1. Atdošu meitenītes drēbītes līdz 2 gadu vecumam.

  Lūdzu rakstīt kam tiešām vajag. Rudens kombinzons, silti džemperīši, kleitiņas, kurpītes, zābaciņi, botas utt.(Meitenītei no 1 līdz 2 gadu vecumam, labā kvalitātē). Segu, spilvenu. Gultas pārsegs. Piegādāt varu Rīgā. Ir arī dažas drēbes uz sieviešu izmēru 38. Vīriešu 5 pāri džinsas. Izmēri 32. Džemperi M/L izmēri.

  Eglite 19.12.2014 00:18:31
 2. Kur pasūtīt torti?

  Iesakat kur var pasūtīt patiešām garšīgu torti bērnam uz dzimšanas dienu, bet gribam lai uz tortes ir ēdamais foto Ogres-Rīgas robežās.

  bbembija 18.12.2014 23:45:20
 3. tehniska palidziba retas filmas ieguushanaa..

  Izmisigi mekleju sho dokumentalo filmu: http://all-film-info.ru/film.php? ID=55930 Butu gatava pat tirgoties, lai to iegutu ) Vai kadam ir kadi ieteikumi, ka pie tas tikt? esmu izstaigajusi visus iespejamos un neiespejamos saitus un piedava visu ko, tikai ne sho

  Didi* 18.12.2014 23:17:16
 4. Par Viktoriju neviens vēl šeit nerunā?

  Uzlecošā zvaigzne no Londonas, dzimusi Daugavpilī Viktoria Modesta Viņa jau laiku uzdarbojas, bet es kaut kā nesekoju šādiem māksliniekiem, bet kad parādījas, ka no LV, nolēmu papētīt tuvāk. Ieintereseja, tomēr kā cilvēks savu trūkumu spēj pārvērst bez maz mākslā. Prognozeju, ka nākotnē šo izmantos ne tikai cilveki kuriem trūkst kada locekļa, bet arī tadi frīki kuri aiztetovē acu baltumus, ieaudzē ragus utml. tiešām kāds varētu sākt arī griezt nost sev kājas lai varētu nēsāt tik jaukas protēzes. Manuprāt smuki, meitene malacis, dzīvo bez ierobezojumiem.

  cassandra 18.12.2014 23:16:29
 5. Berns 9 menesi, slikti ed un gul!

  Manam puisim ir 9 menesi! Mums nak 5., 6. zobs! No 4 labam edienreizem esam pargajusi uz knapam 2. Pusdienas, kur edam titaru ar kartupeli, burkanu un zukini vai ari tela galu ar citiem lidzigiem darzeniem ir vienigas, ko ed, tiesa 2x ilgaka laika ka lidz sim.(esam izteikti galedaji :-) ) Ari svaigu bananu edam labprat, bet kas skar putras un citus auglus (no rita ierasti devu viena veida putru ar augliem, uz vakaru citus putraimus ar citiem augliem, citreiz devu vienkarshi 2 auglu biezeni) nogarsho dazas karotes un viss! Vel papildus edam kruti, to tagad pa dienu prasa uz nebedu, bet naktis sakas istais trakums, esot bada iemieg ta dusigak tikai 3x pec kartas ar nelielu intervalu saedoties abas krutis un tad ik stundu ir augsa! Ko lai dod bernam est bez galas un bananiem? :-) esu dazreiz papildus galas edienreizei devusi putru, kas uztaisita galasbuljona, to protams ari noed ar gardu muti! Abolu need, plumi, kirsi var iemanit kombinacija ar bananu 1:4. Saldetu ogu majas krajumos nav. Burcinu mellenes, avenes ne ipashi! Piena produktus panesam slikti. Piena maisijumu principa need, piena putra garsoja, bet mums uzreiz veders putas un miksta, zala vedera izeja bija! Skabpiens nav isti meginats, nez vai pliku lacto estu, atkal bananu sagribes klat! P.S.Interesantakais, ka es 1. menesi uzsakot piebarot auglus vispar nedevu,tikai darzenus un putras bez piena,tad velak galu un ka pedejo auglus putrai klat. Pliku bananu laikam tikai 8 men 1x edam! (Lidz 6 men edam tikai kruts pienu.)

  Maijpukite 18.12.2014 23:15:31
 6. maternitātes pabalsta 2.daļa un dzemdību datums

  Labvakar! Lai laicīgi plānotu savas finanses, vēlējos noskaidrot sev neizpotamu lietu. Šobrīd VSAA esmu iesniegusi pirmsdzemdību slimības lapu, kas ilgs līdz febuāra vidum. Pēc tam saprotu, ka nākamā nauda no VSAA tiek izmaksāta pēc dzemdībām. Bet dzemdību datums jau ir tikai tāds ļoti aptuvens un pastāv varbūtība, ka reāli dzemdības notiks pat 2 vai 3 nedēļas vēlāk nekā man beidzas pirmsdzemdību lapa. Vai šīs nedēļas man tādā gadījumā man, iespējams, būs uz sava rēķina (nekāda nauda par šo periodu nepienāksies) vai kā tur sanāk?

  upenīte 18.12.2014 22:50:52
 7. Meklēju šoferi ar busiņu

  Meklēju šoferi ar busiņu kurš par sapratīgu naudiņu var pārvest datorgaldu no Pļavniekiem uz Ķengaragu.

  kapibara 18.12.2014 22:17:38
 8. Bērnu un jauniešu mūzikas klubs Jelgavā

  Interesē atsauksmes par Bērnu un jauniešu mūzikas kluba (BJMK)nodarbībām Jelgavā. Konkrēti interesē solo dziedāšanas nodarbības bērnam. Varbūt kāds var ieteikt vēl kādas iespējas vai skolotāju Jelgavā.

  circenis74 18.12.2014 22:01:56
 9. BIĻETES UZ RĪGAS CIRKU IR ŠEIT!

  Diemžel mēs netiekam, Ir 2 biletes uz Rigas cirku+bērnu biļete, 22.decembri plkst 15:00. Ja kada mammina velas aizvest savu bernu ludzu rakstiet CP, sarunasim par cenu un piegadi.

  flower 18.12.2014 22:01:00

Noderīgas saites

Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter