Kā kopt ceriņu krūmu
Foto: Shutterstock

23. maijā vārda dienu Leontīne, Lonija, Ligija un Leokādija. Sirsnīgi sveicam! Bet – kā mūsu gaviļnieču raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Leontīne (4)

Vīrišķās enerģijas vārds vispusīgai, talantīgai un īpašai sievietei. Leontīne ir jūtīga, sievišķīga, ar rozīnīti, vēlmi atšķirties no citiem un... arī ar biezu ādu. Viņa ir darbīga, atbildīga, laba psiholoģe un analītiķe. Vārds palīdz stabili stāvēt uz zemes, un tajā ir sargeņģeļi, kas ļauj dzīves laikā realizēt talantu.

Lonija (1)

Sievišķās enerģijas vārds, kas tā nēsātājai ļauj justies kā līderei, pastiprina loģiku un padara stabilu. Lonija ir pozitīva, prātīga, praktiska, atbildīga un izturīga, apveltīta ar labu gaumi. Viņai patīk komunicēt un būt jaukai sarunu biedrenei. Sargeņģeļa vārdā nav, to dzīves laikā nāksies izcīnīt pašai.

Ligija (7)

Sievišķās enerģijas vārds ar vīrišķīgu iekšējo struktūru. Ligija ir gudra, intelektuāla, prātīga, loģiska, laba sarunu biedrene. Viņai piemīt vēlme būt pirmajai. Viņa ir izturīga, ar biezu ādu, stabili stāv uz zemes. Vārds kalpo kā sargeņģelis.

Leokādija (11-2)

Enerģētiski ļoti spēcīgs vīrišķās enerģijas vārds veiksmīgai sievietei. Leokādija ir vispusīga, talantīga, gudra, spēcīga, intelektuāla, prātīga un loģiska. Viņa ir nosvērta, pēc izpausmes vīrišķīga, izturīga un saimnieciska. Vārds viņu padara par līderi, un tajā ir sargeņģeļi, kas ļauj Leokādijai dzīves laikā realizēt viņas talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form