1. cūka

  Kopš sākām dzīvot kopă un piedzima bērns.jau 3gadus atpskaļ,vīrs ir palicid aizvien nevīžīgāks pret sevi un spkārtējo vidi.nu jau ir tik traki,ka frizieti nav apmeklējis 8 mēnešus,reti mazgājas,staigā netīrās drēbēs,īsăk sakot nerūpējas pa sevi itin nemaz....zobs sānā ir izpuvis....saku lai iet pie zobuārsta bet viņam poh... Un tad man pārmet ka viņu negribu....bet kā var gribēt tādu nolaidušos vīrieti? Kas tas par iemeslu?pieradums ka es tā pat nekur nepazudīšu?? Vot guļu viesistabā uz dīvāna un domāju....

  jaroslava 27.02.2015 00:53:15
 2. Par tēva pienākumiem

  Sveikas! Lūdzu dalieties pieredzē par to, cik lielā mērā jūsu vīrs vai draugs - bērna tēvs, kurš strādā, iesaistās bērniņa aprūpē pirmajos mēnešos pēc dzemdībām, tādējādi palīdzot un atbalstot jūs gan praktiski, gan emocionāli? Vai, jūsuprāt, bērna tēvam pēc darbdienas būtu pienākums aktīvi iesaistīties mazuļa aprūpē, piemēram, nomainīt pamperi, pabarot (ja mazulis netiek barots ar krūti, bet gan pudelīti), vismaaz kādu dienu katru nedēļu uz pāris stundām palaist jūs „izvēdināt galvu” vai jebkā citādi palīdzēt, piemēram, pagatavot vakariņas, iztīrīt māju, iepirkties u.tml? Piemēram, situācija: māmiņai ir veselības problēmas un vairāki ārsti ir rekomendējuši minimālo stundu skaitu diennaktī, kas viņai būtu jāguļ, lai veselības stāvoklis nepasliktinātos vēl vairāk. Vai, jūsuprāt, tas būtu par daudz prasīts no strādājoša bērna tēva katru nedēļu kaut vai vienu nakti palikt ar bērnu, pabarot viņu (ja bērns netiek barots ar krūti, bet maisījumu vai arī piens tiek atslaukts uz nakti), lai mamma kaut to vienu nakti nedēļā varētu netraucēti izgulēties, jo, ceļoties pa nakti barot bērnu, tas nav iespējams?

  Agneta 26.02.2015 23:50:53
 3. Vaginālās svecītes un MR?

  Izlasīju instrukciju, bet tur nekas nav teikts, vai MR laikā var lietot vaginālās svecīte (zāles). Var/ir jēga MR laikā lietot?

  Bella Ragazza 26.02.2015 23:22:32
 4. Kāpēc lai cietuma sistēmu interesētu cietumnieku labklājība

  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija kārtējo reizi uzskata, ka viss ir kārtībā, jo, viņuprāt, bērni nav nekā vairāk vērti... Tiesībsargs: Bērnunamiem rūp nauda, nevis bērns LTV sižets

  esenif 26.02.2015 23:00:39
 5. Pretapauglosanas tabletes...

  Saku lietot Nacrez pretapauglosanas tabletes,kuras man izrakstija arste Anglija(dzivoju ari pati Uk)....taka ar tadu lietu saskaros pirmo reizi,konkreti saku lietot sadas tabletes,lai izsargatos no grutniecibas,jo ir jau 2 berninji,pagaidam tresajam vel neesmu gatava....sakiet vinjas lietojot ir jabut menesreizem vai vajakam vai stiprakam vai vispar nav jabut?Lietoju 1 menesi jau bez partraukuma un sodien ir tada ka asinjosana,lai gan MR bija jau jabut pagajusaja nedela...un vai ir ari iespejamiba vinjas lietojot palikt stavokli vai ir tomer vismaz 99% garantija?Instrukciju izlasiju un ar dakteri runaju bet tomer laikam valodas barjeras del neizvaicaju visu kartigi.....un cik saprotu,tad vinjas ir jalieto bez partarukuma lidz tam laika,kad izlemjam ar viru par labu grutniecibai?Paldies

  elina1983 26.02.2015 22:46:44
 6. Latvijas Ģerboņi - Android spēle

  Latvijas Ģerboņi Laba spēle par Latviju! Viktorīna par ģerboņiem! This game has over 70 coat of arms of Latvia. It's a great choise for you, Because: You will learn all coat of arms of Latvia! It's fun for you and your friends or your family! It's totally free! Find this app at Google Play: " Latvijas Ģerboņi" What do you think about this app ?

  BALTIXY 26.02.2015 22:15:20
 7. Vai vecuma īpatnība-visu lidina pa gaisu!

  Mums 1,7.Ja kautkas nepatīk, kautko neļauju-met pa gaisu... Tā mēs jau nopērkot pudeli, aplīmējam ar mīksto vati un skoču Jebko lidina pa gaisu. Ir ļoti gudrs,zin kur pāpa būs,ko var ko ne,bet šo, tāpat kā vēlmi rakņāties tualetē pa visurieni,iemācīt nevaru,varbūt par ātru gribu visu vaia rī jau ielaists niķis?

  Glazuura 26.02.2015 21:28:30
 8. Komunālo rēķinu parāds

  Sveikas, ceru uz padomu vai ieteikumu kā rīkoties šādā situācijā - tēvam pēkšņi tiek kontā bloķēti vairāki tūkstoši eiro. Caur banku tiekot līdz tiesu izpildītājam atklājas, ka par it kā vecu komunālo rēķinu parādu. Šeit interesantais - par dzīvokli, kas tika ieķīlāts un pēcāk pārdots šim ķīlas devējam ar norunu (neesmu redzējusi pašu līgumu), ka parāds tiks apmaksāts. Tēvam uz rokas līguma vairs nav, ķīlas devējs ir bankrotējis (SIA Mateks, bet skatos, ka uzņēmums tagad pārsaukts par "Uzņēmējdarbības attīstības fonds", SIA) . 2011. gadā esot bijusi tiesa, taču līdz viņam, kaut arī bija cita deklarētā dzīvesvieta, kur tiešām arī dzīvoja, neviena pavēste nav nonākusi. Vai un ko ir iespējams darīt šajā sakarā? Protams, sākotnējā parāda summa šobrīd ir vairāk nekā trīskāršojusies.

  chocolatx 26.02.2015 21:10:06
 9. Imūnterapijas vakcīnas astmas ārstēšanai no putekļu ērcītes

  Labvakar, varbūt šeit ir kāda mamma, kas vēlas uzsākt vai jau lieto imūnterapijas vakcīnas ar putekļu ērci astmas ārtstēšanai. Bija doma uzsākt šo procesu un pasūtījām starta komplektu BKUS pie Dr. Cīrules- 80,00 EUR 2 mēnešiem. Bērnam ir uzlabojumi un esmu nolēmusi nesākt šo ārstēšanu. Ja kādam interesē varu atdot par 50,00 EUR. Ja nepieciešams varu iedot savus datus, kas zināmi Dr. Cīrulei, lai pārliecinātos, ka zāles ir orģinālas.

  Lisa 26.02.2015 20:20:53

Noderīgas saites

Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter