1. Stockmann Trakās dienas oktobrī

  Tuvojas!! 08.10. - 12.10.2014.

  Indza 02.10.2014 16:55:24
 2. Plēšos uz pusēm.... Sirds asinjo....

  Daudzi jau noteikti pacels vecās tēmas un sāks pārmest - ko gan es pati gribēju... Ko gan gaidīju... Bla bla bla... Pati to zinu... Izmainīt jau īsti neko nevaru, tikai sadzīvot...Bet sāp tāpat... Tāpat ir grūti.. Tāpat nevaru pieņemt, samierināties, kaut gan bērna un finansiālu pasvērumu dēļ ļoti cenšos. Vienkārši gribas papļāpāt. Ar paziņām riebjas to darīt. Nearvienu netiekos - izņemot bērna krustmāti, kura pavada laiku ar mazo, kad dodos uz LU. Kaut kā sāpīgi paliek, kad apzinies, ka kārtējās attiecības izjūk... Ka nekas nesanāk... Meklēju vainu sevī - kāpēc tā notiek. Apzinos, ka ir arī manas kļūdas, kuras pieļauju jau attiecību sākumā, bet tagad ko? Kad maziņš cilvēciņš ir un kuram to tēti vajag... Man grūti viņu redzēt... Grūti ar viņu pavadīt laiku kopā. Nevaru pateikt nē, kad ierodas. Un pati sevi par to ienīstu. Kaut kāds marazms ar mani notiek un nesaprotu, kā no tā riteņa izlekt...

  lienjuks27 02.10.2014 15:34:57
 3. L3 liela skriemeļa ķermeņa hemangioma

  Varbūt kāds ir ar kaut ko tādu saskāries, un kāda ir ārstēšana.Protams pierakstīšos pie vertebrologa, bet kamēr tikšu vēlētos uzzināt kaut ko vairāk.Netā salasījos un riktīgi sakreņķējos.

  Mezzu 02.10.2014 15:28:44
 4. Kā izturēt un tikt galā (ar sevi)?

  Labdien, meitenes! Vakar šo tematu ieliku "Pļāpiņā", bet tur nebija liela atsaucība, tad nu pārceļu uz īsto sadaļu, jo problēma psiholoģiska. Jautājums - kā izturēt un tikt pašai galā ar sevi? Esmu svaigi izšķīrusies ar puisi, kam pamatīgas problēmas ar alkoholu. Pēdējais plosts ievilcies nu jau vismaz divas nedēļas. It kā līdz bezfilmai nedzer, bet diezgan krietni. Smaržo pēc alkohola katru dienu. Bija atnācis man vienudien plkst. 10 no rīta pretī - jau dzēris. Vienurīt zvanīja plkst. 8, es pēc balss saprotu, ka jau dzēris. Nupat savas dzeršanas dēļ ļoti sabojāja man vienus svētkus (mums bija domātas šādas tādas aktivitātes, bet viņš paspēja piedzerties jau no rīta). Man šis nav pieņemami, es to nespēju izturēt, tāpēc biju iniciatore attiecību pārtraukšanai. Savā skaidrajā periodā puisis ļoti labs, rūpīgs, izdarīgs, izplīdzīgs utt. Bet tagad nāk medaļas otra puse. Man ir pietiekami daudz gadu, lai saprastu, ka šīs attiecības man, iespējams, varētu būt pēdējās. Ļoti labi apzinos, ka mocīšos mēnešiem (jo ir bijuši jau arī ļoti jauki brīži un kopējas iziešanas/izbraukšanas, no tām - kolosālas atmiņas). Pēc vienu attiecību iziršanas man bija tā, ka saslimu un tiku slimnīcā uz op.galda. Kaite fiziska, bet ļoti domājams, ka tieši pārdzīvojumi man to izprovocēja. Jā, varbūt skan idiotiski, bet ir ienācis prātā, ka šis varētu atkārtoties... Pašlaik ir pilnīgs trulums, neko, pilnīgi neko negribas darīt.

  olala 02.10.2014 15:06:31
 5. LTV1 jaunas šovs: Kāpēc esmu viens?

  Neatradu vēl šādu diskusiju, bet pati ar interesi jau vairākas nedēļas skatos šo šovu. Patīk arī tas, ka LTV ir jauni izklaidējošie raidījumi, seriāli, ne tikai politiķu diskusijas u. tml. Kā jums pirmie iespaidi par dalībniekiem un to, vai ir atbildēts uz jautājumu, kāpēc viņi ir vieni?

  BettyB. 02.10.2014 14:47:38
 6. Ziemas zābaki.

  Nesaprotu,kādus zābakus lai pērk ziemai...?! Varbūt varat ieteikt siltus,vieglus? Meitai būs 2 gadi,pēda paplata,ar augstu pacēlumu.. Pagājušo gadu(sēdēja pārsvarā ratos) bija Kavat zābaki...jāsaka,ka kāja mums neaug tik ātri un šobrīd vēl der...lai arī ļoti silti, bet noteikti tādus vairāk nepirkšu...viņa tajos staigā kā 'klamzakos'..gribas kaut ko vieglāku.. :-) Padalaties pieredzē ar divgadnieku zābakiem... Ecco,Viking,Kuoma,Superfit ?

  una.una 02.10.2014 14:41:46
 7. Nu kad lai mīlējas?

  Nu jau arvien biežāk sāk likties, ka vīrs drīz muks tālēs zilajās. Iemesls - banāls un vecumvecs - maz seksa. Visa pamatā galīgs laika un iespēju trūkums. No rītiem abiem patīk pagulēt, vakaros, kamēr bērni sadabūti gultās, jau paši krītam nost no kājām. Pa dienasvidu nav iespēju, abi darbos, kur neeksistē pusdienlaiki, vakaros bērni mājās. Pašai tieši gribētos visvairāk, kad pārbraucu no darba, bet bērni nav tik lieli, lai šos izsūtītu vienus pastaigā, un arī telpas ierobežotas, nav kur ieslēgties nepamanītiem. Brīvdienās bieži vien vīrs strādā nakts darbus.

  svensone 02.10.2014 14:17:05
 8. Mājskolotājs matemātikā un fizikā 8.klases skolēnam

  Lūdzu iesakat man labu mājskolotāju matemātikā un fizikā 8.klases skolēnam. Kādas cenas ir mājskolotājiem?

  Opsā 02.10.2014 13:47:36
 9. Kur centrā apstājas autobuss uz lidostu?

  Sveikas! Meitenes palīdziet nezinītei, kurā vietā centrā atrast autobusu (laikam nr.22), kurš brauc uz lidostu? Un kur Rīgas centrā nopirkt biļetes tam pašam sabiedriskajam transportam? Paldies!

  Rudens_lapa 02.10.2014 13:38:30

Noderīgas saites

tasty
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter