1. Iesakiet mobilā tīkla operatoru

  Sveiki! Pēdējā laikā stipri traucētas, bieži nav iespējamas vai pat pārtrūkst telefonsarunas, telefonam pazūd zona, atrodoties Rīgā, nesūtās sms. Man ir Zelta Zivtiņa, Tarifs Nr.5, Tele2 tīkls. Pēdējā laika jaunums, ka izgaisa mobilais internets ciemojoties pie radiem Dobeles rajonā - gadu atpakaļ. Reti braucam tur, bet pāris reizes gadā ievajagās. Tele2 apgalvo, ka viss esot super. Man nav ne jausmas, vai šādi traucējumi ir citās Latvijas vietās. Par vakardienu apgalvoja, ka īslaicīgi darbības traucējumi. Nesīšu rīt telefonu nodot servisā uz garantijas remontu - lai izpēta kas tur nav labi un salabo ko var salabot. Tikmēr, par tīkliem runājot, ko iesakat ņemt vietā? Apdomāju pāriet no Tele2 pie kāda cita operatora. Kādas ir cenas? Ir telefons, kam tas tarifs piesaistīts, uz nomaksu, bet tas ir nebūtiski, pēc dažiem mēnešiem šīs saistības izbeidzas.

  melnbalts 28.07.2015 17:59:14
 2. Gulta, lampa, skrejritenis uc.

  http://foto.inbox.lv/agita.sl Ķengarags, gultu jāaizved pašiem tuvākajā laikā, 3.st,lifta nav. Pārējais Ķengarags vai centrs. Interesē liels lietussargs, meiteinei apavi uz 30., 31.izm., vēl šis tas.

  E_feja 28.07.2015 17:24:12
 3. Sejas krēmi pēc 40 un arī pēc 50

  Redzēju te bija tēma par krēmiem līdz 30... Domāju, ka visām sievietēm kurām ir pāri 40 šī tēma varētu būt pat ļoti interesanta... pati esmu mēģinājusi dažādus - Dzintara dārgās līnijas, Estee lauder, Yves rocher, Collistar, nu teikšu tā pagaidām vispār neviens no krēmiem nav izsaucis emocijas vai izmaiņas uz sejas... Nu tad lūk, gribētu dzirdēt Jūsu novērojumus, kuri sejas krēmi reāli dod rezultātu, paceļ sejas ovālu, mazina grumbiņas... Jo pagaidām tālāk par to izjūtu, ka nemetas pumpas, nav alerģijas un labi uzklājas uz sejas, es neesmu tikusi!

  Laura13 28.07.2015 17:04:15
 4. Ātra hcg dubultošanās

  Kāda ir jūsu pieredze ar hcg dubultošanās laiku? Vai mazs laiks kaut kādā veidā ir bijis saistīts ar daudzaugļu grūtniecību? Man ir pats sākums, pēc kalkulatoriem sanāk, ka hcg dubultojas 33 stundās, kas ir gandrīz ātrākais normālais (norma no 31 līdz 72). Nav jau nekāds kreņķis, vienkārši gribēju uzzināt jūsu pieredzi

  AlterEgo 28.07.2015 16:58:01
 5. Iesaktie kā rīkoties-dārziņā neaudzināts kauslis

  Sveiki! Iesakiet kā rīkoties. Ejam privātajā dārziņā, kur nesen sāka iet meitene ~8.g.un viņas brālis ~2.5-3g. Šo bērnu vecāki viņiem atļauj visu un viņi neņem vērā nekādus aizrādījumus vai normas. Mazais puika - Henrijs traucē gulēt citiem bērniem, jo pats ir hiperaktīvs un diendusu neguļ, viņš kaujas un skrāpējas, mana meita ir guvusi sejas savainojumus, citi bērni arī. Audzinātāja ielika kaktā, pēc kā sekoja māsas Madaras zvans vadītājai, ka tiekot pārkāpti kaut kādi noteikumi...., jo brāli ielikta kaktā. Viņus nevar ielikt nekādos grožos, cieš pārējie. Zinu, ka tagad vairs nav normāla audzināšana un bērns ir neaizskarams, viņam atļauts viss, jeb pārāk daudz, taču ir jābūt kaut kādām normām un likumiem, kurus tomēr jāievērjo, varbūt varat padalīties pieredzē, uzskatos, likumos.... Jau iepriekš paldies!

  G-unit 28.07.2015 16:43:29
 6. Pleķi no ziepju burbuļiem

  Sveiki! Varbūt kāda ir atklājusi veidu, kā tikt vaļā no pleķiem, kurus atstājuši veikala "ziepju" burbuļi? Vistraģiskākā situācija ir ar gaišām drēbēm, kur tie pleķi pēc mazgāšanas kļūst arvien tumšāki un pamanāmāki... Nelīdz ne veļas ziepes, ne žults ziepes. Varbūt ir kāds cits brīnumlīdzeklis?

  Leviii 28.07.2015 16:30:15
 7. meklēju mājdārziņu Pārdaugavā

  Meklēju mājdārziņu Pārdaugavā diviem bērniņiem. Ļoti vēlams privātmājā ar savu pagalmu.

  Babsii 28.07.2015 16:22:18
 8. Pulkstenis... Apstājies

  varbūt dīvains jautājums,bet tāda divaina nojauta... Atbraucam nesen no ceļojuma mājās un pēc paris dienām apstājās viens pulkstenis,kuram nesen tika mainīta baterija, pēc pāris dienām vel viens un šodien konstatēju kā mans rokaspulkstenis arī apstājies. Par ko tas varētu liecināt? Padomus par bateriju nomaiņu nevajag,tika jau izdarīts

  vespuchii 28.07.2015 16:10:30
 9. Olvadu caurlaidības pārbaude

  Vai kāda var padalīties savā pieredzē par šo pārbaudi? Kādas ir sajūtas, kādas sajūtas pēc tam? Varbūt kāda ir to veikusi tieši Liepājā?

  Ma_Ka26 28.07.2015 16:05:32

Noderīgas saites
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter