1. Vai ir asinsdonora nepieciešamība pie plānveida ķeizara Stradiņos

  Vēlos uzzināt to māmiņu viedokli, kurām ir bijis plānveida ķeizars Stradiņos. Vai Jums prasīja. lai Jūsu labā Stradiņos būtu nodotas asinis? Man teica , ka neesot obligāti, bet ļoti vēlams. Kā ir patiesībā, vai prasa to izziņu, ka Jūsu labā ir nodotas Stradiņos asinis?

  siceince 04.05.2016 00:25:22
 2. Kas tas par s*%du, kas tek no Zemitānu tilta?

  Esmu nikna. Uz Dominu braucu reti, varbūt reizi gadā un nekad nav sanācis mašīnu likt zem tilta apakšā. Šodien kaut kā iedomājos parkoties tur un nepamanīju, ka tur kaut kas tek lejā. Atnāku atpakaļ pēc pāris stundu šopinga un mašīna visa balta notecējusi. Automazgātuvē čalis 2x viņu mazgāja, ar kaut kādu ķīmiju berza, bet vienalga pleķi ir palikuši daudzviet. Vajadzēja nobildēt. Tikai kam sūdzēties?

  Lācis 03.05.2016 22:36:09
 3. Stādaudzētavas, pieredze.

  No savas puses jautāšu par Blīdeni. Izskatās, ka gandrīz puse no iepirktajiem stādiem nav tie, kam būtu jābūt, atšķiras dzinumi. Otrai pusei dzinumi it kā ir īstie, bet vai tā būs šķirne, ko vēlējos Neesmu vairs droša. Pa vidu iepirkāmies Pūres DIS, tur pagaidām izskatās salīdzinoši ok, tikai 2 stādi no 20 kavējas ar dzinumiem. Varbūt iedzīvosies, varbūt nē, bet nu tad vēlāk varēs aizstāt tukšās vietas ar atbilstošām atvasēm. Mani vairāk uztrauc raibā dobe.

  esirte 03.05.2016 22:27:10
 4. Kruushu samazinaashana

  Luudzu iesakiet, kur labaak veikt kruushu samazinaashanu no 6 uz 3 izmeeru.

  Waterlilly77 03.05.2016 22:26:05
 5. Iesaku auklīti!

  Sveiki, vecāki! Vēlos ieteikt savu mammu kā auklīti, varbūt, tieši Jūsu bērniņam. Viņa ir aktīva pensionāre, kas, aizejot pensijā (pirms pāris gadiem), pievērsās bērniņu auklēšanai. Daudz laika, ar mazo pavadīs ārā, kā arī noliks čučēt, pabaros, palasīs priekšā grāmatiņu un palīdzēs jautri iepazīt pasauli! Sīkāk izrunājiet paši! 26427866 Daina ~ Iļģuciems, Āgenskalns, Imanta

  aijaR 03.05.2016 22:06:30
 6. Rigas centra mammas:)

  Ticu ka šeit ir kāda mamma kurai ar nesen piedzimis maziņš brīnumiņs un kura gribētu doties kopīgās ratinpastaigās ?

  meetrinja 03.05.2016 21:57:24
 7. Foršam mammām kam nesen ir mazie ķipari!

  Čau mammas kam nesen ir piedzimuši mazie ķipariņi Kā būtuja apvienotos kādās foršās kopīgās pastaigās reiz pa reizei Rīgas centrā? varētu kopīgi izstaigāties un izpļāpāties par dzīvi,par bēbjiem un gūt foršas emocijas Ja kādai ir vēlme kopīgām ratiņpastaigām ,tad droši rakstat man un es būšu ļoti priecīga par jauki pavadītām dienām varat rakstīt uz epastu arī maaraunmaara@gmail.com

  meetrinja 03.05.2016 21:42:08
 8. ROSHEN konfektes - kur Rīgā nopirkt?

  Bērns atnesa papīrīti un lūdza nopirkt uz savu dzimšanas dienu cienāšanai skolā, jo bijusi garšīga. Rakstīts Roshen un iegūglējot noskaidroju, ka tās ir ukraiņu končas. Nāk prātā, ka lasīju par veikalu Rīgā, kur tirgo garšīgas končas, tik neatceros, vai runa bija par Krievijā, Baltkrievijā vai Ukrainā ražotajām. Varbūt tirgū kaut kas tāds dabūjams?

  Melisa 03.05.2016 21:39:34
 9. atkal es

  Man popig, neredzu jegu slepties. Nez vai kada atceras manas ieprieksejas temas, bet gan jau dzirdesu tadas frazes kaa-es jau teicu, bet man goda vards vienalga. No ta mana dzive nemainas nekas. tatad laicinu atpakal izskiros, no bijusa bija klusums, pati saku citas attiecibas. Un tagad bijusais uzkrit uz galvas, sakuma besijos, ka raksta, bet nu sarakste bija mieriga, draudziga vez psihosanas un parmetumiem. Un nu man nav miera. Kaa jau zinams, pec laika tu bijuso sac redzet labaku ka bija. Tagadejais ir fantastisks virietis, ir jutas no manas puses, bet esmu izsista no lidzsvara. pedejo nedelu, busu godiga, nepartraukti domaju par agrako dzivi un nevilus aizdomajos, ka pietrukst. Un man par brinumu, ari pats bijusais pietrukst. Pec vina tekstiem jutu, ka ja es spertu soli preti, mes iespejams varetu meginat atkal, bet tiesi vins.nekad to neteiks. Es pat nezinu ko gribu dzirdet. Jebko. Goda vards. Varat ari izsmiet un lamat, man vienalga. Man tikai vajag izrunaties.

  Zaaaa 03.05.2016 19:59:13
RSS Facebook Twitter