1. niosutijumi

  Labdien! Mani interese nosutijumi uz keizargriezienu.Vai ir ta ,ka novadu arsti nosuta tikai uz sev tuvako slimnicu? vai ari var prasit nosutijumus uz Rigu vai Bulduriem?

  olallla 29.03.2015 14:17:22
 2. Piedāvāju auklītes pakalpojumus Jelgavā un Dobelē

  Pieskatīšu Jūsu bērniņu Jums vēlamā laikā. Var nebūt patstāvīgi, bet pēc vajadzības - slimošanas laikā, Jūsu brīvdienu atpūtas laikos u.t.t. Mana pieredze: * Ar saviem bērniem - dēlam 16, meitai 14 gadi. * Pirmsskolas skolotājas darbā 9 gadi. * Ir rekomendācija no vecākiem, kuriem pieskatīju 2 gadus vecu bērniņu. Man 37 gadi. Dzīvoju Dobelē, bet nav problēmu izbraukāt uz Jelgavu, jo līdz šim uz darbu braukāju regulāri uz Rīgu. Gaidīšu Jūsu vēstuli, droši uzdodiet jautājumus, kuri Jums interesē uz e pastu: k.leg@tvnet.lv

  Skanste 29.03.2015 14:17:21
 3. Vai kādreiz ir bijis labāk?

  Vai ticiet, ka ir pastāvējis kaut kāds fundamentāli labāks laikmets uz Zemes? Uzvedināja šeit vienas NP biedrenes rakstītais par ideālo, viedo senlatviju. Vai ticiet, ka ir kādreiz bijušas plaši lietojamas, plašām tautas masām dzīvi uzlabojošas zināšanas? Vai ir bijis laiks, kad lielākā tiesa cilvēku dzīvojuši pārticībā un laimē? Kur sakņojas tas, ka daudzām tautām ir tāds uzskats, ka ir bijis kāds Zelta laikmets? Man par to ir viedoklis, ka nekad šajā dimensijā/realitātē/šeit, uz Zemes tāda laikmeta nav bijis. Tās ir atmiņas no kādas gara pasaules, pēcnāves, sauc, kā gribi. Neticu, ka uz šīs planētas būtu bijusi laime un prieks, un tiklība utt. Nekas par to neliecina. Ne arheoloģija, ne teksti. Senatnē dzīve ir bijusi skarba un īsa, bērni ir dzimuši daudz, lielākā tiesa miruši, cilvēki dzīvojuši īsu mūžu, bijušas cietsirdīgas un brutālas paražas, arī Latvijas teritorijā. Tāpēc uzskatu, ka Zelta laikmets patiesībā ir Gara pasaule. The Otherworld, citpasaule, Vāczeme. Kā citām liekas? Vai ticiet fiziskam, svētam Zelta laikmetam Latvijas teritorijā vai citur? Man tādas iedomas liekas smieklīgas, jo mītiskā līmenī jā, pagātnē bija labāk, kad vēl nebijām šeit piedzimuši, bet realitātē... naivas bērnu iedomas. Vai varbūt es kļūdos?

  Basteta 29.03.2015 13:24:49
 4. viena prece dažādos veikalos

  Tā kā mūsu pilsētā ir divi veikali,maxima un super netto un nākas tajos ik dienu iepirkties,esmu pamanījusi ka vieni un tie paši prodikti katrā veikalā garšo savādāk.t.i.super netto pirktais svaigais siers dzintars garšo sliktāk un pēc konsistences ir savādāks nekā maximā.... Kā to izskaidrot?

  jaroslava 29.03.2015 13:23:23
 5. Iedzimts gūžas mežģījums + dzembdības

  Sveikas! Situācija ir tāda, ka man ir bijis iedzimts gūžas mežģījums, esmu bērniņa gaidībās, uztrauc tas, vai dabīgas dzemdības ir pieļaujamas bez sekām? Negribu palikt uz gultas. Lieta tāda, ka neesmu uz vietas Lv, šejienes ārsti to uzskata par normālu situāciju, bet Latvijā daktere šaubās vai tā ir prātīga doma. Varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija, kā jūs rīkojāties?

  Pindzele 29.03.2015 12:54:16
 6. Redeļgula+skapīts Atdodu!

  Atdodu šodien redeļgultu-uz ritenņiem, viena mala nolaižas zemāk pēc nepieciešamības un skapīti (nav komplekts) divdurvju augstums kādi 85cm, divas durvis, katrā pusē 2 plaukti. Koka krāsā-gaišs. Lūgums zvanīt 29223139, Āgenskalnā pie Botāniskā! Vēljoprojām ir arī autobeņķis no 9-18kg

  Kažmamma 29.03.2015 12:24:12
 7. Atmetam pīpēšanu vai smēķētāju "Lomkas" 2015

  Sveikas visas kas atmetušas, kas šobrīd met nost vai tikai taisās to darīt. Es pašlaik ceļā uz atmešanu. Esmu noturējusies nedēļu, bet vieglāk nepaliek. Šodien jo sevišķi , domas ap pīpēšanu vien grozās. Ļoti prasās pec domubiedru atbalsta. Moš vel kāda met nost vai kāda var padalīties ar super labiem domu novirzīšanas paņēmieniem??? Papildināts 29.03.2015 13:02: Ta kā te ir klusums, tad pagaidām rakstīšos pati. Varbūt vieglāk paliks. Esmu pīpētaja ar 20 gadu stāžu.Riktīga stresa brīzos vilku vairāk kā paciņu dienā. Nepīpēts ir bērnu gaidīšanas laikā un vienu reizi atmests uz diviem mēnešiem. Bet tad sadumpojās viss organisms un nervu sistēma . Viss beidzās ar to,ka ģimenes ārste caur puķītem pateica: a moš labāk pīpē!!?? Toreiz laimīgi atgriezos pie cigaretes, bet tagad esmu nobriedusi pamēģināt vēl. Motivāciju noformulēt nevaru, vienkārši gribu atmest un viss. Manā arsenālā ir tabex tabletes un cerības, ka šoreiz izdosies. Bet ir grūti. Domas nemitīgi rosās ap procesu pīpet, jo dzīve jau visu laiku tam bijusi pakārtota. Brokastu kafija-cigrete, telefona zvans-cigarete, paēstas pusdienas-cigarete..utt. Pīpētājas noteikti zin par ko runāju. Ar prātu aptver, ka tas ir tik stulbi, bet īsti padarīt neko nevari, jo cigaretē ir kaut kas mistiski pievilcīgs. Uzreiz pateikšu, ka A Karru esmu klausījusies, lasījusi , skatījusies u.c. Esmu no tiem cilvēkiem kas saprot pīpēšanas bezjēdzību, bet tik un tā to dara. (ups...... darīja) , bet lai arī cik ļoti es vēlos tam pielikt punktu, ir baisi grūti. Tāpēc ceru,ka atradīsies domubiedrenes ar kurām pačalot un pabalstīt vienai otru. Iepriekšējā reizē šāda tēma noturējās trīs menešus , bet nu tajā nekas nenotiek. Jācer ,ka meitenes patiesām atmeta. Bet ja kāda no Jums lasa, moš varat atsaukties, ir interesanti kā viss beidzās, izdevās vai ne??

  fino 29.03.2015 12:09:35
 8. Skarlatīns

  Meitai ir no piektdienas skarlatīns, kakls sāp,mēle pumpās, piektdien bija t, dakters apstiprināja un izrakstija AB, vakar skatos arī puikam mēle pumpiņās, starpība tā ka nesāp ne kakls, ne arī t. Tagad nesparotu ko darīt, rīt uz skolu laist, nelaist. Ģimenes ārsts šodien telefonu necels. Braukt uz Vienības gatvi? Tur varbūt uztaisītu analīzes un apstiprinātu ir vai nav? Dodat kādu padomu.

  Baibina2 29.03.2015 10:56:07
 9. Kārtīga sieviete invalīde dzīvo grausta mājā

  Ļoti kārtīga sieviete invalīde (saņem valsts invaliditātes pensiju un materiālo atbalstu no Rīgas pilsētas pašvaldības) dzīvo Rīgā, koka mājā, kura strauji bojājas, jo Rīgas Namu Pārvaldnieks māju neapsaimnieko pienācīgi. Praktiski, mājā vispār nekas netiek darits. Sieviete ir rakstījusi vēstules uz RNP, zvanījusi, apmeklējusi personīgi, bet tik tālu gandrīz neko nav panākusi. Strauji bojājas mājas pamati un sienas. Arī dzīvoklī parādījušās 1 cm plaisas. Plus vēl tāda lieta, ka mājā citos 3 dzīvokļos ir savākušies alkoholiķi, kuri mājā taisa regulāras uzdzīves, lamājas ļoti rupjiem vārdiem padarot dzīvi sievietei neciešamu. Saka, ka tas viss ir dzirdams viņas dzīvoklī, jo ir tikai vienas plānas durvis. Viens no viņiem vajā viņu un cenšas visādi ietekmēt, pazemot dažādos veidos. Tadēļ pat maksimāli izvairās apmeklēt koplietošanas tualeti, kura atrodas koplietošanas telpās. Šo tualeti bieži apmeklē arī citi alkoholiķi, kuri to bieži vien atstā briesmīgā stāvoklī. Viņai nav pieņemams šāds dzīves veids, jo pati ir ļoti kārtīga, nelieto ne alkoholu, ne smēķē. Sieviete izmisīgi vēlas pārcelties kaut kur citur, jo apstākļi šai mājā kļūst aizvien neciešamāki. Kādēļ vēl vairāk pasliktinās viņas veselība. Censos atbalstīt kaut kā morāli, bet jūtu ka zaudē dzīvesprieku un cerību, ka kaut kas varētu mainīties un uzlaboties. Diemžēl nav arī radinieku, kuri varētu palīdzēt. Kādas šai situācijā ir iespējas?

  Eucalyptus 29.03.2015 10:51:01

Noderīgas saites

Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter