Konkurss: laimē 'Pinotex' produktus neticamām virsmu pārvērtībām

Konkurss: laimē 'Pinotex' produktus neticamām virsmu pārvērtībām
Foto: Shutterstock

Jau labu laiku skaties uz koka šķūnīti, pirtiņu vai žogu un domā, ka laiks ķerties pie otas, lai pārkrāsotu? Šī ir tava iespēja tikt pie "Pinotex" koksnes aizsarglīdzekļiem un īstenot iecerēto, pārkrāsojot 100 kvadrātmetrus.

Lai piedalītos konkursā, atsūti pārkrāsojamā koka objekta fotogrāfiju vai video un asprātīgu pamatojumu, kāpēc jāuzvar tieši tev. Pārvērtībām vari pieteikt, piemēram, koka žogu, šķūnīti, dārza mēbeles, terasi vai pat dzīvojamo māju. Ņem vērā, ka uzvaras gadījumā konkursa rīkotāji apciemos tevis pieteikto objektu pēc pārkrāsošanas, lai novērtētu veiksmīgās pārvērtības, kā arī parādītu tās ar foto un stāstu citiem konkursa dalībniekiem un "Tava Māja" lasītājiem.

Pieteikumus gaidīsim līdz 30. maijam, jo pēc tam sāksies divu nedēļu ilgs balsojums un uzvarētāju paziņosim 13. jūnijā. Augšupielādē fotogrāfijas un pamatojumu anketā vai arī raksti uz e-pastu maja@delfi.lv ar norādi "Konkursam".

Koka virsmām jāpievērš īpaša uzmanība, jo Latvijā ir mainīgi laikapstākļi, tādēļ izvēlies krāsu, kas pilda gan dekoratīvo, gan aizsargājošo funkciju.

"Pinotex" produkti nodrošina kvalitatīvu apdari un garantē koka ilgstošu aizsardzību. Tie ir tonējami plašā toņu gammā un satur vielas, kas paredzētas aizsardzībai pret pelējuma veidošanos.

Jāpiebilst, ka "Pinotex" koksnes aizsarglīdzekļiem ir augsta izturība pret ultravioleto starojumu, tie saglabā koksnes skaisto tekstūru un aizsargā koku. Tas ir viss, kas vajadzīgs koksnei!

Jauni produkti ar pašattīrīšanās tehnoloģiju "Stay Clean"

Viens no iemesliem, kuru dēļ krāsotas koka virsmas noveco un zaudē sākotnējo krāsas toni, ir pie virsmas pielipušas netīrumu daļiņas, kas lielā daudzumā atrodas gaisā. Piesārņojums un mikroorganismu attīstība, organiskajām vielām nostiprinoties uz virsmas, būtiski samazina krāsas aizsargspējas. Tieši tādēļ krāsotās virsmas regulāri jātīra, un tas ir visai darbietilpīgs process.

Tehnoloģija "Stay Clean" ļauj ievērojami samazināt tīrīšanas nepieciešamību. Šī tehnoloģija pamatojas uz koloīdā silīcija dioksīda pievienošanu produktam, tādējādi piešķirot krāsas virsmai spēju pašattīrīties.

Pašattīrīšanās efekts balstās uz to, ka silīcija daļiņu hidrofilo īpašību dēļ uz krāsotās virsmas nokļuvušais ūdens viegli iekļūst starp piesārņojumu un krāsas kārtu un sāk atmiekšķēt uz tās esošos netīrumus. Pēc tam atmiekšķētie netīrumi bez grūtībām tiek noskaloti, piemēram, lietus laikā.

Silīcija daļiņas, kas veicina hidrofilo īpašību rašanos, lielākoties atrodas krāsas virskārtā, un dziļāku koksnes samirkšanu traucē citas krāsas īpašības, tāpēc koka virsma iegūst drošu aizsardzību. Tādējādi tehnoloģija "Stay Clean" pagarina krāsas kalpošanas laiku un būtiski samazina krāsotās virsmas kopšanai nepieciešamo darbu apjomu.

Lasi vairāk par "Pinotex" jauno tehnoloģiju, kas koka māju īpašniekiem nodrošina nevainojamu ēkas fasādi bez rūpēm līdz pat 16 gadiem!


Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Tava Māja iesaka