1. Peldmatracis, peldriņķi maiņai.

  http://foto1.inbox.lv/inetali/Jaunumi/SAM-3525.jpg http://foto2.inbox.lv/inetali/Jaunumi/SAM-3401.jpg http://foto2.inbox.lv/inetali/Jaunumi/20382-sinine-ujumismadrats-lastele-188x71cm.jpg http://foto2.inbox.lv/inetali/Jaunumi/SAM-3636.jpg Mainu pret jebko-zemenēm, dārzeņiem, dillēm, gurķiem, kartupeļiem. Piedāvājiet, kas Jums ir.

  ateni 03.07.2015 13:11:52
 2. mūžīgais jautājums - pms vai stāvoklī?

  Īsumā. Ciks stabils - 30 dienas. Auglīgajās dienās bija sekss. Parasti tāds pms nav, varbūt mazliet pavelk vēderu stundu pirms mr sākšanās. Šodien tikai 27. diena un jau no paša rīta riktīgi velk vēderu, pat sāpīgi un krampjaini. Arī tāds neliels drebulis kā uz temperatūru. Ir kādai tā bijis?

  caffee 03.07.2015 12:58:36
 3. Tvaicēt vai cept ķirbi pirmajam piebarojumam

  Nevaru saprast kā labāk darīt, cept cepeškrāsnī ķirbīti vai tvaicēt pirmajam biezenītim. Bērniņam 6 mēneši, ķirbītis ļoti garšo. Kurā no variantiem saglabājas vairāk vitamīni?

  Annele_Annele 03.07.2015 12:44:30
 4. Vienkārši izcila taro zīlniece

  Sveikas, gribu padalīties ar kontaktiem un sajūtām. Šī meitene tiešām prot izcili pateikt gan situāciju, kas ir, gan to, kas sekos. Tiešām izcili prot nolasīt kārtīs rakstīto. Ja kādam/-ai ir vēlme uzzināt nākotni, varat droši griezties pie viņas, precīzi pasaka visu, kā ir. Viņas e-pasts: hilarionai@gmail.com Es joprojām esmu stāvā sajūsmā, visu pateica, kā ir un arī to, kas būš, kāds risinājums, kas un kā. Visu viegli izskaidro, nekas nav sarežģīti un nesaprotami.

  ikstite333 03.07.2015 12:07:53
 5. Atdodu grūtniecei, zīdainim

  Atdodu pāris drēbes grūtniecei uz 40/42 izmēru - vienas plānās bikses, 2 -3 krekliņus, jaciņu, 2 H&M barošanas krūšturus ( samērā mazlietoti, laikam 80E). Peldkostīma augšiņu, kas nosedz vēderu, tā gan uz 44. vai vairāk, derēs pat pēdējā mēnesī. Drēbes normālā stāvoklī. Maiss ar zīdaiņpuikas drēbēm uz 62-74. Dažas drēbes vairāk pavalkātas, citas labas. Pāris sieviešu drēbes uz 40. izmēru. Zābaki uz 38. izmēru, vienreiz vilkti, sarkani, tādi brienamā tipa. Ideāli, ja visu kopā. Atrodas Ķekavā.

  Amnesia 03.07.2015 11:55:38
 6. Par "riepas novēršanu" jeb vidukļa apkārtmēra samazināšanu

  Padalīšos publiski ar informāciju, kuru sūtīju dāmām cāļpastā "riepas" jeb vidukļa apkārtmēra samazināšanai. Ir divu veidu produkti, kuri palīdz samazināt ķermeņa apkārtmēru (nevis zaudēt svaru) Lipo Sculpt Wrap - ar aukstuma efektu Thermo Slimming Wrap - ar sildošo efektu Duo wrap - komplekts ar abiem produktiem Abus produktus var izmantot gan dibenam, rokām, kājām, vēderam. Lipo var izmantot, ja vēlas samazināt dubulzodu. Atšķirība starp Lipo un Thermo produktiem: Lipo: Mīkstina ādu Stimulē apkartmēra samazināšanu ar limfdrenāžas metodi Thermo: Nostiprina ādu Siltums, kas tiek izdalīts no produkta kausē tauku masu Abi produkti: Ilglaicīgs rezultātu Tonizē „nokarājušos ādu” Samazina celulītu un strijas Viens iepakojums der aptuveni 6-8 reizēm. Vienai reizei izmanto apmēram tik daudz cik "saiet" 1 ēdamkarotē un ietīšanos veic katru 3 dienu. Jāatstāj uz 40 minūtēm. 1 iepakojums ilgst gandrīz 1 mēnesi. Lielākam efektam iesaka izmantot abus produktus (Duo komplekts) : Diena – Thermo ietīšanās Diena Lipo kā losjons problēmzonām Diena Lipo kā losjons problēmzonām Diena Lipo ietīšanās Diena Thermo kā losjons problēmzonām Diena Thermo kā losjons problēmzonām Diena sāk visu no sākuma, kamēr visi produkti ir izlietoti Periodā, kad veic ietīšanos ir jāpalielina šķidruma daudzums, jo tas palīdz tievēšanas procesam. Esmu veikusi tādas kā izmēģinājuma procedūras, ja tā var nosaukt uz vairākām meitenēm. Viena, kura pēc Latvijas izmēra nēsā aptuveni 34 izmēra apģērbu, ar pirmo ietīšanās reizi zaudēja 1 cm (godīgi šai dāmai nebija vispār ko zaudēt), otra man bija lielāka apjoma meitene (aptuveni 48 izmērs) un pēc pirmās reizes viņa zaudējā 2 / 3 / 2 cm apkārtmēru (apkārtmērs tiek mērīts 3 vietās pirms un pēc ietīšanās, kā arī nakamajā dienā). Pēc ietīšanas kā ekstru iesaka lietot Lipo Sculpting losionu. Ietīšanas procesa video Kā pašam sevi ietīt video Efekts ir paliekošs pie nosacījuma, ja tiek ievērots sabalansēts uzturs. P.S. Zinu, ka ir cilvēki, kuriem ir arī negatīva nostāja pret šādām procedūrām, un vienīgais pareizais uzskats ir "beidz rīt un ej uz sporta zāli". Lūgums šādus komentārus nerakstīt, lai cienītu tās dāmas, kurām pagaidām vēl nav pašapziņa konkrētajā brīdī iet un izrādīt savu ķermeni citiem

  Kellogs 03.07.2015 11:35:34
 7. Sporta rati kas der zīdainim

  Māmiņas, lūdzu, palīdziet atrast sporta ratus, kas der arī zīdainim. Jāatbilst šādiem kritērijiem: muguriņu var atlaist uz 180 grādiem bērns ar skatu pret mammu lieli riteņi, lai varētu normāli braukt ziemā vai nu ļoti viegli, vai soļo pa kāpnēm, jo dzīvoju 3. stāvā bez lifta Pagaidām skatos uz Mamas&Papas Sola 2, bet gribētos tomēr vai nu vieglākus ratiņus, vai arī lai soļo pa kāpnēm. Pie tam par šiem ratiņiem daudz sūdzību, ka viņi plīst.

  Hanita 03.07.2015 11:24:40
 8. Muminu kino

  Vai kāds ir redzējis filmu par muminiem, kura šobrīd tiek izrādīta kinoteātros. Atsauksmes, lūdzu!

  susurs76 03.07.2015 11:19:49
 9. Neļaujieties manipulācijai

  Grieķu tautai ir brīv uzmest jebkuru aizdevēju. Nevajag klausīties tos, kas veido sabiedrisko domu un kultivē sabiedrībā negatīvismu pret gieķiem. Tas ir nožēlojami un amorāli. Grieķiem nebūt nav jālien dziļāk parādu jūgā. Un neviens parāds neuzlabo dzīves kvalitāti, kā tiek apgalvots presē. .. . Latviešiem to vajadzētu zināt. Nav nekādas "glābšanas", ir tikai papildus nauda izsaimniekošanai un procenti parādu jūgam.

  anarhija 03.07.2015 11:11:57

Noderīgas saites
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter