Metabo LiHD akumulatoru tehnoloģija ‒ nopietna konkurence tradicionālajiem vadu instrumentiem

Metabo LiHD akumulatoru tehnoloģija ‒ nopietna konkurence tradicionālajiem vadu instrumentiem
Foto: Publicitātes foto

Reizēm saka – inovācijas akumulatoru tehnoloģiju jomā attiecas tikai uz autorūpniecību, taču tā nav taisnība. Patiesībā citu akumulatoru iekārtu ražošanā notiek pat vēl būtiskākas pārmaiņas. Īsumā var teikt, ka Metabo LiHD akumulatoru tehnoloģija ir Metabo instrumentu nākotne, jo šo akumulatoru kalpošanas ilgums, izturība un darbība krietni pārspēj citus konkurentus. Mazāk jālādē, bet strādā ilgāk! Tāpēc ir vietā apgalvojums, ka LiHD akumulatoru instrumenti ir tradicionālo elektroinstrumentu ar vadu lielākie konkurenti. Pilnīgi iespējams, pēc pāris gadiem tie būs krietni izplatītāki nekā vadu instrumenti.

Kā īpašs bonuss jāmin visiem LiHD akumulatora instrumentiem spēkā esošā 36 mēnešu All-in Service programma, kuras ietvaros visus ar remontu un nolietoto detaļu maiņu saistītos izdevumus sedz Metabo.

Būtība (gandrīz) vienkārša

Nozīmīga LiHD tehnoloģiju iezīme ir Metabo mājaslapā norādītās augstsprieguma strāvas ķēdes, īpašie vara akumulatoru savienojumi un ievērojami lielāki kontakti. Vienkāršāk sakot, LiHD akumulatoru tehnoloģija ir būtisks pavērsiena punkts šajā jomā ‒ gan akumulatoru ietilpības, gan drošības, gan kalpošanas ilguma ziņā, kas nākotnē nodrošinās efektīvāku uzlādēšanu un ilgāku lietošanu.

Līdz ar gudrāku materiālu lietošanu gudrāki kļūst arī akumulatori, jo tajos ievietotās mikroshēmas regulē un optimizē gan uzlādes procesu, gan lietošanu, kā rezultātā akumulatori kalpo ilgāk, darbojas vienmērīgāk un instruments ir tik izturīgs, ka var droši konkurēt ar citiem. Uzlādējamo akumulatoru dzesēšana ir kā "ķirsis" uz LiHD tortes, kas nodrošina zemāku akumulatora temperatūru lādēšanas laikā, tādējādi vēl jo vairāk optimizējot uzlādes procesu.

Septiņi iemesli, kāpēc tūlīt iegādāties Metabo ierīci

1. Metabo akumulatoru augstā kvalitāte. Attīstot LiHD tehnoloģiju, Metabo ir paveicis īstu burvju triku, palielinot akumulatora ietilpību, tai pašā laikā samazinot tā izmēru un svaru.

2. Metabo akumulatoru darba cikls ir ilgāks un veiktspēja – jaudīgāka. Salīdzinot ar tuvākajiem konkurentiem ‒ tradicionālajiem Li-ion akumulatoriem, Metabo LiHD akumulatori darbojas divas reizes ilgāk. Metabo akumulatori ir arī vairāk nekā divas reizes jaudīgāki.

3. Metabo akumulatori der visiem Metabo akumulatoru instrumentiem. Metabo 18 V sprieguma akumulators ir savietojams ar visiem Metabo instrumentiem un lādētājiem, kas iegādāti pēc 2009. gada. Turklāt akumulatori ar CAS(Cordless Alliance System) marķējumu der vēl lielākam skaitam citu ražotāju instrumentu.

4. Vairāk akumulatoru instrumentu. Pateicoties minētajai jaunajai akumulatoru tehnoloģijai, tos tagad var izmantot arī ar tādām ierīcēm, ar kurām iepriekš šādas iespējas nebija (piem., lielām leņķa slīpmašīnām, disku griezējiem u. c.).

5. Teicama veiktspēja. 35 minūtes ilgs darbs ar perforatoru maksimālas jaudas režīmā, 100 skrūvju ar Ø 8 x 450 mm garumu ieskrūvēšana, T vieda sijas rievas izveide trīs minūtēs ‒ izklausās neticami, ka akumulatora ierīce var būt tik jaudīga, bet tāda tā tiešām ir.

6. Metabo akumulatoru ilgā kalpošana. Attīstot LiHD tehnoloģiju, Metabo ir izdevies paildzināt akumulatoru kalpošanas laiku. Garantējot savu ražojumu augsto kvalitāti un uzticamību, Metabo piedāvā bez maksas nomainīt savus akumulatorus un akumulatoru ierīču nolietotās detaļas (skat. nākamo punktu).

7. Visaptverošais pakalpojums Metabo All-in Service. LiHD Partner uzņēmumi (Latvijā tas ir SIA Stokker) piedāvā 36 mēnešu programmu, kuras ietvaros 36 mēnešus pēc Metabo instrumenta iegādes bez maksas tiks nomainīti akumulatori un nolietotās detaļas. 36 mēnešus, ja būs nepieciešama nomaiņa, par to nekas nebūs jāmaksā, ne par akumulatoriem, ne par nolietotajām detaļām. Un nekādu āķu! Tas nozīmē, ka, iegādājoties Metabo akumulatora instrumentu, varat no saviem izdevumiem izsvītrot divas pozīcijas ‒ akumulatoru un nolietoto detaļu iegādi.

Tie, kuri jau ir izvēlējušies Metabo, apstiprina – nav vajadzīgs ilgs laiks, lai sajustu Metabo akumulatoru instrumentu priekšrocības. Pietiek ar vienu darba dienu.
Izmēģināsim?

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Tava Māja iesaka