Ceļotājs Cēzars – kaķis, kas apceļojis 14 valstis un neplāno apstāties

Ceļotājs Cēzars – kaķis, kas apceļojis 14 valstis un neplāno apstāties
Foto: facebook.com/CezarsFanClub

Ko darīt, ja saimniekiem ir nepārvarama vēlme ceļot, bet ir jārūpējas par četrkājaino draugu? Iespējams, risinājums ir nebaidīties no nezināmā un kaķi iesaistīt ikdienas aktivitātēs. Lai arī daudziem murrātājiem grūtības sagādā iziešana no mājokļa, runcis Cēzars pierāda, ka var pat lidot, lai redzētu vietas, kuras ierakstāmas daudzu cilvēku galamērķu sarakstā.

Sniegbaltā runča Cēzara saimniece "Bored Panda" atklājusi, ka šobrīd trīs gadus vecais meinkūnu šķirnes kaķis viņai līdzi sācis ceļot 2015. gadā. Pirmajā ceļojumā ar velosipēdu apceļota Eiropa. Brauciens sācies Zviedrijā, abu mājvietā, tad turpinājies Dānijā un Vācijā, aplūkojot arī kaimiņvalstis, piemēram, Beļģiju un Franciju. Kaķis kopā ar saimnieci pabijis arī siltākajos reģionos, Spānijā un Portugālē.

Pirmais ceļojums bijis tik veiksmīgs un iespaidiem bagāts, ka saimniece turpinājusi savos piedzīvojumos iesaistīt kaķi.

"2016. gada vasarā mēs bijām brīvprātīgie Grieķijā, Francijā un Spānijā," norādījusi saimniece, kas savu vārdu nav atklājusi. Taču abi ceļotāji neesot aprobežojušies ar Eiropu vien un drīz pārlidojuši pāri Atlantijas okeānam uz ASV. Tur viņi paviesojušies siltākajos reģionos, proti, Kalifornijā, Nevadā un Arizonā. Video zemāk var apskatīt, kā kaķis uzvedās, apmeklēdams Lielo kanjonu.

Neizpalicis arī Kubas un Kolumbijas apmeklējums, minējusi saimniece.

Savās publikācijās sociālajos tīklos saimniece regulāri parāda arī praktiskas darbības, piemēram, kā kaķis tiek pārvietots no vienas vietas uz otru. Piemēram, bieži vien tiek izmantota tāda kā velosipēda piekabe, kur kaķītim ērti apsēsties.

"Kopumā esam apceļojuši 14 valstis," saskaitījusi saimniece, kur esot apņēmības pilna turpināt savu mērķi parādīt cilvēkiem, ka ar kaķi nav nemaz tik grūti ceļot. Tamdēļ viņa nolēmusi kopā ar balto Cēzaru apmeklēt vēl vismaz astoņas valstis, kurās iepriekš nav būts.

Fotogrāfijās redzama gan lidosta, gan viesnīcas, gan pludmales, kalni un upes, kuras bagātīgajā piedzīvojumu klāstā redzējis skaistais runcis. Turpinājumā var aplūkot vairākus kadrus no viņa ikdienas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka