1. nespēju vairs

  Atkal un atkal, aiz vien lielākā purvā braucam. šodien taisījām remontu ar vīru, remonta laikā katrs izdzērām pa kokteilītim, tā tīri jautrībai, kad es biju izdarījusi savu darbu-plānu nolēmu pavizināties ar velo, var būt aizrāvos un izbraucu uz 1,5 stundas, cik man tika pēc tam atstāstīts ka māte vīram saborēja pilnu smadzeni par to kjr tad es tik steidzīgi aizbraucu ar riteni un kur tik ilgi prom esmu, gan jau ar kādu mīļāko tiekos, kad atbraucu mājās sākumā to nezināju, nedaudz salecos ar vīru jo nesapratu ko šis tāds nervozs, šiz aizgāja uz veici es pakaļ, kamēr vilku zăbakus māte klārē to kā mēs varam tā dzīvot tā nav normāla dzīve un visādi citādi mūsu attiecības pazemoju, tikai pastaigas laikā uzzināju ka māte sapiļīja vīram smadzenes, a vīrs tāds greizsirdīgs pēc dabas. nekad nedomāju ka mana māte ir tāda čūsku vecene un ik teikums no viņas mutes ir ar indi pilns, ne mēs viņai traucējam neko, mēs maksājam visus komu ālos, un vēl nav labi, redziet viņai epatīk tas kā es dzīvoju, es neatbilsu savas mātes prasībām, viņa ir cilvēks kas nepieņem cita viedokli, ar to jau es bērnībā jau saskāros un mana personība ir no tā cietusi, varētu teikt ka man ir traumēta tā. No vienas puses prātīgi būtu pārdot māju un šķirties ar māti, bet man žēl tē a ieguldījumu kas ir mājā, tā pat tagad taisam remontu....mēs cenšamies bet mātei nekad nav labi.

  elina_elina 18.04.2014 21:17:56
 2. Galva reibst un slikti.

  Bērnam desmit gadi. Jau pāris reizes pēdējā mēneša laikā sūdzējies, ka galva sareibusi. Tā kā augšanas periods, tad īpaši neiespringu, pašai tā bija un neko nevarēja izdarīt. Šodien biju lieciniece vienai tādai lēkmei un tagad bik pārdomas, cik nopietni uztvert to. Devāmies uz Rīgu izklaidēs, tik nekas nesanāca. Pēc piecām minūtēm nācās visu pamest. Jau pa ceļam sūdzējās, ka krūtīs bik tā kā sāp, bet labajā pusē, bet ieejot Spicē (tak Lego pasākums ) tiekot līdz pirmajai atrakcijai, paša vārdiem runājot, sāka drebēt kājas, tad sareiba galva, uzreiz rāvu apsēsties vismaz, jo palika bāls kā krīts, un tad uzreiz vēl palika slikta dūša. Cilvēku daudz nebija, it kā smacīgs nebija. Protams, ka uzreiz devāmies prom, BKUS neiebraucām (zināmas problēmas pieminot to vietu), bet iebraucām vietējā slmnīcā, pamērīja spiedenu, sirdsdarbību, paklausījās un palaida mājās, it kā nekas ārpus normas nebija. Tagad nesaprotu, cik nopietni to visu uztvert. Krist panikā un meklēt kardiologu vai tiešām visu norakstīt uz augšanu.

  dragongirl 18.04.2014 20:51:10
 3. Atdodu apavus uz 23.-24. izm. (meitenei)

  Tā kā mazajai pēdiņa ir izaugusi, atdodu apaviņus uz 23.un 24.izm.: kādas botiņas, basainītes, vasaras kurpes. Stāvoklis dazāds: kāds pāris labākā stāvoklī, kāds sliktākā, bet valkāt mierīgi vēl visus var . Ir gan ādas, gan auduma apavuņi . Bilžu nav. Saņemt var Zolitūdē vai centrā (darbdienās).

  Souris 18.04.2014 20:02:38
 4. par attiecibam konkrets jautajums.

  Pedeja laika nomoka konkrets jautajums. Esmu tada kada es esmu. Esmu vegane, interese garigas lietas un jautajumi. Jau no 12 gadu vecuma vismaz. Sapnjoju par doshanos uz Tibetu un tada gara. Tieshi shis dzivesveids ir par iemeslu kadelj izjuushas ir visas attiecibas -es nespeju sevi mainit un pielagot. Iepazishanas perioda par sevi stastu ka ir, kas patik, interese un daudzi no ta nobistas, jo doma, ka esmu sektante. Nu ta isti tas nav. Kad izdevas izveidot ilgstoshas attiecibas, slepu savas intereses, bija pat kauns, ka patik tas, kas patik. Tomer ar saviem draugiem satikos ka saka pa kluso, turpinaju meditet. Drausmigakais bija moments, kur tolaik man bijushais ar savu mati kopa smejas par radinieci, kura aizraujas ar Oso idejam. Teica, ka ta tada pusjukusi un kada vel. Jutos drausmigi, jo jutu, ka pashai tas piesaista un uzruna. Pec gandriz piecu gadu attiecibam saku justies sausmigi, likas, ka mani lauz shis attiecibas, ka nespeju izlikties, ka neesmu es pati, bija sajuta, ka pazaudeju dalju no sava Es. Tad naca gaisma viss, kas naca un ka reali ir. Pec ta attiecibas izjuka, jo izradas, ka ejam galigi dazadus celjus, nav isti par ko runat. Mana edienkarte bija vienigais pie ka biju spejiga pietureties, sakot, ka man ir dieta. Tagad esmu dilemmas prieksha- ja palikshu kada esmu, tad var gadities, kad palieku viena tikai savu intereshu un edienkartes delj. Ja mainishu savu dzivesveidu delj partnera, es lauzishu savu dzivi, ko pieradija iepriekshejas attiecibas. Dalja virieshi nesaprot shadu dzivesveidu. Es dzivot savadak nemaku. Kur rast lidzsvaru, lai veidotos patiesi normalas partnerattiecibas ar cilveku, kurs spej pienjemt mani tadu kada esmu??

  keisijab 18.04.2014 19:59:57
 5. Atdodu apavus uz 38.izm.

  Atdodu apavus, viss uz 38.izmēru: ikdienas kurpes uz platformas (uz mazo 38.izm. un diezgan šauro kāju); vasaras kurpes uz platformas; izejamās augstpapēžu kurpes; plāni zābaciņi pavasara/rudens laikam. Viss labā stāvoklī. Bildes galerijā. Saņemams Zolitūdē vai centrā (darbdienās). Pēdējās izmaiņas: Souris, 18.04.2014 20:03.

  Souris 18.04.2014 19:53:32
 6. Fizioterapeits un Herbalife

  Sveiki! Biju pierakstījusies uz konsultāciju pie fizioterapeita Liepājā, jo gribēju konsultāciju par to kā labāk nomest svaru, Esmu visādi mest svaru nost, bet svars nemainās....5 gadus svars nemainīgs, pluss - mīnuss 2kg un viss. Gribēju rast atbildi kas pa problēmu manam organismam, ka nevaru nomest svaru. Un kā Jūs domājat ko man ārsts ieteica? Protams HERBALIFE. Man neliekas normāli no ārsta puses kaut ko tādu ieteikt un biju vīlusies vīzītē, jo man liekas, ka vajadzēja man piedāvāt dažādus izmeklējumus - analīzes uc. Bet nē. Vai Jums ir gadījies līdzīgi? Varbūt varat ieteikt kādu labu ārstu Liepājā vai tās tuvākā apkaimē?

  Iveta28 18.04.2014 19:38:01
 7. Vairogdziedzeris.

  Sveikas! Vai kāda zinoša cālene varētu man izskaidrot, ko nozīmē graudains vairogdziedzeris un kaļķaini mezgli? Visu netu apstaigāju, bet nevaru atrast skaidrojumu.

  Loren3 18.04.2014 19:10:31
 8. Zinu, ka provokatīva tēma...

  ...un apzinos, ka dabūši dzirdēr arī ne tik labus vārdus savā adresē, iespējams daudzi mani nesapratīs..īsti jau neceru uz atbalstu, bet varbūt tomēr..vismaz kādu nomierinošu vārdu..Pati vēl nezinu, ko īsti rakstīt, zinu tikai to, ka mani neapmierina sex ar vīru. Teiksiet - veca, banāla tēma. Jā. Bet (pat kauns rakstīt), te sakrituši vairāki faktori - mazs krāniņš (piedodiet) un nevēlēšanās sexot vai grib, bet nesanāk, jo esot visu laiku stress darbā. Tā lūk, pirmo soli spēru..Mēs precējāmies aiz mīlestības, un sākumā man pat netraucēja "mazais brālis"", bija ok, jo pati neesmu liela un jāprot jau tas viss pielietot.Bet tagad 8 gadi pagājuši un zinu, ka vismaz jau 2-3 gadus es dzīvoju ar sajūtu - kaut kas pietrūkst! Nu nejūtos kā sieviete,,.Kā jūs justos, ja sex tiktu ieplānots noteiktā laik;a (kad bērns guļ) un tad piespiedu kārtā vai arī sarunā un nesanāk,jo viņam nestāv. Ok,esam runājuši par to nedaudz, saka, ka traucē darbs un stress. Bet tad jau man jāpaliek bez sexa vispār, jo stress viņam ir jau n-tos gadus, tas ir bizness! Vai tad citi biznesmeņi ar sexu nenorabojas? Liekas, ka manejais tāds dīvains..pārāk emoiconāls, jebcēlonis ir cits. Cita sieviete nav, esmu pārbaudījusi.Es nesexīga? Esmu 10 gadus jaunāka, lielām krūtīm, simpātiska, pērku apakšveļu, domāju - nu tik būs, bet ir tikai vārdos = cik tu man skaista, sexīga, kā estevi vakarā izdr.....Bet kad reāli tas notiek, tad nesanāk vai arī tās ir 5 min un viss...Lieki piebilst, ka tas grauj manu sievietes pasapzi;nu, es taču esmu JAUNA un man gribas mīlēties, darīt neķītrības..esam runājuši..teicu smejoties, ka pirkšu viagru, vinam neesot iebildumu. Vai jūs samierinātos ar tādu dzīves scenāriju vai arī iegādātos mīļāko? Nepārprotiet, es mīlu viņu, pārējā ziņā vnk ieāls vīrs - ģimenisks, 'vīrišķīgs, gādīgs, naudu pelna, palīdz mājas darbos, kopā izklaidējamies,braucam ceļojumos..tā teikt - kopā priekā un bēdās utml. Bet tas sex...... Ko jūs darītu? Tak it kā grēks pārkāpt laulību..man būt vienkāršāk, ja vīrs būtu man slikts vai ko sliktu nodarījis, bet te neiet tikai vienā, bet ļoti svarīgā dzīves sfērā...Man reizēm kņudina vēderu, skatoties porno , gribas tādu (ok..nepalikšu rupja)....bet jūs saprotiet, izdarīt to tā, lai jūt vēl nākamajā dienā (man vismaz tāda pieredze, tāpēc ilgojos). Bet mīlu viņu. A ko darīt..pilnigā putra galvā...

  Black_pearl 18.04.2014 18:56:02
 9. Atdodu drēbes, 92.izmērs

  Atdodu maišeli ar zēnu drēbītēm - kombinezons, pelēka solīda izejamā veste, pelēkas bikses, ko pa iekšu vilkt, neslīdošās zeķītes, garās zeķes, džemperītis ar kapuci, jaciņa ar rāvējslēdzēju ar silto oderi (ziemā vilka zem āra jakas). 92.izmērs. Pašizvešana Vecmīlgrāvis, Rīga. Pēdējās izmaiņas: melnbalts, 18.04.2014 22:25.

  melnbalts 18.04.2014 18:48:37

Noderīgas saites
Tasty.lv
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter