1. Noskatamies...sajūsma, spēks un labestība!

  http://www.1tv.ru/videoarchive/82210&p=375&v=6

  Kukuraza 01.10.2014 00:13:29
 2. Uzzini, vai mazulis attīstās pareizi!

  Šā gada oktobrī vecākiem, kuru mazuļi ir vecumā 3-12 mēneši, ir unikāla iespēja saņemt sertificēta fizioterapeita novērtējumu bērna motorai jeb fiziskajai attīstībai. Kā zināms, fiziskā attīstība ir būtisks rādītājs bērna vispārējai attīstībai- atbilstoši vai neatbilstoši vecuma normai. Mazuļa apskate tiks veikta vecākiem ērtā laikā un bērnam draudzīgā vidē. Tiks novērots, kā mazulis kustās (uz vēdera, muguriņas, vai veļas, lien, rāpo, sēž utt.) un spēlējas. Netiks veikta nekāda iejaukšanās bērna darbībās, tikai novērošana. Novērtējums būs daļa no maģistra darba/pētījuma izstrādes, iegūtie dati- konfidenciāli, un palīdzēs Latvijā ieviest standartizētu un ticamu zīdaiņu fiziskās jeb motorās attīstības novērtēšanu. Šī ir unikāla iespēja bezmaksas uzzināt, vai bērniņš attīstās normāli un saņemt sertificēta speciālista konsultāciju par vecākiem būtiskiem jautājumiem bērna attīstībā. Detalizētāka informācija un pieteikšanās mazuļa novērtēšanai pa tālr.: 29422333 (Zane).

  Zane1807 30.09.2014 23:31:02
 3. Ko dara reimotologs?

  Mani šodien ortopēds nosūtiīja pie reimatologa, viņam bija entās magnētiskās rezonanses uz rokas(manas), bet operāciju mugurai tomēr atteica ar tekstu vēlreiz mri un tad reimatologs, tad kopā reimotologs, ortopēds un imunologs...tad risinājums šausmas

  Kukuraza 30.09.2014 23:12:49
 4. labs otorinolaringologs, iesakiet

  Lūdzu iesakiet labu loru. Vēlams pārdaugavas rajonā, bet var arī centrā

  Malibuu 30.09.2014 22:41:56
 5. Par sarkanumiem

  Vakar mans dēls (7gadi) bija uz ergoterapiju. Pie mums vecāki paliek koridorā. Pēc terapijas ejot lejā pa kāpnēm puika saka, ka kamēr viņš rāpies terapeite viņam labajā sānā ar nagiem stipri ieķērusies, ļoti sāpīgi. Parāda sānu- ir sarkans 3cm ieloks. Tāds ieloks kā nu ļoti iespējams ka cilvēka rokas trīs vidējie pirksti. Sarkanums vakar bija visu dienu, šodien sarkanums ir maziņš, kā maza strīpiņa. Sazvanijos ar terapeiti, viņa saka ka nokritis, nu tāpat tur nebija jēga ar viņu runāt, protams, ko ta citu viņa būtu teikusi. Man draudzene saka, ka tas pilnīgi nekas traks neesot, bērniem ātri metas sarkanumi un zilumi, atkarīgs kurā vietā un kāds ādas tips. Nu puikam ādas tips normāls. Visu vakaru sev kniebu sānā un sakanumi nepaliek Arī mani nekad nav neviens tā sagrābis. Nezinu cik stipri tad jāsaspiež lai paliek tāds sarkanums. It kā bērniem laba fantāzija, bet atkal septiņos gados otrklasnieks varbūt atšķir kas ir nokritis vai ka kāds sāpīgi ieķēries. Kādas ir jūsu domas?

  aws3 30.09.2014 22:13:41
 6. Ko domāt, darīt, gaidīt vai neko?

  Dzīvojam divistabu dzīvoklī. Vienā istabā mēs ar vīru, otrā bērni. Ar mums mazais čihuahua. Jocīgi ir tas, ka jau no vakardienas suns mūk uz bērnu istabu un guļ zem bērnu gultas. Pilnīgi netipiski, jo parasti laiku pavada man klēpi. Tagad, kad paņemu viņu pie sevis klepī, skatās visapkārt un trīc, kā palaiž vaļā, mūk uz bērnu istabu zem gultas. Parasti mierīgi gulēja klēpī, lai tur vai kas. Jocīgākais ir tas, ka šodien nepārprotami kāds paraustīja ārdurvju rokturi. Suns sāka riet, sekunžu laikā biju pie durvīm, neviena nav, suns trīc un atkal zem bērnu gultas. Vakar nodzedzināju baznīcas svecīti, lai miers mājās, un visiem labs prāts, bet šķiet, nekas nav mainījies. Parasti, ja kāds nāk, vai aiz durvīm vienkārši kaimiņi grabinās, suns tikai rej. Bet šobrīd šķiet, ka baidās no kaut kā. Veļu laiks?

  Sunshine__ 30.09.2014 21:57:36
 7. aukle un tv

  sveiki! mūsu 4gadnieku darba dienās pieskata auklīte. Feina, jauka kundze, nāk otro nedēļu tikai pie mums. Kaut kā neaizdomājos, bet šodien sāku piefiksēt, ka pa dienu puika nav neko nedz uzzīmējis, nedz izgriezis - nekas 'atrādāms'. It kā jau sīkums, bet ikdienā dēls parasti 'saražo' viskaut ko, kaut tās pašas lidmašīnas vai plastilīna bumbiņas.. Nu tad šodien tā apjautājos dēlam, vai auklīte tv arī skatījās. Jā, esot skatījusies, līdzko es aizbraucu uz darbu, izslēgusi tikai kad viņi pusdienas ēduši. Un pēc gulēšanas ar skatījusies tv. Viskautkas tur esot rādīts, kā vīrietis ar sievieti strīdējās utt. kad sākumā atrunājām ikdienas lietas, es ierādīju tv un piebildu apmēram tā 'bērna gulēšanas laikā , protams, varat nākt un skatīties tv'. Jāsaka, ka es neuzsvēru, ka tv ikdienā fonam neskatamies un vispār reti to skatamies. Esmu kategoriski pret tv kā fona troksni. Puika visai pašpietiekams, ir ar mieru viens savā istabā ilgi spēlēties, tā kā auklei viņš ir no 'vieglajiem' bērniem, daudz uzmanības neprasa. Bet tāpat es labāk gribētu, ka viņa ar viņu bišku padarbojas (nevis tikai ar mašīnītēm spēlējas, bet kaut ko pazīmē kaut vai), vai kaut vai lai tad pati grāmatu palasa, bet lai nav fonā tas tv troksnis, turklāt - dies vien zin, kādus raidījumus viņa skatījusies - vai kobras, vai krievu detektīvus... Kā lai auklei tā feināk norāda par to tv? lai neapvainojas, bet tomēr - lai ievēro norādījumus. Tā brutāli kanālus nobloķēt negribu - galu galā, kamēr guļ bērns, tikmēr tak lai skatās cik uziet to tv. Tai pašā laikā, kad ieminējos par ēst gatavošanu (līdz šim es pati iepriekš sagatavoju, viņai tikai jāatsilda), tad 'ar gariem zobiem' novilka, ka var jau arī gatavot, ja ļoti vajagot, bet baigo sajūsmu neizrādīja. viedokļi? komentāri?

  lietusgaze 30.09.2014 21:54:11
 8. Tiešie norēķini (RNP)

  Gribēju lūgt kādu gudru cilvēku izskaidrot, kamdēļ man skaitīt naudu pa taisno dažiem pakalpojumu sniedzējiem, līdz kuriem līdz šim maksājumus nogādā RNP, būs dārgāk, nekā ja ļauj to darīt RNP. Kur ir tā fīča? 3,50 EUR katru mēnesi komisijā par atkritumu rēķina apmaksu?

  melnbalts 30.09.2014 21:42:24
 9. Gaidītāju paranojas valstī joprojām gaida balonus

  Savas slēpes gaidām: OKTOBRIS 4.oktobris - LindaBii 5.oktobris - Pojene 7.oktobris-Chantelle 8.oktobris -ilze.k35 10.oktobris -Podiņa 15.oktobris- Mazinjaa 16.oktobris- pipariņš11, Laurukss260 17.oktobris -Peljuks_K 19.oktobris- sofačka Mūsu censones Laurukss260 – sapņo par otro ilze.k35 – 35/ grib trešo runchukss – 32/ grib trešo Podiņa – 29 / vēlas pirmo natia – 29/ grib pirmo Muritis – 28/ grib pirmo creeda – 27/ grib otro Chantelle – 32/ mēģinās otro Lauvene nr.1 – sapņo par otro Perfect Circle – 28/ grib pirmo Jasmiine - 28/ velamies 3. berninu Anjuciic - 25 / septembrī sāksim nodoties otrā bērniņa plānošanai Mazinjaa -22/grib pirmo Monnija - 2 8/ vēlas pirmo Varanasi, /33,/vēlas 3. Peljuks_K - 27/ grib otro, trešo arī kaut kad Pojene - 38/ vēlas ceturto, vēlams meitiņu ,bet priecāšos arī par vēl vienu dēliņu pipariņš11 - 35/ grib otro bērnu Dianchix - 31/ vēlas trešo LindaBii - vēlas pirmo Mūsu līdzjutējas bluseens , Suliko personīgā karsējmeitene – 35/ vairs negrib highlanders wife – 29/ baigais_zakis – /24/ mēģinās atkal Babuuna – 23 / Gincha – 24/ kaut kad jau gribēs otru lindaans – 26/ noteikti gribēs otru blessed – 25/ auklē pirmo vizbuliite992 – kaut kad gribēs 3. mazuli lapsinaB – 27/ kaut kad gribēs otru Pelee – trešais mazulis ietilpst plānos *Cat – 27/ gribam otro zZzelma – 36/ sagaidijusi pirmo MARINE – 41/ sagaidījusi trešo Kikemora - 30/grib bērniņu Mūsu aktīvākās pļāpu pingas *Oga* – 28/ gaida otro vaide – 30 / trešo gaida Linda_Linda – .../ gaida pirmo Mazais_budzis – 26/ gaida otro detiny – 25/ gaida otro Aivija – 25/ gaidām pirmo Sissi3 – 35/ gaida otro ar otro piegājienu... melnbalts – 33/ gaida otro babanebi – 31/gaida trešo līdaka/35/ gaida Saialill – 25/ gaida pirmo Pulciņā laipni gaidīta ikviena censone, līdzjutēja vai pinga, kurai nav sveša gaidīšanas paranoja – slēpju, analīžu, USG, pirmo kustību un visādu citu brīnumu. Izmaiņas un jaunumus LŪGUMS rakstīt BOLDĀ!!!!!!

  Pojene 30.09.2014 21:19:10

Noderīgas saites

tasty
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter