1. Ko turat "majas aptiecina" berna veselibai,ikdienai?

  Padalaties kas ir Jusu majas aptiecina prieks berna, ta teikt viss vajadzigais,gan pirmajai palidzibai,gan ikdienai. Varbut ir kas jauns un noderigs ko nezinu Kadas ziedes, zales, vitamini, homeopatija, vel kas . Man meitai driz 2 gadi. Majas turu vienmer- paracetamola svecites, nurofenu,zelonku, bepathen ziedi. It ka jau ne ar ko ipasi neaizraujos,zales nekadas ieprieks neieperku,vienmer konsultejos ar arstu. Un vel.. vai dodat bernam kadus vitaminus( 2 gadi) ? Mums GA teica tikai D vitaminu dot. Vai Jus dodat vel ko klat-zivju ellu, kalciju?kaut ko imunitatei?

  Diaana 06.05.2015 18:03:53
 2. "Tu mani esi pārvērtusi par holēriķi"

  Kā jūs domājat, cik lielā mērā otrs cilvēks var attiecībās partnera raksturu izmainīt, un vai tā vienkārši nav ērta atruna savai iepriekšejai predispozīcijai? Stāsts no reālas ģimenes (ne)dzīves, kur vīrs pārmet sievai, ka dzīve pirms sievas bija ideāla, viņa raksturs maigs un nosvērts (šeit to piekabina vēl vīramāte, kura savu dēlu vairs neatpazīstot), izpalīdzīgs, bet kopš kopdzīves sākuma sieva esot šo pārvērtusi par holēriķi, kurš nespēj nestrīdēties skaļi un ar lamu vārdiem. It kā varētu sākt ticēt raganām un burvestībām, bet negribu.

  Lulee 06.05.2015 17:47:21
 3. auklite

  Labprat butu audzinatajas palidze, kada bernu darzina. 29148949

  ingucis79 06.05.2015 17:21:20
 4. Lūpai biorevitalizācija..estētiskais labojums..plastiskā operačija KO?

  Meitenes , man jau tas apnika ..man uz lūpas ir bumbulītis mīksts viņš dažreiz ir izteiktāks dažreiz praktiskji nav pamanams , bet kad pamanams tad pamanams., Ko ar to darīt biorevitalizāciju...plastisko operāciju .,.nu ko ? Es pret boteksiem un t.t. Ko ieteiksiet ? Paldies pievienoju bildi ..būs redzams

  lola2 06.05.2015 17:13:29
 5. Gulēšana ar kosmētiku un citi neparasti ieradumi…

  Teju katra no mums ir dzirdējusi leģendas par sievietēm, kuras, cītīgi sargājot savu tēlu mīļotā vīrieša acīs, dodas gulēt ar īpašo “nakts grimu”, kā arī mostas agrāk, lai pienācīgi sapostos un, nedod Dievs, neparādītos partnerim ar no kosmētikas tīru seju. Pārrunājot šo fenomenu draudzeņu un paziņu lokā, nonācām pie secinājuma, ka sievietes ne vienmēr savu vīriešu klātbūtnē jūtas tik brīvi, cik vēlētos. Lūdzam arī Jūs mūsu atmiņu stāstus papildināt ar pieredzi no savas ikdienas, atklājot, cik daudz no saviem sievišķīgajiem noslēpumiem atklājat vīrietim un par ko turat viņu laimīgā neziņā! Komentārus apkoposim, atbildes publicējot anonīmā veidā.

  Cāļa redaktore 06.05.2015 17:05:57
 6. Bez komisijas:Cocooncenter.co.uk, George, Mytoys

  Turpuinam šeit jaunā sadaļā! Jauns sūtījums plānojas: 1. cocooncenter.co.uk 08.05.2015 (bez komisijas un sūtīšanas maksas - cenas tādas kādas ir mājas lapā) 2. George 10.05.2015 (piegādes maksu dalam uz sūtītāju skaita) 3. Mytoys.de 12.05.2 015(piegādes maksu dalam uz sūtītāju skaita) Saņemšana: Rīga-Pārdaugava Imanta, Botāniskā dārza raj., Iļģuciems, Maritim Park Hotel - Uzvaras parka rajons), vai kur citur Rīgā iepriekš vienojoties, pakomāti, pasts savas vēlmes varat iesūtīt tepat CP vai uz: kosmetikaL@inbox.lv

  intresite 06.05.2015 16:53:35
 7. Kuri i-veikali ir Jusu iecienitakie?

  Meitenes,kur interneta vairak ieperkaties? kuri ir parbauditi un izdevigi? Tadi kur var iegadaties kosmetiku, veselibai..varbut kas lidzigs ka iherb.com ..

  Diaana 06.05.2015 16:48:41
 8. Lisabona.

  Plānotas divas dienas Lisabona un viena Sintra. Biju domājusi pirkt Hop on Hop busu un braukāt pa pilsētu pieķerot klāt ar Cascais un Estoril, bet bus uz četriem sanāk gandrīz 100 Eur uz divām dienām, nav jau tik traki ,bet varbūt var ar lētāku variantu atrast Un tā ,kas ir bijis Lisabonā kā ir ar sabiedrisko un vilcienu? Cik saprotu pa 6 Eur var nopirkt 24h bileti uz tarmvaju un metro, vai tā ir? Vai ja izbraukājas ar vēsturisko tram 28 un protams pārējiem ar var apskatīt visu pilsētu cik ne cik? Vai var aizbraukt līdz Ocenarium Tīri praktiskas lietas vēl, vai pārtika dārgāka kā pie mums? Centrā ir kāds paliels pārtikas veikals, jo mašinu nomāsim tik braucot prom no Lisabonas. Ko noteikti ieteiktu apskatīt kompānijai 2 pieaugušie, jaunietis un puika 9 gadi. Vai uz Cascais braukt?

  teātris 06.05.2015 14:58:56
 9. Māmiņ, kur tu esi? Atsaucies, mēs tevi meklējam

  Ar raidījuma “Gaidi mani” (Ždi meņa) starpniecību bērni meklē Latvijā savas mātes kuras var dzīvot dažādās pilsētās un novados Savu māti Irinu Andrejevu (Kolosovu ), dzimušu 1959.gada maijā meklē meita Nadežda Pinkauska. Pēdējo reizi 2006.gadā viņa redzēta Pārdaugavā. Savu bioloģisko māti Silvu (Silviju) Alksni, dzimušu 1965.-67.gadā meklē dēls Viesturs. Es piedzimu 1985.gada augustā Priekules slimnīcā, kur mana mamma no manis atteicās. Palīdziet, lūdzu, viņu atrast. Viņa varētu dzīvot vai nu Liepājas vai Kuldīgas novadā. Es, Regnārs Daškevičs, meklēju savu bioloģisko māti Viju Skaidrīti Daškeviču. Es piedzimu 1966.gada jūnijā. Palīdziet man viņu atrast. Savu māti Larisu Popovu, dzimušu 1958.gadā un tēvu Albertu Dambrovski meklē meita Svetlana Dņeprovska. Bērnu namā, pirms mani adoptēja, mani sauca Andžela Dambrovska. Jeļenu Isajevu (Razumeiko ), dzimušu 1968.gadā meklē meita Sņežanna Luņeva un vēl divas pārējās meitas Madina un Feruza. Pēdējā ziņa no viņas pienāca 1995.gadā, no Olaines , bet pēc tam sakari pazuda. Vilmu Leimani, dzimušu 1933.gadā, kura dzīvoja Aizkraukles rajonā, meklē viena no dvīnēm Nadežda Lobanova. Mēs piedzimām 1963.gadā Stučkas slimnīcā. Nezināmu iemeslu dēļ mamma no mums atteicās. Pirms adoptācijas mani sauca Skaidrīte Leimane. Igors Stepanovs meklē savus bioloģiskos vecākus māti Svetlanu Nikolajevu Aleksandra meitu, dzimušu 1963.gadā un tēvu Aleksandru Nikolajevu Sergeja dēlu. Agrāk mani vecāki dzīvojuši Olainē. Ja Jums ir zināms, kur varētu meklēt minētās personas, lūgums zvanīt raidījuma “Gaidi mani” pārstāvim Mārtiņam Ziebergam pa tālruņa numuru 29923833.

  Cāļa redaktore 06.05.2015 14:53:59

Noderīgas saites

Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter