Vecās vannas atjaunošana labāka par jaunas vannas iegādi?
Foto: Publicitātes foto

Jā, tas ir iespējams ar "VANNA VANNĀ". Ja Tev mājās ir Padomju laika čuguna vai metāla vanna tad noteikti esi domājis kā risināt šo problēmu. Organizēt vannas nomaiņu varētu būt dārgs prieks ar troksni un putekļiem dāvanā. "VANNA VANNĀ" metode nozīmē, ka pie Tevis ierodas meistars un vecajā vannā iemontē jaunu akrila vannu, kas ir tieši tādā pašā izmērā kā vecā vanna – viss ģeniālais ir vienkāršs. Līdzīgi kā vienu šķīvi var ielikt otrā šķīvī, tā vannu var ielikt vannā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kāpēc cilvēki izvēlas šo pakalpojumu?

"Vanna vannā" piedāvā pilnu servisu par salīdzinoši izdevīgāku cenu un garantē darbu un materiālu kvalitāti. Pašreiz Rīgas robežās "vanna vannā" ar uzstādīšanu maksā 245 eiro. Cenā ietilpst arī jaunas ūdens noplūdes sistēmas nomaiņa. Piemēram, ja iegādājaties citu parastu vannu veikalā, tad papildus vannas cenai jārēķinās ar šādām izmaksām: sifons, vannas kājas, transports, vecās vannas demontāža, jaunās vannas uzstādīšana, flīžu nomaiņa pie vannas malas, kā arī iespējami neparedzētie izdevumi. "Vanna vannā" gadījumā viens zvans, un cena nemainās pat tad, ja jūsu vecās vannas malas ir ieflīzētas.

Kas izvēlas vanna vannā?

Vanna vannā iegādājas cilvēki, kas vēlas jaunu, siltumnoturīgu un stabilu vannu par saprātīgu cenu bez veikala apmeklējuma un bezgalīgas cīņas ar meistariem. Mēs visi esam saskārušies ar remontu dzīvoklī. Cik meistaru, tik viedokļu. Tāmējot vannas nomaiņas izmaksas, bieži vien ir neiespējami prognozēt visas detaļas, un tāme darba gaitā palielinās. "Vanna vannā" nosaka precīzu cenu un neparedz papildus maksājumus, neskatoties uz to, ka dažkārt objekta specifika prasa papildu darbus.

Kādas garantijas?

Garantija jaunajai "vanna vannā" ir pieci gadi, taču kalpošanas ilgums var pārsniegt 20 gadus. Vannas virsma ir ilgmūžīga un viegli kopjama, savukārt vecās vannas korpuss nodrošina jaunās vannas stabilitāti un siltumnoturību. Siltais ūdens jaunajā vannā saglabā temperatūru ievērojami ilgāk, pateicoties divkomponentu poliuretāna slānim, kas tiek ieklāts starp vannām.

20 gadu laikā "vanna vannā" ir uzstādīta vismaz 20 000 dzīvokļos visā Latvijā. Uztici arī tu savas vecās vannas dzīves turpinājumu lieliskajiem "vanna vannā" meistariem!

http://vannavanna.lv/

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form