1. Auklīte ,,saules bērniņam"

  Kur var meklēt, dabūt to vecāku kontaktus, kuri meklē savam bērnam aukli ar īpašām vajadzībām. Ir strādāts ar bērnu, kuram ir dauna sindroms, pēc šīs pieredzes vēlētos tikai savā darbībā sastapt šī sindroma bērnu, jo tas mani aizrauj. Respektīvi, kur meklēt šīs ģimenes, kuras meklē savu auklīti/ģimenes atbalstu. Varbūt varat ielikt linkus kur ir pieejams kāds info. Ja nu kāds var ko ieteikt rakstat uz e pastu: xsignija@inbox.lv , būšu priecīga saņemt kādu pozitīvu ziņu. Paldies, ka veltījāt savu laiku šim rakstam. Visiem, visiem veiksmi un panākumus!

  Līī23 23.04.2014 21:56:30
 2. Tievējam kopā

  Vēlies atrast motivāciju notievēt, vai tevi motivē tievēšana bariņā? piesakies musu tievētāju barinam http://www.draugiem.lv/group/16103732/slinko-tievetaju-kompanija-motivesana-un-atbalsts/forum/?f_tid=5336858 Kopā jautrak, interesantāk un vieglāk.

  anjuta_88 23.04.2014 21:15:17
 3. Es ienīstu bērnu slimnīcu Vienības gatvē!

  Vai tiešām tas, ka traumu guvušam bērnam stundu stundām ir jātup rindā, nav bērnu tiesību aizkārums?! Protams, ka nav mirstamā kaite, bet tiešam tās daudzās stundas ir normāli? Man riebjas tas, ka tiek imitēta "bezmaksas medicīna", bet patiesībā medicīnas pakalpojumus nevar saņemt saprātīgā laikā. Nu uzlieciet tur kases aparātu un prasiet naudu, bet sniedziet to pakalpojumu kvalitatīvi un saprātīgā laikā!

  BelkaLV 23.04.2014 21:02:26
 4. Cik lieli ir alimenti, ja darba alga ir mazāka nekā MK noteiktumos noteikts?

  Saduros ar problēmu kuru grūti pašām atrisināt. Izskatīju likumus un CL 179 pants piektais punkts nosaka ka miniālu uzturlīdzekļu apmēru nosaka MK noteikumos ņemot vērā valstī noteikto minimālo mēnešalgu un bērna vecumu. MK noteikumos Nr.665 ir noteikts ka minimāla mēnešā alga ir 320 Euro. MK noteikumi Nr 1008 ir noteikts ka no dzimšanas līdz 7 gadu veumam ir jamaksā 25% no minimālas algas. bet man sanak alga mazak neka minimalais noteikts MK noteikumos. Cik ir jamaksā tad alimenti? Cik bieži es varu tikties ar sa vu bērnu? Vai bērna māte var tērēt naudu, kura ir domata bērnu kopšanai, sa vām vajadzībam? Bērniņam ir 3 mēneši. Paldies.

  Premium SRS 23.04.2014 20:06:08
 5. Vairs nav ideju...

  Tūliņ, tūliņ tuvojas atvaļinājuma laiks, kad varētu izbraukt kaut kur kopā ar ģimeni 2 pieaugušie + 7 un 12 gadīgi puikas. Šogad nez kāpēc nevaru izlemt, uz kurieni braukt. Laiks ir ierobežots- max 6 dienas, brauksim ar auto, tātad tālākais punkts varētu būt Vācija- Berlīne, Drēsdene. Daudz kur ir jau būts un nu manas idejas ir izsmeltas.Gribētu atrast kādu vietu, kur nobāzēties un tad arī ap turieni šeptēties tās dažas dienas. Svarīgi, lai būtu kaut kas arī bērniem interesants. Es pati varu padalīties ar maziem ekskursiju maršrutiņiem ģimenēm ar bērniem, varbūt kādam noder 1. Igaunijā : Tartu- AHHA centrs, Rotaļlietu muzejs, Aura akvaparks vai Rakveres pils, Narva, ūdenskritumi vai Sāmsalā pāris dienas. 2. Pāris dienas Lietuvā : Viļņas apskate, Vichy akvaparks, Trāķi, Krusta kalns, delfinārijs Klaipēdā, Palanga, Kuršu kāpa 3. Polijā ar bērniem- Dinozauru parks, Western City Karpaczā, Sudetu kalni vai arī Zakopānes apkaimē Tatru kalni, kāds akvaparks 4. Vācijā apm. 5-7 dienas- Heideparks, Serengeti zoo vai nedaudz garāks brauciens līdz Minhenei- Zoo, Legolande, maza pastaiga pa Alpiem 5. Protams mūsu pašu skaistā Latvija Un tagad, kam nav žēl padalīties ar foršām idejām- lūdzu studijā

  LindaStii 23.04.2014 19:56:57
 6. Piedāvājums izšūšanas meistariem

  Piedāvāju sadarbību cilvēkiem, kuri prot izšūt ķēdītes dūrienā. Jāizšuj latviešu zīmes uz lina apģērbiem. Apjomi nav milzīgi. Svarīgi ir akurāti un precīzi paveikts darbiņš. Vēlama atrašanās vieta Rīga vai netālu no tās Vidzemes virzienā. Steidzami. Ja ir interese, uzzvani: 29233803, epasts: dillubode@gmail.com

  muhamors76 23.04.2014 19:39:50
 7. Mātes dienas pasākums skolā!

  Pirmklasniekam skolā tiek rīkots Mātes dienas pasākums. Skolotāja aicināja uz tikšanos bērnu tēvus, lai apspriestu Mātes dienas organizēšanu (nezinu gan statistiku cik klasē ir pilnas ģimenes, bet cik man zināms uz šo tikšanos ieradās7tēvi, kuri tad arī lēma par pasākumu) Pasākums iecerēts, kā Bērnu un Tēvu kopīgi rīkots pasākums sestdienas vakarā, 10km ārpus pilsētas Pēc mana jautājuma, ka vēlētos tomēr uzzināt ko sīkāk, man atbildēja, ka pasākums iecerēts brīvā dabā ar dažādām aktivitātēm, līdzi jāņem groziņš, ja vēlas piedalīties aktivitātē "darbošanās ar māliem" tad 2Euro no personas, plus vēl kaut kad paziņos izmaksas par transportu. Piebildīšu, ka audzinu dēlu vienu, tā kā manam bērnam nesanāks nekāda kopīga ar tēvu gatavošanās pasākumam, tāpat man kaut kā jocīgi liekas, ka tiek nolemts rīkot pasākumu sestdienas vakarā. Manuprāt būtu pieticis ar nelielu koncertu skolā darbadienas vakarā un bērnu pašrocīgi sarupētu pārsteigumu. Vēlētos uzzināt jūsu domas par šādu pasākumu un Kā jūsu skolās tiek rīkoti Mātes dienas pasākumi? Pēdējās izmaiņas: kikki, 23.04.2014 19:47.

  kikki 23.04.2014 19:36:52
 8. tām, kas zīda guļus pozā

  Jautājums tām, kas jau no paša sākuma mazo ar krūti baro guļus. Tā kā man būs ķeizars un naktī piecelties varu tikai ar milzīgu gribasspēku un pamošanās prasa laiku, turklāt pirmā bērna nakts barošanas sēdus atceros kā vienu nebeidzamu spīdzināšanu, plānoju, ka otru bērnu, ko vēl gaidu, zīdīšu guļus pozā jau no paša sākuma. Kad dzima pirmais, no visām pusēm dzirdēju informāciju, ka šī poza piemērota, kad mazajam jau ir daži mēneši, taču nu lasu arī pretēju info... Lai nu kā būtu, kā šajā gadījumā ir ar atraudziņas gaidīšanu? Vai tad vienalga ceļaties sēdus, lai to sagaidītu?

  zaļas_acis 23.04.2014 19:05:15
 9. Ielūgums Draugiem.lv

  Lūdzu atsūtiet kāds ielūgumu Draugiem.lv uz e-pastu romeo2841@safe-mail.net

  OskarsX 23.04.2014 18:25:54

Noderīgas saites
Tasty.lv
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter