1. kādus knifus ievērot cepot 3 stāvīgu torti

  Sveikas. Nekad neēsmu taisījusi torti vairākos stāvos. Vajag 3stāvīgu. Kā darīt? Ko ievērot? Nesagāzīsies? Neiebraukt? Vajadzētu medustorti paldies jau iepriekš.

  cipars 31.10.2014 23:05:58
 2. kārdinājuma varā - ar ko beidzās?

  Skatijos visu seriālu, bet cetutdien tieši noslēgumu neredzēju. Kā beidzās?

  Mežazemene 31.10.2014 22:45:32
 3. Draugs apsaukāja mana bērna dāvanu

  Aizgāju bērnam pretī (8gadi), kurš ciemojās pie sava drauga dzimšanas dienā. Jau pa ceļam bērns sāka raudāt un teikt, ka labāk būtu helovīnos gājis, jo draugs esot smējies un apsaukājis viņa dāvanu, bet otra drauga dāvana esot patikusi. Pāris dienas atpakaļ šis pats draugs bija pie mums ciemos, uzdavināja lētu dāvaniņu, mans bērns priecājās un pateica paldies abiem draugiem, neskatoties uz to, ka lētākā dāvana salūza pēc 2st.Manam bērnam ir dāvinājuši pa 1ls dāvanu un neko, neviens nav smējies. Bērns izraudājās no sirds un teica, ka nākamajā gadā nedāvinās neko, ja viņš apsaukā viņa dāvanu. Rīt jāiet pie cita bērna ciemos, dāvana cita, jācer, ka tas būs prātīgāks. Vai man vajadzētu kaut ko rīt teikt bērna draugam vai mammai? Ko darīt ja nevar atļauties pirkt dārgu dāvanu nelaist ciemos, lai bērnam nesāp sirds, ka smejas par viņa dāvanu?

  tuksnesaroze 31.10.2014 22:43:22
 4. Privātstundas angļu valodā!

  Piedāvāju angļu valodas privātstundas 1. - 4. klases skolniekiem. Palīdzēšu papildināt gan vārdu krājumu, gan izprast gramatiku un iemācīties runāt tekošā sarunvalodas līmenī. Strādāju gan Rīgā, gan Jūrmalā. 29269281, Agita

  Agitam 31.10.2014 22:37:55
 5. Mēbeles un sadzīves tehnika

  Labvakar! Vispirms ierakstīju sadaļā "Pļāpiņa", bet man ieteica vērsties šeit. Ir tā, ka nupat Rīgā esmu sākusi īrēt daļēji mēbelētu dzīvoklīti (nezinu, uz cik ilgu laiku tas būs). Man ir lūgums - varbūt kādam ir lietotas, bet vēl labas un lietojamas mēbeles: gulta, galds un virtuves galds, krēsli, veļasmašīna. Paldies jau iepriekš.

  olala 31.10.2014 21:47:54
 6. vai visiem komisija pirms valsts ortopēdisku apavu pieškiršanas?

  maniem abiem bērniem ir diagnostičeta plakanā pēda un saišu vājums. gim ārsts iedeva nosūtijumu, lai saņemtu valsts apmakātos ortopēd apavus. tagad sauc bērnus uz komisju ventspils ielā, lai izvērtētu , vai tādi apavi berniem tiešām vajadzīgi. vai tagad tāda kārtība? (kārtejā papildus birokrātija?) Iepriekšējās reizes dēlam iedeva nosūtījumu rehabilotogs, tad varējam saņemt apavus bez kautkādam komisijām. man varbūt kaut kāda dusma uznākusi. Kad esmu vedusi tur iesniegt papīrus bieži esmu nošausminājusies par tādu nelaipnu (es teiktu arī- varu demonstrējošu) attieksmi pret klientiem (pacientiem, kuriem jāsaņem kāds palīglīdzeklis). Man pielnīgi žēl to nelaimīgo cilvēku, kuriem ir kādas smagas invaliditātes, bet jāiet gaŗš birokrātisks ceļs pie nelaipnām tantēm, lai kautko sņemtu no valsts. Pag reiz vispār redzēju loti smagi slimu puiku, kurš nespēja pat galvu noturēt (ap 10-12 gv), kuru mama jeb ome turēja klēpī, jo jālabo ratiņi. Man tas liekas kautkāds vāks, ka tik smagiem pacientiem jādodas uz to iestadi, lai būtu izpildīti nez kādi nosacījumi (ka nevar mamma piemēram viena pati tur aizbtaukt, nokartot dokumentus vai aizvest ratus labot utt). ceru, ka manu domu sapratāt. (tur pat rakstiski izlikti noteikumi, ka pķeškirto palīglīdzekli, piem, ratus var tikai saņemt, ja ir klāt persona, kurai tas paredzēts. es iedomājos par savu pilnīgi guļošo mammu, ja mēs gribētu no valsts kaut ratus saņemt, mums būtu viņa jāved uz tadu iestādi. man tas liekas šausmīgi) gribu saprast, vai man jāsavāc vel nez kādi papīri, lai tur esošām galvām liktos gana ticami, ka bērniem vajag ortopēdiskus apavus. (tur taču tādii pat speciālisti būs- ar ko cits ķirurgs ortopēds vai rehabilotogs ir neprofesionālāks novērtēt, vai bērnam vajag speciālus apavus par to komsisiju?)

  bopa 31.10.2014 21:44:37
 7. Gaidītāju paranojas valsts gaida ķirbju ražu.

  Gaidītāju paranojas censoņu / pingu valstī pļāpājam par GR pazīmēm , par saviem sievišķīgajiem netikumiem , par censonēšanos , par trakumiem un visām citām sajūtām, kas pavada, kad gribas tikt pie bēbīša , un arī tad, kad mazulis jau ir pieteicies. Gaidīšanas paranoja ir mūsu ikdiena, un mēs pat dažreiz mēģinām ar to cīnīties Mēs īstenojam operācijas , izspiegojam OV , negaidām MR un uz nebēdu testojamies pirms laika, mēģinot uzbolīt slēpes , lai pēc 9 mēnešiem priecātos par bebīti!!! Savukārt, sagaidījušas savas slēpes, mēs nervozējam pirms vizītēm, gaidot analīžu rezultātus un USG, par pārāk lielu vai mazu punčiemītnieka aktivitāti utt. Mūsu paranoja ir neizsmeļama un mūžīga! Līksmojam līdz ar Perfect Circle un pūšam balonus ! Gaidām ziņas no Monnija. Savas slēpes gaidām: OKTOBRIS 30.oktobrī - Monnija NOVEMBRIS: 3. novembrī - Chantelle 7.novembrī- Laurukss260 8. novembrī - Podiņa 12. novembrī - Peljuks_K 13. novembrī - Mazinjaa 18. novembrī - pipariņš11 24.novembris-ilze.k35 26.novembris- Linda_R_G Mūsu censones Laurukss260 – sapņo par otro ilze.k35 – 35/ grib trešo runchukss – 32/ grib trešo Podiņa – 29 / vēlas pirmo natia – 29/ grib pirmo Muritis – 28/ grib pirmo creeda – 27/ grib otro Chantelle – 33/ mēģinās otro Lauvene nr.1 – sapņo par otro Jasmiine - 28/ velamies 3. berninu Anjuciic - 25 / septembrī sāksim nodoties otrā bērniņa plānošanai Mazinjaa -22/grib pirmo Monnija - 2 8/ vēlas pirmo Varanasi, /33,/vēlas 3. Peljuks_K - 27/ grib otro, trešo arī kaut kad pipariņš11 - 35/ grib otro bērnu Linda_R_G - / grib pirmo Zebrrra - 25/ grib otro Mūsu līdzjutējas bluseens , Suliko personīgā karsējmeitene – 35/ vairs negrib highlanders wife – 29/ baigais_zakis – /24/ mēģinās atkal Babuuna – 23 / Gincha – 24/ kaut kad jau gribēs otru lindaans – 27/ noteikti gribēs otru blessed – 25/ auklē pirmo vizbuliite992 – kaut kad gribēs 3. mazuli lapsinaB – 27/ kaut kad gribēs otru Pelee – trešais mazulis ietilpst plānos *Cat – 28/ gribam otro zZzelma – 36/ sagaidijusi pirmo MARINE – 41/ sagaidījusi trešo Kikemora - 30/grib bērniņu līdaka- 35/ gribēs vēl *Oga* – 28/ sagaidījusi otro Mūsu aktīvākās pļāpu pingas vaide – 30 / trešo gaida Linda_Linda – .../ gaida pirmo Mazais_budzis – 26/ gaida otro detiny – 25/ gaida otro Aivija – 25/ gaidām pirmo Sissi3 – 35/ gaida otro ar otro piegājienu... melnbalts – 33/ gaida otro babanebi – 31/gaida trešo Saialill – 25/ gaida pirmo Pojene - 38/gaida ceturto LindaBii - / gaida pirmo Perfect Circle – 28/ gaida pirmo Pulciņā laipni gaidīta ikviena censone, līdzjutēja vai pinga, kurai nav sveša gaidīšanas paranoja – slēpju, analīžu, USG, pirmo kustību un visādu citu brīnumu. Izmaiņas un jaunumus LŪGUMS rakstīt BOLDĀ!!!

  lapsinaB 31.10.2014 21:13:10
 8. Rītdien Joka pēc alfabēts

  Atdodu rīt 2 biļetes uz leļļu teātri Joka pēc alfabēts. Plkst. 11:00

  lola25 31.10.2014 21:02:11
 9. Retro, antīks krēsls

  Interesē sanatnīgs, antīks, retro un visādi citādi ne mūsdienīgs krēsls (parastais, ne lielais klubkrēsls). Var būt remontējams. Gadījumā, ja nu kādam maisās pa kājām, bet laukā žēl mest, piesakos uz to mēbeli.

  garmate 31.10.2014 20:59:11

Noderīgas saites

tasty
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter