1. karogs obligats vai ne

  Izlasot so rakstu, http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/198049/olsena-panak-savu-sodu-par-karoga-neizkarsanu-atzist-par-satvermei-neatbilstosu cik sapratu, saskana ar likumu, karogs svetku un seru dienas ir jaizkar. Bet, no otras puses, ja to nedara, nekadu sodu uzlikt nevar. Privatmaju ipasniekiem, kuri kaut kadu apstaklu del vajadzigaja diena nav varejusi izkart karogu, un dreb par to, ka kaimini nostucis policijai, tas noteikti ir atvieglojums. Nu tad... redzesim, cik karogu plivinasies 4.julija?

  Ingunite 03.07.2015 04:17:17
 2. Meklējam auklīti Ķengaragā

  Meklējam gādīgu un sirdsgudru auklīti, kas varētu periodiski pieskatīt mūsu meitiņu (gads un 7 mēneši). Ja Jūs interesē nepilnas slodzes darbs un esat gatava pieskatīt mazo arī saaukstēšanās gadījumā, lūdzu, rakstiet vēstuli cāļpastā!

  odziņa-podziņa 03.07.2015 00:28:51
 3. Zīdainim draudzīgas naktsmītnes LV

  Sveiki, Lūdzu iesakiet naktsmītnes LV, kur esat ceļojuši un apmetušies kopā ar zīdaini un kur jums ir paticis, īpaši interesē Liepāja un tās apkaime. Var arī citas vietas pie jūras. Paldies!

  KubaLibre 02.07.2015 23:09:27
 4. Traģikomiski. Jaunais vilnis Sočos atcelts:D

  Biļešu pircēju zemās aktivitātes dēļ starptautiskā jauno izpildītāju konkursa „Jaunais vilnis 2015” organizatori apsver iespēju festivālu pārcelt uz rudeni un ļoti cerot nākamgad atgriezties Jūrmalā, liecina neoficiālā informācija. Apkakājās

  Umka89 02.07.2015 22:59:51
 5. dzīvošana Liepājā 2 ned. pret to pašu Mārupē :)

  Sveiki! Ir nepieciešamība izmitināties Liepājā uz 2 nedēļām (mamma ar 2 lieliem dēliem). Darbadienās. Pēc iespējas tuvāk jūrai un Liepājas universitātei. Būtu labi 1 vai 2 istabas ar trim guļvietām, obligātas labierīcības. 13.jūlija - 17.jūlijam un 20.jūlija - 24.jūlijam. Kārtību un tīrību garantējam! Pretim varu piedāvāt tik pat ilgu dzīvošanu labiekārtotā namiņā Mārupē (~ tik pat cilvēkiem). Slēgta teritorija, ir kur turēt auto. Varbūt kāds Liepājnieks vēlās padzīvoties pa Rīgu, pieRīgu vai kā tml.??? Ja nu izdodās.....

  liidziiga 02.07.2015 21:55:37
 6. Sāp celis...

  Sveiki, jau ilgaku laiku sāpēja unarvien vairāk sāka krakšķēt celis, aizgaju pie ķirurga, nosūtīja uz magnētisko rezonansi. Tad nu rezonanses slēdziens neliels sinovīts. Ceļa locītavas hondropātija. Varbūt kādam kas tāds bijis , varētu pateikt ko īsti šī diagnoze nozīmē un kāda ārstēšana, pie daktere tik pēc 2,5 nedēļām.

  ķepiņa 02.07.2015 21:39:46
 7. Amniocentēze 20.ned

  Sveikas, Esmu 20.grūtniecības nedēļā, un šodien biju uz 2. trimestra skrīningu pie dr. Ezeriņas. Viņa ieraudzījusi, ka bērniņam kaut kas nav kārtībā ar zarnām( taisnā zarna esot pilna), nosūtīja mani rīt veikt amniocentēzi BKUS. Apjukums tajā brīdī neļava uzdot daudzus jaut., tādēļ gribēju jautāt jums- vai kādai ir bijušas tieši šādas problēmas? Biju iedomājusies, ka amniocentēzi veic Dauna sindroma konstatēšanai.

  cikucaka 02.07.2015 20:26:00
 8. Vāc parakstus par Palangas «atgriešanu» Latvijai

  Sabiedrības iniciatīvu portālā « manabalss.lv » sākta parakstu vākšana par Lietuvas kūrortpilsētas Palangas «novada un jūras teritorijas atgriešanu Latvijas Republikai». Šīs iniciatīvas pārstāvis Jānis Kuzins paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem skaidro, ka šādi «tiks atrisināts vēsturisks strīds par Latvijas un Lietuvas jūras robežu, atgūts Palangas novads, kas vēsturiski bija Latvijas teritorijā». Viņš arī pauž, ka Latvijas ieguvumi būtu «ļoti skaidri - naftas atradnes Baltijas jūrā, enerģētiskā neatkarība no energoresursu importa, Būtiņģes naftas terminālis, teritoriālie ieguvumi, kūrorta un ostas pilsēta Palanga un spēcīgs pienesums Latvijas valsts budžetam, radot jaunas darbvietas un labvēlīgāku investīciju vidi Latvijā». Iniciatīvas autors aicina uzdot Saeimai pārskatīt Latvijas un Lietuvas robežlīgumu. Pēc viņa domām, ar Eiropas Savienības un Eiropas Padomes starpniecību nepieciešams «vienoties par Latvijas un Lietuvas jūras robežas novilkšanu un jaunā robežlīguma ratificēšanu abu valstu parlamentos», no Latvijas puses aicinot «atgriezt» Palangas un Sventājas teritorijas Latvijas sastāvā. Kuzins klāsta, ka «Latvija 1921.gadā nodeva Lietuvai šo teritoriju, jo Lietuvai nebija savas izejas Baltijas jūrā, bet vēlāk, 1923.gadā, Lietuva iekaroja Klaipēdu un ieguva gan izeju uz jūru, gan lielu ostas pilsētu, bet Palangas novadu Latvijai neatgrieza». «Iegūstot Palangas novadu, Latvija spētu skaidri un bez strīdiem novilkt jūras robežu ar Lietuvu, iegūstot savā pārraudzībā gan naftas atradnes, gan enerģētisko neatkarību no naftas importa,» pauž Kuzins. Pašlaik portālā « manabalss.lv » par šo iniciatīvu parakstījies tikai pats Kuzins. Kā liecina informācija portālā, tad iniciatīva izveidota pirms 16 dienām. Lai šo iniciatīvu varētu iesniegt parlamentā, nepieciešams savākt vismaz 10 000 parakstu.

  eskimos 02.07.2015 20:13:39
 9. stāšanās uzskaitē

  Kā es varu zināt, vai esmu paņemta uzskaitē? Ko tas vispār nozīmē? - ka ginekologs kkur mani piereģistrē/kko noformē vai vnk es eju uz vizītēm pie konkrēta daktera ar savu grūtniecību? Te esmu manījusi dažādus viedokļus - a uzskaitē skaities, kad izsniedz mātes pasi, kkādu anketu aizpilda. Varbūt kāds zinošs prāts var mani apgaismot, paldies jau iepriekš! Esmu bijusi uz 2 vizītēm un nākamā iekrīt jau 13,5 ned., tā kā domāju tagad vai man nevajag satraukties, jo ginekoloģe nav neko tadu konkrēti minējusi, mātes pase man vēl nav? Ļoti gribētos tās 70 nevis 56 dienas un apmaksātas. Vai kādai vispār ir gadījies, ka ir bijusi uz vizītēm, bet laicīgi neņem uzskaitē???

  Dita2 02.07.2015 18:21:18

Noderīgas saites
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter