1. Sāls mīklas recepte

  Sveikas! Dalaties ludzu ar sāls mīklas recepti un cik ilgi cept cepeskrasni? Un kadas vel interesantas nodarbes Jus darat ar mazo- 4 gadnieku majas? Trukst idejas... Paldies

  saulesstarins 31.10.2014 00:49:17
 2. līdzatkarība nepāriet?

  Šodien pie durvīm stāv policists vai izmeklētājs, vai kas viņš tāds. Prasa, vai šeit nedzīvo Vārds Uzvārds. Man acis izbožas - runa ir par manu bijušo civilvīru, mana vecākā bērna tēvu. Ar viņu kopā nedzīvoju jau... sešus laikam... gadus. Piedevām esmu nomainījusi ne tikai dzīvokli un pat pilsētu, bet arī uzvārdu (jo laimīgi apprecējos). Policists apgalvo, ka bijušā māte teikusi, ka viņš dzīvo te, pie manis. Es stāvu un lielām acīm skatos uz policistu. Pirmais jautājums - vai mans bijušais atsācis dzert? Jā, esot cik tur promiļu reibumā ko tur izdarījis, ja pats neuzradīšoties, būšot kriminālvajāšana. Man aukstas kājas. Sajutos kā samazgu spaini uz galvas dabūjusi. Visas sliktās atmiņas, visi mani murgi un šausmas vienā mirklī bija atpakaļ. Viss no kā bēgu, ar ko cīnījos, visas manas bailes un fobijas, ar kurām likās esmu tikusi galā. Policists, redzot manu pārgriezto ģīmi un gaidību punci, sāka mierināt, lai neuztraucos. Bet es domāju, labi, ka vecākais dēls tomēr šajās brīvdienās pie tēva neaizbrauca, jo, ja viņš atsācis dzert, tad... viskautkas var notikt.Bet dēls gaida, kad tētis zvanīs, aicinās ciemos. Melot viņam? Teikt patiesību? Ja vēl dēlam no šķiršanās brīža būtu bijušas sliktas attiecības ar tēvu, būtu citādi. Bet dēls brauca ciemos, zvanīja tēvam. Es ļāvu, jo labu laiku bijušais nedzēra, līdz ar to biju droša, ka viss būs labi. Vakarā atnāca vīrs mājās. Izstāstīju visu. Viņš nesaprot, kādēļ es tā nervozēju - man taču būtībā sen vairs nav daļas gar bijušo, viņa mammu un visiem citiem viņa radiem, pudeles brāļiem un problēmām. Daļas ta man nav, tikai emocijas neklausa - visi murgi nāk atpakaļ, un izmisīgi sāp sirds par dēluci.

  dacaans 30.10.2014 23:39:11
 3. Kur meitenītei nopirkt melnas plānās zeķubikses?

  Varbūt kāda zin , kur un vai vispār ir iespējams nopirkt meitenītei uz 122 cm melnās plānās zeķubikses? Paldies par info, ja kāda zin.

  slieka 13 30.10.2014 22:57:20
 4. Augļūdens pil??

  Sveikas meitenes nu gan esmu sabijusies.esmu 37.4 ned nejutu bebisa kustibas aibraucam uz slimnicu.paklausijas tonisus.slimnica saka kusteties.kaut gan majas izmeginaju visus variantus lai tik kustas.parbaudija udeņus atklajas ka man viņi pil.tacu neko neiteica ko darīt.pēc usg saka ka ūdeņu pietiek.vai kadai ta ir bijis? nezinu ko darit ?!

  zanzite 30.10.2014 22:45:11
 5. Garšigakie saldedieni!

  Padalaties ar saldedienu receptem.Tadas kurus varetu est visa gimene,ari mazs berns.Garso visadi ar biezpienu,kiseli,deserti ar zelatinu.Kadus taisat Jus,kada laba recepte?

  Diaana 30.10.2014 22:27:36
 6. Un kāds vārds šai istabas puķei?

  Jautāju iepriekšējā tēmā, bet tur klusums. Laikam zemāk neviens neparulle. Tad nu jautāju jaunā tēmā - kas šī par puķi?

  Trīne 30.10.2014 22:24:49
 7. Auklīte vai mājdārziņš Līgatnē pēc dažām dienām

  Labvakar, es dažas dienas atpūtīšos Līgatnes reh.centrā - muguras masāžas utmldz, - nekas traks - , un savu 5-g meitiņu gribu ņemt līdzi. Viņai varētu būt garlaicīgi nākt līdzi uz visām nodarbībām, masāžām utt. Līdz ar to man ienācā prātā - varbūt tuvumā ir kāda jauka auklīte vai mājdārziņš, kur savu meitiņu pa dienu varētu atstāt? Mani interesētu max 3 darba dienas, iespējams, ka jau no pirmdienas, 3 nov ( ja Līgatnē būs vietas). Gaidīšu ziņas, paldies

  cukurniedre 30.10.2014 21:59:10
 8. Apdullums neilgi pēc pārtikas uzņemšanas

  Nezinu kā lai paskaidro, bet ļoti ceru ka kāds sapratīs un kāds varēs izskaidrot kas tas ir un kapēc, jo esmu apstaigājusi daudz ārstus, iztērējusi kaudzi naudas, bet tā arī neviens neko nav pateicis, jo nevienam ārstam(pie kura ir būts) nav bijusi pieredze ar ko tādu. Tātad neilgi pēc tā kad paēdu (apm 30min) sāku just apdullumu, jūtos kā piedzērusies. Tas turpinās visas dienas garumā un saasinās ja ēdu vēl kko. Apdullums pāriet ja izdzeru ļoti daudz ūdens (vismaz 1l) ar nosacijumu ka neko neēdu. Kas tas ir un ko ar to darīt Papildināts 30.10.2014 21:59: ir taisita gastroskopija, vedera dob usg .. nekas nav atrasts

  milak 30.10.2014 21:57:50
 9. Vai tiešām ir tik traki?

  Lasu te psihologijā tēmas par tām krāpšanām, sarakstēm, mīlākajām un rodas iespaids, ka gandrīz katrā gimenē vai attiecībās notiek kaut kādi šuri muri. Es nezinu par savu vīru- liekas, ka nekrāpj, bet kas to zin- varbūt vinam arī ir "pupaini komandējumi" (c) STILL, piekerts nav, es telefonā nerokos utt. Pati ar nekrāpju. Bet arī starp draugiem un pazinām dzirdu- tas tur to krāpis, tas tur ar to redzēts ne tur utt. Vai tiešām vidējā statistika ir tik briesmīga? Vai tiešām mēs- sabiedrība esam tik maucīgi un nepatiesi savās attiecībās? Varbūt man arī jāsāk vaktēt savs vīrs un jābeidz domāt, ka vins jau nu TĀ nedarīs. Un vispār- ir jau teiciens- vīrieši ir kā suni un tāpēc kādreiz jāpalaiž no kēdes, lai izskrienas un kad atnācis mājās tad jāsamīlo.. Par sievietēm tādus vai tamlīdzīgus teicienus nezinu- tur jau visi vinas sauc tikai par caurumiem un ka tādas krāpējas jāpamet. Vai tiešām lielākā dala cilvēku ir divsejaini elementi?

  Derpine 30.10.2014 21:12:44

Noderīgas saites

tasty
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter