1. Zemnieki no ka dabut ar kimiju nesapickatus darzenus

  Ir kadas idejas kur tadus atrast? Velams lai nebutu drausmigi talu no Rigas. Varbut kadam ir zinami kontakti kur kadi piegada pasi. Ar uzsvaru uz nekiimiju. Ar citiem produktiem esam tikusi skaidriba, tur piegadatajs ir. Tirgu diemzel zinamu pardeveju nav, pie tam tur vairak uzpirceju kas tik parpardod un stasta cik viss ekosmeko. Hihi

  Vallij 30.07.2014 01:59:36
 2. Stokholmā - vai var kaut ko apvienot ar Tehnikas muzeju 5-stundās?

  Brauksim ar prāmi. Vai ar Tehnikas muzeju var kaut ko apvienot? Vai tuvumā ir kaut kas saistošs 11-gadniekam? Esmu dzirdējusi, ka tās 5 stundas paiet nemanot, bet gribu sagatavoties plānam B, ja nu parādās brīvs laiks. Vai karti kā nokļūt uz Tehnikas muzeju dod uz kuģa vai iepriekš jau viss jāizpēta? Un vēl jautājums vai uz Romatikas var dabūt karstu ūdeni (piem. tajos maksas automātos)? Vai vispār tādi tējas/kafijas/ūdens aparāti ir pieejami? Gribētos dzert savu iemīļoto tēju brokastīs. Lūdzu nepārceliet uz citu sadaļu, info vajadzīgs steidzams.

  Mīļums2 29.07.2014 23:04:05
 3. grāmatu lasīšana priekšā pirms gulētiešanas 10gadniekam

  Sveikas! Mīļās mammas, kā Jūs domājat vai 10gadniekam vēl var lasīt grāmatas priekšā pirms gulētiešanas? Vai tas viņu nepadarīs par bēbi?

  mammiite3 29.07.2014 23:01:06
 4. elektrības rozetes bērnudārzā

  Es tikai gribēju pajautāt, vai tas ir normāli, ka dārziņā elektrības rozetes bērniem pieejamā vietā un nav nekādu drošības aizbāžņu? Man ar dārziņiem vēl pieredzes nav, bet bik nošokējos, kad redzēju viena dārziņa bildes, kur 20 cm augstumā rinda ar rozetēm un slēdžiem.

  magnolijas 29.07.2014 22:40:59
 5. SM atšķirības klīnikā un Gulbī

  Manējais nodeva spermogrammu Gulbī (morfoloģija 6%, kas ir vairāk nekā minimālā norma,bet iepriekšējo reizi bija pat 11%) un tagad specializētajā klīnikā un morfoloģija tikai 2%! Esmu dzirdējusi, ka spec.klīnikas analizē daudz stingrāk, bet vai tiešām tik liela atšķirība?! Tagad jau vairs pat neskaitās normā un varu jau iedomāties, ka klīnika mums piedāvās taisīt MA ar tik sliktu morfoloģiju. Kustīgums A+B arī tikai 45%. Pārējie rādītāji- sperm.koncentracija ļoti laba, 4x lielāka par minimālo normu. Ja parēķina visus % (2% no visiem, tad 45% no tiem 2%), tad derīgie sperm.sanāk pāri par 1 milj. Šādi rēķinot izskatās jau labs cipars.. Manējam rokas galīgi nolaidušās, pie tam, viņš jau ilgstoši lieto dažādus vitamīnus, nepīpē, nedzer, nekarsējas.. Gribēju jautāt vai kādai/kādam arī pieredze ar tādu atšķiribu starp Gulbi un spec.klīniku? Un v ai kādai ir izdevies tikt pie mazā ar 2%?

  Arkādija 29.07.2014 22:30:37
 6. Meklējam jaukteņa kucēnu. Būs laimīgs. :)

  Vilks + laika + kollijs; kāds no šiem pāriem. CP

  Saulii 29.07.2014 22:18:31
 7. acu pilieni

  Sveikas, man ir jautājums, cik droši ir lietot acu pilienus, kas skaitoties steroīdi(fluorescīns).Esmu Anglijā un šeit, kā jau zināms, tā attieksme un ārstēšana ir visai vienaldzīga.Esmu 4.mēnesī; vienā acī ir neliels iekaisums pēc operācijas, kas bija pirms 2 gadiem.kad uzdevu jautājumu, cik droši man šos pilienu lietot, viņš tā pakasīja pieri un domīgi noteica- "should be alright" ..Nu mani neapmierina tāda atbilde- ne drošs apstiprinājums, nekā.Tie jālieto 3 mēn.no vietas katru dienu.Visu ko salasoties, gan receptes saturu, gan internetā, nospriedu, ka labāk riskēšu ar savu acs veselību nekā bērna.varbūt ir kāds zinošāks šajā jomā, būtu milzum pateicīga..

  mishka4 29.07.2014 22:06:49
 8. Nejaušība vai kas mistisks ..?

  Nācu mātei pasaulē ,šī stāstija ka piedzimu tieši 00:00 un stipri lija ,pērkona negaiss bijis stiprs. Esmu manijusi dīvainas lietas - gājām ar vīru pieteikties uz laulībām , uznāca tāds pērkona negaiss , zibsnija ,bija zilas ,tumšas debesis, zibsnija ,dārdēja , bet neņēmām to vērā ,rakstijām pietikumu uz laulībām . tad izejam arā no zagsa -atkal mākonis atgriezās ,un kārtīgs negaiss mūs toreiz pavidija mājās, otrs tajā dienā ,pēc tam diena bija skaista ,saulaina,,,, kāzu diena bija skaista ,saulaina, tagad nesen parrādās problēmas mūsu dzivē .... ...... uzzināju ka tests pozitivs , tieši šanī brīdī ,atkal uznāk spēcīgs pērkona negaiss , un tik zibsnī ..... pieķēru sevi pie domas , sakritibas , via kaut kas mistisks ?

  Marina 27 29.07.2014 21:18:47
 9. Ko gatavojat/ēdat karstajā laikā?

  Man trūkst ideju, ko gatavot ģimenei (tai skaitā diviem maziem bērniem) šajā karstajā laikā... Māja uzkarsusi kā cepešpanna, un plīti vispār negribas slēgt iekšā. Uz plikām ogām un augļiem jau ar visu laiku nevar dzīvot... Un sola vēl karstāku Auksto zupu manējie ne visai. Nu kas jums ir tādi ātrie, fiksie ēdieni, kas neprasa ilgu plīts izmantošanu, bet ar kuriem var labi paēst? Es taisu vistas fileju dārzeņu mērcē, makaronus, putras no rītiem (multikatlā), maizītes, tomātu - gurķu salātus. Derēs visādas idejas - saldas, nesaldas, zupas, salāti... Galvenais, lai pēc iespējas īsāku laiku jāslēdz plīts iekšā

  Ipada 29.07.2014 20:26:57

Noderīgas saites
tasty
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter