'BuvBaze.lv' - labs risinājums, kā satikt īstos būvniecības darbu izpildītājus
Foto: Buvbaze.lv

Dzīvoklim jānomaina logi vai durvis, jāuzliek piekaramie griesti vai mājai jāuzklāj jauns jumta segums... Šo uzskaitījumu varētu turpināt vēl un vēl, jo gandrīz vai katrai ģimenei ir vēlme, kluss sapnītis, varbūt pat nepieciešamība veikt kādus būvniecības darbus savā dzīvojamajā platībā. Bet kā atrast labus un godprātīgus darba izpildītājus, turklāt par pieņemamu cenu? Bet varbūt jūs paši sniedzat būvniecības pakalpojumus un vēlaties tikt pie klientiem?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Abās situācijās jums jāieklikšķina internetā portāls www.buvbaze.lv, kur jūs atradīsit visdažādākos piedāvājumus un būvniecības darbu izpildītājus, kā arī varēsit atstāt informāciju par savu firmu un tās piedāvājumu. Atliek vien ierakstīt savu vajadzību un vēlmi vai nepieciešamās ziņas par uzņēmumu, un problēma atrisināta! Turklāt tas viss ir bez maksas!

Vairāk ar portālu iepazīstina projekta vadītājs Sergejs Pislegins.

Izstāstiet, kas ir portāls www.buvbaze.lv un ko tas piedāvā?

Tas ir viens no lielakaiem būvniecības portāliem Latvijā, kur ikviens interesents var atrast sev nepieciešamo informāciju par būvniecības darbu izpildītājiem un būvniecības pakalpojumu sniedzējiem. Vairāk nekā divi tūkstoši izpildītāju ir gatavi pacīnīties par katru konkrēto pasūtījumu!

Portālā ir vairākas sadaļas, no kurām lielākā ir „Preces un pakalpojumi". Tai savukārt ir piecas apakšnodaļas: būvniecības preces, būvniecības pakalpojumi, būvniecības tehnika, instrumenti un piederumi, viss mājai un dārzam. Tajās kompānijas liek sludinājumus un ievieto informāciju par saviem pakalpojumiem.

Otra lielākā portāla sadaļa ir „Būvniecības birža", kurā ienākot, klients, kuram nepieciešams veikt remontu, renovēt fasādi vai ko citu, piemēram, pat uzbūvēt privātmāju, var atstāt savu sludinājumu. Tajā viņš norādīs, ko vēlas un ar kādu laika periodu un kādu summu rēķinās. Tad visām kompānijām, kuras piedāvā šāda veida pakalpojumu un ir reģistrējušās www.buvbaze.lv šajā kategorijā kā konkrētu darbu veicēji, tiek izziņota klienta vēlme, un tās var atstāt savu piedāvājumu. Savukārt tie, kas nav reģistrējušies uz šo kategoriju, var ienākt, redzēt sludinājumu un, ja viņus tas interesē, izteikt un atstāt savu piedāvājumu, kā arī kontaktus, lai potenciālais klients spētu ar viņiem sazināties. Kad kompānijas izteikušas priekšlikumus, klients par to tiek informēts - viņš var paskatīties konkrētās kompānijas profilu, ieskaitot atsauksmes, un pieņemt risinājumu, pie kā veikt pasūtījumu.

Tieši atsauksmju ziņā www.buvbaze.lv atšķiras no citiem līdzīgiem portāliem.

Citos portālos, izvēloties darbu veicēju, klients mēdz izdarīt pasūtījumu, pat nepalasot atsauksmes par konkrēto izpildītāju, protams, tādā gadījumā arī tās, kas par firmu neko labu neliecina. Mums būs savs kompāniju reitings par to, kas labi strādā un kurām ir daudz pozitīvu atsauksmju. Tāpat mums būs pieejama visa informācija par firmu - kā tā darbojas, cik godprātīgi izpilda savu darbu, vai nav kādas parādsaistības. Šī informācija tiks apkopota, un neviena firma tajā nevarēs ieviest savas korekcijas, lai kā arī kādai varbūt gribētos. Ja kompānijai būs kādi klupšanas akmeņi, visi portāla apmeklētāji to redzēs. Turpretī, ja tādu kompānijai nav, tas nozīmē, ka ar vislielāko varbūtību tā strādā labi.

Vai, ja klients vēlēsies pateikt kādai firmai paldies jebšu, tieši otrādi, atzīmēt, ka tā nepiepildīja viņa vēlmes, viņš varēs portālā atstāt savu viedokli?

Vēlos akcentēt, ka esam padomājuši par to, lai neļautu nevienai kompānijai par otru rakstīt sliktas atsauksmes, tādējādi konkurentam iezāģējot. Savu viedokli var paust tikai konkrētais pasūtītājs. Kad firma saņem savā, tā saucamajā kabinetā, ienākošo pasūtījumu un, ja tā apņemas izpildīt šo darbu, tai jāapstiprina projekts. Un, kad tas izdarīts, tā to vairs nevar apstādināt. Izpildot pasūtījumu, firmai automātiski uz klienta e-mail jānosūta vēstules formāts, kurā viņš var ierakstīt savu atsauksmi. Kad tā saņemta, to vairs neviens nevarēs labot - tā saglabāsies arhīvā. Līdz ar to, ja kāda firma gribēs otrai aizlikt kāju priekšā, tādas iespējas vispār nebūs.

Portālā ir arī atsevišķa sadaļa „Uzņēmumu katalogs".

Jā, mums portālā reģistrējušies vairāk nekā divi tūkstoši uzņēmumu. Sadaļā „Uzņēmumu katalogs" ir daudz kategoriju. Vispopulārākā - celtniecība un remonta darbi. Atvēris šo sadaļu, ikviens var skatīt katras portālā piereģistrētās kompānijas vizītkarti, datus, kontaktus, kur to meklēt, kā arī izvērtēt visu profilu.

Noteikti jāpiemin arī citas portāla sadaļas.

Viena no tādām ir „Būvniecības publikācijas", kurā ir pieejami ne tikai raksti, bet arī dažādi ieteikumi. Šobrīd aktīvi strādājam, lai attīstītu tieši šo sadaļu un būtu iespēja portāla klientus vairāk informēt par aktualitātēm, kā arī sniegt viņiem derīgus padomus, idejas, rekomendācijas.

Tāpat ir atsevišķa „Īpašu piedāvājumu" sadaļa, kur kompānijas reklamē dažādas savas preces un šobrīd pieejamās atlaides.

Ja kāds potenciālais klients, kurš varbūt nav īpaši turīgs, vēlas, teiksim, virtuvē nomainīt durvis, vai viņš varēs portālā atrast sev piemērotu piedāvājumu?

Neko neuzskatām par sīkumainu. Tieši tādiem klientiem portāls lielā mērā arī ir domāts, galvenais ir viņiem izteikt savas vēlmes un iesniegt sludinājumu. Portālā reģistrējušās ne tikai lielās, bet ļoti daudzas arī vienkāršas privātas kompānijas, kas konkrētā gadījumā izteiks adekvātus piedāvājumus, un visu izšķirs klientu izvēle un vajadzības.

Lai potenciālais klients varētu veikt pasūtījumu, viņam jāreģistrējas portālā www.buvbaze.lv, jāieiet „Sludinājumu biržā", jāizsaka sava vēlme un jāsaņem piedāvājumi. Tas būs kā komplekss būvniecības risinājumu spektrs. Personiskajā profilā klients varēs izsekot potenciālo darba veicēju piedāvājumus, atrast vajadzīgo galvenajās sadaļās par produktiem un pakalpojumiem, kā arī izvēlēties labāko izpildītāju pēc viņa atsauksmēm.

Starp citu, ja būs tāda nepieciešamība, klients varēs ērti rediģēt un mainīt sludinājumu jebkurā laikā.

Un ko portāls piedāvā firmām, kas vēlas tajā sniegt informāciju par sevi?

Ja tās vēlas ielikt ziņas par sevi, tad pēc reģistrēšanās tām jāaizpilda jauna produkta sludinājuma forma un jāizveido personīgais profils. Tajā būs unikāla iespēja pārvaldīt produkta informāciju, pieņemt pasūtījumus caur produkta pieprasījuma formu, aizpildīt kompānijas vizītkarti, izvietot banerus un reālā laika režīmā redzēt produkcijas atskaites statistiku. Kompānijas profilā atspoguļosies tās dati, atsauksmes, visas piedāvātās produkcijas saraksts, kompānijas atrašanās vietas karte un produkta vai kompānijas facebook vietne. Tālak vēlos ieteikt kompānijām: apmeklējiet būvniecības sludinājumu biržu, izvēlieties pēc filtriem pakalpojumus, kurus jūs sniedzat, sludinājuma statusu un caur formu „Pievienot piedāvājumu" atstājiet jūsu piedāvājumus par dotā pasūtījuma izpildi, jūsu kontaktus, termiņus un budžetus.

Ja jūsu kompānija vēl nav atrodama www.buvbaze.lv, reģistrējieties - tas ir bez maksas!

Portāls www.buvbaze.lv palīdzēs atrast pareizos būvdarbu risinājumus un sadarbības partnerus! Pievienojies un tiec ievērots!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form