lai garšīgas Jaunā gada svinības!

Tags

Jaunais gads Tortes un kūkas

Comment Form