1. Metāla puzles

  Kur var nopirkt metāla puzles ? Kurā veikalā ir jēdzīga izvēle? Skatos, ka cenuklubā ir. Vai tās varētu būt OK? Viņām tur kaut kādas sarežģītības pakāpes ir?

  Tā Neesmu Es 22.12.2014 00:26:34
 2. Dormeo Primavera Gultassveļa

  Nopirkām gultassveļu no jaunā Dormeo piedāvājuma, kuru var iegādāties pa Maxima uzlīmēm, ļoti skaisti, ērti un eleganti. Iesaku visiem!

  Eliinic 21.12.2014 23:54:50
 3. Ēdamlietas.

  Šodien nejauši caur paziņām uzzināju ,ka vienam ļoti tuvam un dārgam cilvēkam reāli nav ko ēst. Tuvojas Zsv ,pašai man arī nav nekāda lielā rocība - varbūt būtu iespēja palīdzēt ar kādu pārtiku vai kādu gardumu? Esmu centrā pie Ziedoņdārza.

  Samanta 21.12.2014 23:15:29
 4. Riebeklības

  Gribas smalkā veidā ieriebt vīra kungam (ir par ko, protams, bet ne to tagad te ķidāšu), bet tā, lai nenojauš, no kurienes "kājas aug". Moralizētāji - ejat jau laicīgi ieskrieties. Nešpetnības studijā a la purgenss zupas šķīvī utml.! Varbūt vēl kādai noder

  Holmsa 21.12.2014 22:38:02
 5. Uz ko norāda analīzes 5 dienas pēc ov?

  Sveikas! Palīdziet saprast ar kādu mērķi daktere nozīmē pārbaudīt estradiolu un progesteronu 5 dienas pēc ov jeb 6 dienas pēc pregnyl potes? Vēl taču grūtniecību neuzrāda! Pagājušomēnes nodevu un no atbildēm neko neizsecināju un tāpat mocījos neziņā līdz mr... Un vēl jautājums - kā var zināt - ov ir notikusi vai nav??

  Sunglass 21.12.2014 22:27:47
 6. Katoļu tradīcijas Ziemassvētkos

  Bērnību pavadīju Latgalē. Ziemassvētki tur tika svinēti citādāk nekā citur, - 24.decembris bija gavēņa diena, vakarā simboliska maltīte ar dievmaizītēm, nevis kā citur lielais svētku galds, dāvanas un jautrība. Dāvanas manā bērnībā nebija, tāda tradīcija parādījās tikai stipri vēlākos gados, un dāvanas dalīja 25.12. Tagad tik stingri pie šīm tradīcijām ģimenē vairs neturamies, taču pamatdoma ir palikusi, un man laikam jau gribētos to saglabāt. Taču otra puse nav katolis, un tas viss viņam liekas nesaprotams. Jautājums ir par to, kā lai apvieno visas tradīcijas tā, lai visiem ir labi un svētki ir jēgpilni. Jā, saprotu, ka gatavas receptes neviens neiedos, bet ar idejām gan varbūt varētu padalīties. Nu, kaut vai, ēdienu izvēle, - tā, lai ir gavēņa laikam piederīgi, tomēr īpaši. Latgalē svētku vakarā galdā ir improvizācijas par kviešiem un zivīm, bet gaļu, pienu, taukus nedrīkst. Nekatoļi to nesaprot, Kā jūs risināt šo jautājumu? Papildināts 21.12.2014 21:44: Pārlasīju - kaut kā laikam ne visai saprotami formēts jautājums. Varētu varbūt teikt - kā jūs, katoļi, organizējat svētkus, ja otra puse nepieder pie katoļiem un svētkus vēlas svinēt "priecīgāk"?

  Dance 21.12.2014 21:42:34
 7. Make Up Forever Ūdensnoturīgo lūpu zīmulis Aqua

  Varbūt šeit pārdod / atdod Make Up Forever Ūdensnoturīgo lūpu zīmuli Aqua "AQUA LIP WTP PENCIL" ? Meklēju viskošāko, spilgtāko, sulīgāko klasiski sarkano toni. Lūpukrāsa, kas tam atbilst vislabāk ir "Rouge Artist Intense"

  pucite 21.12.2014 21:29:21
 8. Piena veidošanās

  Sveikas māmiņas! Mani atkal nomoka sirdsapziņas pārmetumi - otrās dzemdības, bet piena, ar ko bērnu barot nav. Lielā meita izauga uz maisījuma (meita vesela, dzīvespriecīga, un visādi citādi forša jaunkundzīte), un nekas traks nav noticis. Savā ziņā biju pati vainīga - neatslaucu pēc barošanas, un piens izdega jau pirmajā mēnesī. Bet šoreiz gatavojos tiešām barot ilgi - dodu katru iespējamo mirkli krūti, noslaucu pēc tam, lai veidojas vēl. Krūtis sāp, ārā nāk (lietoju krūšu ielikņus), bet bērns niķīgs un neguļ. Piebaroju arī ar maisījumu, lai kaut cik varu būt droša, ka bērns paēdis. Tad nu šodien mērs bija pilns, pēc kārtīgas operas (krūti zīdis 20 minūtes, maisījums iedots 60ml), uz rokām nēsāšanas, pirms nākamās ēdienreizes testa pēc noslaucu pienu no abām krūtīm. Šoks man bija liels, ka atslaucot kopējais daudzums 30 ml !!! Vai vispār ir iespējams palielināt piena daudzumu? Un ja jā, tad kā jūs to darāt? Par daudz šķidruma lietošanu, labu ēšanu un piem. ķimeņu vai māmiņu tējas dzeršanu varat nerakstīt. To visu es daru. Jau iepriekš paldies par atbildēm!

  Beka-peka 21.12.2014 20:10:54
 9. Vai kads zin kā sauc šo filmu ?

  Sveiki. Vai kads zin ka sauc filmu par vispasaules bērniem, kur rāda viņu dzives ? Tur bija par meiteniti kurai vecaki bija narkomani un ka vinai ir HIV, un vel citiem...?

  Mazinja112 21.12.2014 19:46:32

Noderīgas saites

Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter