1. Rīga-Klaipēda

    Kādus apskates objektus šajā posmā vērts apskatīt, sestdien plānojas brauciens uz Klaipēdu. Iesakiet kur paši esat bijuši.

    Baibina2 31.07.2014 19:22:50
  2. Meklējam auklīti Jūrmalā!

    Meklējam foršu, kārtīgu, mūsdienīgu un nenogurdināmu auklīti uz pastāvīgu darbu saviem 5 mēnešus veciem dvīnīšiem pie sevis mājās. Būs jāpalīdz auklēt tikai viens bērniņš, jo mamma katru dienu būs mājās. Jāstrādā būs tikai darba dienās vai pēc iepriekšējās vienošanās. Iepriekšējā pieredze ar zīdaiņiem OBLIGĀTA. Tel.: 28241139, ēpasts: shibzix@inbox.lv

    shibzix007 31.07.2014 19:08:15
  3. Stilīgu sieviešu apģērbu koppsūtījums no Baltkrievijas!

    Sieviešu apģērbi no 40 līdz 74 izmēriem!!! Organizēju koppasūtījumu no moderno apģērbu internetveikala www.mirtrik.by Gan smalkām meitenēn, gan „plus size” jeb lielo izmēru valkātājām šeit būs ko izvēlēties! Nosacījumi: Lai veiktu pasūtījumu ir nepieciešams: 1) uz manu e-pasta adresi margarita.levsa@inbox.lv nosūtīt sekojošus datus: Nickname (ja esi reģistrēts (-a) Cālī) Vārds, uzvārds e-pasta adrese kontakttālrunis links uz izvēlēto preci + izmērs, krāsa, cena ASV dolāros, piemēram: http://www.mirtrik.by/product/67508 , izmērs 44; 71$. Preces cenu aprēķinam pēc kursa 1 USD = 0.90 EUR , piemēram, prece maksā 71 dolārus. Summa apmaksai: 71 *0.95 = 67.45 EUR. Izvēloties izmēru, lūdzu vienmēr, aplūkojiet izmēru tabulu 2) sagaidīt e-pastā apstiprinājuma vēstuli ar aprēķināto summu samaksai un bankas rekvizītiem. 3) līdz koppasūtījuma dienai veikt pārskaitījumu uz manu kontu DnB bankā, mērķī norādot: Jūsu niks_ mirtrik Piegāde: Jūsu pasūtījums būs Latvija pēc apmēram 2-3-4 nedēļām (atkarībā no tā, cik ātri paka izies LV muitu). Kad pasūtījums ir piegādāts, nosūtīšu Jums paziņojumu e-pastā vai SMS. Bezmaksas saņemšana ir iespējama: darba dienās Rīgā Vagonu/Matīsa/Bruņinieku ielu rajonā vai vakaros un brīvdienās Jūrmalā, Dzintaros (lūgums iepriekš saskaņot!). Par papildus samaksu iespējama piegāde uz jebkuru vietu Latvijā ar Pasta stacijas vai Latvijas pasta starpniecību. *Piegāde ar pasta stacijas/pasta starpniecību pēc viņu cenrāža. Pasūtījumu veicu, kad saņemu pieteikumus un naudu par 10-15 precēm. Pirmais koppasūtījums ir ieplānots uz pirmdienu, 11.augustu

    Maggy 31.07.2014 18:52:57
  4. Meklēju auklīti Rīgā-Centrā-Augustā

    9m veca meitenīte. Ar mājas darbiem nevajadzēs nodarboties. Būtu ar bērnu jāspēlējās-jāattīsta, jāmaina pamperi, jāliek gulēt un jābaro. No 9:00-20:00 3x nedēļā. Otrdienās Pieltdienās un Trešdienās. Piedāvātu 15 EUR dienā. Obligāta pieredze-rekomendācijas ar šāda vecuma bērniem. Ar iemaņām pirmajai palīdzībai. 29198111 Elizabete

    Miss_Kl 31.07.2014 18:44:14
  5. Naudas lietas!

    Man radas tads jautajums, ja jus atrodaties slimnica un pie Jums atnak jusu radinieks, piem. masa, ar kuru man ir tik tiesam loti labas attiecibas, un paprasot ko man atvest- saku udeni, lakto, biezpienu, bananus un tas ir viss vai man vajadzetu atdot vinai naudu par sim precem? Es uzskatu ka nee, jo vina nak apraudzit mani un ka cienastu paprasa ko lai atved, ko drikst, ko gribas! Bet izradas ka vina so naudu velak pieprasa no mana vira! Nav jau liela naudas summa, kadi 5 eiro! Bet es neuzskatu ka man vajadzetu vinai par to maksat! Vai vinai japrasa tad no manis nauda, bet nee, no manis ne centa neprasa! Uzsversu ka ar vinu ir loti labas attiecibas! Bet ar otru masu ar kuru attiecibas ir nekadas- vina atved viss kaut ko , ko pat neprasa un NEKAD naudu neprasa! Kadi ir Jusu viedokli?

    saulesstarins 31.07.2014 18:36:44
  6. Kāda nepārdod Bambino mio autiņu ieliktņus?

    Jau pirmajā mēnesī secinu, ka mums Bambino mio sistēma aiziet uz urrā (kā biju cerējusi un pa grūtniecības laiku ss-ā pa mazākām naudiņām lēnām sagādājusi pirmo nepieciešamo). Vienīgi - ar 10 bikšeļu ieliktņiem relaksēti 2 dienas nepietiek, bet katrai dienai veļasmašīna pa tukšu un ar rokām tomēr neizmazgājas, jo katram ieliktnim tiek arī savas lielās darīšanas. Tādēļ jautājums - kādai gadījumā skapī nav aizķēries nevajadzīgs ieliktņu komplekts? Interesē gan 1. gan 2. izmērs Jelgava un apkārtne un Rīga.

    dacegrace 31.07.2014 18:30:37
  7. Vai pareizi esmu sapratusi. SIA mazkapitāla

    Labdien! Neatradu aprakstu šeit, vai kāds pēdējā laikā nav nodibinājis, tādēļ, atvainojiet, ja atkārtojos. Vēlos dibināt mazkapitāla sia, cik saprotu, tas tagad ir 1.42 eur. UR ir skops ar informāciju, un, lai arī neesmu pavisam blonda, tomēr to daru pirmo reizi. Esmu savākusi šādus dokumentus: statūti dibināšanas lēmums (dibinu viena) valdes paziņojums par juridisko adresi dalībnieku reģistra nodalījums (tur man nav skaidrs par tām daļām.. =) ) jāsamaksā valsts nodeva apr reģistrāciju UR jāsamaksā LV par sludinājumu UR teica, ka šobrīd neesot pagaidu konts jāatver, bet jānorāda, ka pamatkapitāls 1.42 ir samaksāts. Varbūt kāds nesen šõ veicis un var padalīties..? Mīļš paldies...!

    Caraway 31.07.2014 18:26:42
  8. Latviešu aukle latviešu bērniem ārzemēs

    Sveiki! Vēlētos uzzināt, ko vairāk par iespējām strādāt ar latviešu bērniem ārzemēs (UK). Vai LV iegūts aukles sertifikāts ir derīgs arī ārzemēs (sertifikāta izdevējs apgalvo, ka esot, bet drošs paliek drošs)? Kas jāzina strādājot par aukli itā valstī - normatīvi, likumi u.t.t.? varbūt kāda var padalīties ar kādām saitēm ar attiecīgo info. Būšu pateicīga par jebkādu pieredzes apmaiņu. paldies!

    Kanēlis 31.07.2014 18:20:42
  9. Nu, pieradāt pie eiro?

    Sen nav bijusi neviena tēma par naudu. Eiro jau labu laiku ir pie mums. Kā jums ir, ir aprasts ar summām un valūtu kā tādu? Es joprojām neesmu. nespēju. Nominālus atšķiru, vairāk runājot par monētām (sākumā grūti gāja), pie papīrnaudas lieluma arī pieradu (vienīgi tie 50 varēja būt šaurāki, lai makā nelokās maliņa), bet nu pie summām, kuras rakstītas rēķinos, pie kases prasītā nauda, vēl arvien liek iekšēji ieplēst acis, kamēr atkal aptuveni galvā pārrēķinu uz latiem, tad iekšēji nosecinu - it kā jau nekas, normāla summa. Cik ilgi vēl tā? Pati strādāju apkalpojoša sfērā, kad pie kases izsitu ciparu, steigšu pārskaitu, vai neesmu kaut ko pārskaitijusies - šķiet pārlieku liels tas cipars, salīdzinot ar latiem. un klientos arī bieži redzu izbrīnu, kad, piemēram, paprasu 50 eiro, a patiesībā tie ir 35 Ls (rupji rēķinot). Tad redzu, ka iekšēji, laikam, arī pārrēķina un rodās lielāka izpratne no kurienes tāds cipars.

    Milgamma 31.07.2014 18:14:59

Noderīgas saites
tasty
Izvēlies tapeti:
Pavasara
RSS Facebook Twitter