1. Aličas

  Vakar mums aizgāja līdz smieklīgumam - jaunā pauadze pret veco! Tad nu tā - mazliet patīrījām ābeļdārzu, un nozāģējām divas aličas - vienu kura bija veca, slima, auga ne tur kur īsti vajag, un otru, kura arī auga nevietā! Tas nu tā! Palika viena - vēl jauns kociņš, kurš neražo, nezinam kādas būs ogas! Tad nu izvērtās diskusija ar lielo dēlu par apputeksnēšanu - iespējams, ka viņam taisnība, nezinu, jo jaunajā nebūšot plūmju! Dārzā gan ir citu veidu plūmes - Skoroplodnaja un veco laiku zilā (nosaukumu nezinu). Apsolīju puspajokam dēlam iestādīt vietā jaunu! Piebilde - ar aličām vairs īpaši neaizraujamies, agrāk gan taisīju kompotus, karsēju sulu, vārīju zaptes! Tagad principā neko! Savāc tik nobirušās plūmes un uz kopostu! Nu kaut kā tā! Vai vispār ir kādas foršas šķirnes, uzlabotas, vai vispār ir jēga aizņemt vietu? Nu piemēram - varbūt skaisti zied, ir ļoti dekoratīvs koks utt.?

  ilzesk 14.02.2016 14:06:38
 2. Mobilais

  Varbut ir kadai lieks mobilais kuru butu ar mieru atdot apmaina pret maisu ar mazlietotam sieviesu drebem 38-42izmers 38izmera ziemas zabakiem un traukiem.Panemt varu Riga

  aijas25 14.02.2016 12:57:41
 3. Matemātikas olimpiādes

  Man nav lielas pieredzes ar tādām, tāpēc gribu aptaujāt- vai A.Liepas matemātikas skolas rīkotā matemātikas olimpiādes ir tās, kas ir uzskatāmas par Valsts olimpiādēm? Kā Jūsu bērnus matemātikas skolotāji šīm sagatavo? Cik ļoti šie uzdevumi iziet ārpus mācību vielas? Vai var pieņemt, ka pamatskolas klašu olimpiādes uzdevumi būtu līdzīgi iestājeksāmeniem 1.ģimnāzijā? Vieglāki? Grūtāki? Jautājumi varbūt haotiski, parāk vispārēji, bet ceru, ka kādu apskaidrību ienesīsiet.

  lorna 14.02.2016 12:23:01
 4. Sviests. Jautājums kūku cepējām.

  Sūdzos, dusmojos un lūdzu padomu.Jau vairākas reizes, gatavojot krēmu, kas satur sviestu, rodas problēmas. Sviests neļaujas putoties , saiet graudiņos un izdala šķidrumu.Esmu cepēja ar stāžu un zinu knifus, kā novērst problēmu, bet pēdējās reizes arī tas nav izdevies.Rodas doma, ka ražotāji speciāli ievada ūdeni, lai palielinātu svaru(tauku procents no tā jau nemainās). Īpaši šo parādību esmu novērojusi sviestam uz atlaidēm. Vienmēr perfekts ir Polijā ražots sviests, bet to var nopirkt tikai CT un reizēm Maximā. Kādu sviestu kremam lietojat jūs? Zinu, ka daudzas sviesta vietā liek Mascarpone, bet ir kremi, kurā sviests tomēr vajadzīgs.

  Maigucis 14.02.2016 11:50:35
 5. Meklēju foto apstrādātāju.

  Sveiki, meklēju cilvēku, kurš par saprātīgu naudiņu apstrādātu kādas desmit bildes. Pati nemāku un negribu Fotogrāfs mazliet uzmeta neapstrādāja bildes no fotosesijas. Negribu sevi tur pārtaisīt, bet dažas lietas, kā piemēram plāksteri no kājas novākt utt. Paldies

  69Eva 14.02.2016 11:41:52
 6. gribu bērnu...

  Kā samierināties ar domu , ka nebūs un dzīvot tālāk ,ja pati grib,bet vīram ir pilnīgi vienalga būs vai nebūs bērns? Ir nelielas veselības problēmas pašai,atbalsta no vīra puses 0.

  dido21 14.02.2016 11:14:33
 7. atdodu žurnālus

  Atdodu 2 pakas ar 2015. gada žurnāliem "Ieva", "Santa", "Una", "Ievas Veselība" un "Ievas Stāsti". Atrodas Imantā, jābrauc pakaļ pašiem. Inga, tel. 29785624

  sicinga 14.02.2016 10:22:16
 8. Krasulas - naudas puķes kopšana.

  Sveiki. Gugles tante man zināšanas nedeva, nolēmu šeit pajautāt. Pie loga aug naudas puķe, dažu zariņi stiepjas augstu virs krūmiņa, ar laiku noteikti kaut kur nolieksies, jo vel ir zaļi. Vai drīkst griezt? Citi noaug gar malām un neturās, piesienu ar striķi pie "kokainās" stiprās daļas.

  Ministrs 14.02.2016 08:16:30
 9. Deguna operaacija - rinoplastika

  Sveiki visiem! Es gribeetu uzzinaat vai kaads no te esoshajiem ir veicis rinoplastiku Latvijaa? Ja taa, tad pie kura daktera un kaadas ir atsauksmes? Juus man ljoti paliidzeetu. Uz doto briidi es pierakstiijos uz konsultaaciju pie dr Bogdanova un dr Lipskis. Biju ljoti ilgi lasiijusi atsauksmes utt un izdomaaju, ka ieshu pie vinjem. Tachu nesen uzraavos uz milziigu kaudzi ar negatiivaam atsauksmeem par shiem hirurgiem. Luudzu pastaastiet kur juus taisiijaat, tas ir ljoti svariigi. Paldies!

  melena 14.02.2016 07:22:49
RSS Facebook Twitter