1. Iespēja labi pelnīt internetā!

  Mūsdienu tehnoloģijas attīstās milzīgā ātrumā, tām attīstoties mainās arī darba tirgus, peļņas iespējas... Es tieši Tev varu piedāvāt jaunu peļņas veidu internetā! Jā, zinu šādi '' PELNI INTERNETĀ '' ir pilns, taču ne visi strādā un vairums, kas tiešām strādā, mums maksā grašus, vaine? Esmu atradis tiešām reālu veidu kā pelnīt internetā pat 4 000eur mēnesī un vairāk! Šī ir 100% stratēģija, kas strādā: http://karlablogs.tk Es sākumā, protams, tāpat kā Jūs, neticēju, taču kaut kas mani dīdīja to izmeiģināt... Ilgi negaidīju un ķēros vērsim pie ragiem, man gāja neticami labi, jau pirmajā vakarā nopelnīju 89eur , neticēju, ka man tos izmaksās, taču tie tiešām ienāca manā kontā! ) Tagad vidēji mēnesī pelnu 1 500eur , pavadot pie datora 2-4 stundas atnākot pēc skolas... Nāc un sāc pelnīt jau šodien, kamēr tas viss vēl strādā: http://karlablogs.tk ~70% spēlētāju spēlē neloģiski, es Tev piedāvāju būt to 30% vidū, kuri izmanto strādājošu, 100% stratēģiju, lai pelnītu! Ir kādi jautājumi? Raksti uz e-pastu: KarlaBlogs@inbox.lv - atbildēšu uz visiem Taviem jautājumiem!

  karlablogs 27.11.2014 23:00:15
 2. Gatavošanās grūtniecībai..

  SVEIKAS MEITENES Ar puisi jau labu laiku neizsargajamies, bet berns vel nav pieteicies! Tāpēc ir radusies doma iet beidzot pārbaudīties. Zinu, ka jautājums muļķīgs, bet sr ko man sākt? Ģimenes ārsta apmeklējumu? Ginekologu?

  MazaLelde 27.11.2014 22:31:43
 3. Meklēju apaļu virtuves galdu

  Ļoti vēlos savā īpašumā iegūt apaļu virtuves galdu. Par maiņu vienosimies

  Lēnija 27.11.2014 22:22:03
 4. Nepilnos 2 mēnešos atsakās no pudeles

  Ko darīt? Mazajai ir nepilni 2 mēneši un negrib vairs ņemt pudeli . Mans piens nepietiek - taisu kontrolsvēršanas, tāpēc vidēji no krūts izēd tik ap 80-90g vienā reizē. Mazā raud, bet pudeli neņem ne pa kam. Visu laiku viss bija kārtībā un tagad jau 4.dienu nekā . Dēls ar tieši tāpat darīja . Tikai jau mēneša vecumā no pudeles atteicās. Negribu atkal to pašu scenāriju, kad nevaru viņu nekur atstāt, visur jāņem līdzi, jo ēda ik pa stundai visu pirmo gadu (nu labi...augot lielākam retāk, bet arī piebarojumu līdz gadam praktiski neēda). Nāk virsū izmisums, jo ar 3 bērniem visu saplānot ar zīdaini,kuram ēšanas dēļ neizdodas nekādu režīmu izveidot, ir mission impossible. Kā panākt,lai ēd pudeli. Jāsaka,ka no krūts barošanas pilnībā atteikties ar negribētu, bet turpināt tādā bezritmā ik pa stundai, pusotrai barot ar negribas .

  Rupjmaize 27.11.2014 22:19:53
 5. Ķīniesu invāzija pat second hand veikalos

  Kašķēšos, jo jānolaiž tvaiks! Pilsētās, kas mazākas par Rīgu un tālu no Rīgas, gandrīz vienīgā iespēja nopirkt apģērbu uz vietas, kas nav ne Ķīna, ne Turcija, ne Polija (ar attiecīgi zemu kvalitāti un augstu savelšanās un ātrās plīšanas koeficientu) ir second hand. Diemžēl. Nolēmu iziet pa second hand veikaliem, lai nopirktu vienu bērnam vajadzīgu lietu. Tur vismaz var atrast nevalkātas firmas mantas. Un ko? Ieeju vienā, otrā, trešajā - un tur visi plaukti nokrauti ar Ķīnas mēsliem! Vienā veikalā visi (!!!) bērnu apavi no Ķīnas, oriģinālie, pat lietotie, pašā stūrītī tālākā plauktā. Tiešām veikalu īpašnieki domā, ka baigi apgrozījumu un peļņu palielinās?! Bet gāju uz second hendiem tikai tāpēc, ka vismaz tur tās nekvalitatīvās Ķīnas nav! Līdz galam nokaitināja pārdevēja (krieviete), kas ar putām uz lūpām centās iestāstīt, ka visa pasaule nēsā tikai Ķīnu un viņiem tā labā Ķīna no Anglijas, jo uz dermantīna krosenēm Reebok rakstīts, līmes pleķi uz zoles savienojuma ar augšu vietā, bet 25 eiro!

  Ivetka 27.11.2014 22:12:16
 6. parketa ieklasana

  doma likt trisslanu parketu uz vecaa parketa ir atmesta (mans iepireksejais forums) Dalieties pieredzee par virsmas sagatavosanu. Betona plakne ir samera lidzena. Kaa labaak dariit - skruuveet OSB pie betona?, tad korkjis un tad parkets?. vai korka vietaa labaak izmantot kadu citu materialu? Vai OSM pie betona liimeet (betons nav perfekti lidzens un izlidzonoso nevares liet)?

  Jurgis 27.11.2014 22:07:44
 7. futbola nodarbības Juglā

  Sveiki, Šodien atklāju, ka Juglā, Juglas visusskolā notiek bēniem futbola trenniņi. Tas informācijai, paši ilgu laiku meklējām, bet bez panākumiem. Iespējams vēl kādam šī informācija noderēs

  esropa 27.11.2014 21:57:30
 8. Ēdiena sildāmais aparāts

  labdien Nopirku chicco ēdienu sildāmo ierīci. Piena maisījumam vajag sasildīt ūdeni 40 grādos, aparātam Instrukcijā rakstīts ka uzliekot režīmu "pudeļu ēdiens" pudelītes saturs sasils līdz 37 grādiem, ļoti labi. Šodien pamēģināju, ieliku termometru ūdenī un man pēc sildīšanas programmas beigām ūdens sasilis lidz 45 grādiem kas ir par daudz, arī pēc garšas šķiet ka prasītos nedaudz vēsāku. Baigi štruntīgi jo sanāk ka nepilda funkciju, ja man vel jasež un jādzesē tā pudele tad jau varu vārīt katliņā un mērīt lidz tiem 40gr. Ir kāda pieredze, komentāri?

  Marcipans 27.11.2014 21:36:37
 9. pārdodu La Roche-Posay Rosaliac UV Rich 40ml

  pārdodu La Roche-Posay Rosaliac UV Rich 40ml- 15eur nav lietots http://www.cocooncenter.co.uk/la-roche-posay-rosaliac-uv-rich-40ml/12021.html

  pucite 27.11.2014 21:22:48

Noderīgas saites

tasty
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter